Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (5919. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ozanmadrid , fkasifoglu Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 10 Misafir - 10 Masaüstü2 Mobil2 iOS
5 sn
172.625
Cevap
784
Favori
6.098.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
86. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 59175918591959205921
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar benim birkac dost tutturdu bize yardim et en azindan 11 den 14 win e gecelim diyor.

ben hic anlamam onlarin oyununa share ile girebiliyor muyum yoksda onlarin ea sports hesabi ile login olsam yeterli mi ps4 te ?
  • Wallcroft kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen pes’e geçti diye böyle yaptılar. Yoksa oyunun en iyisiydi, ben de keyif almıştım ama gold ben yedder’in daha sağlam olduğunu görünce para ettiği dönem elden çıkarmıştım. acaba ben yedder şu oyunu oynasa, ronaldo ve messi’den oyun içinde çok çok daha iyş olduğunu görse ne derdi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Czn

Muhtemelen pes’e geçti diye böyle yaptılar. Yoksa oyunun en iyisiydi, ben de keyif almıştım ama gold ben yedder’in daha sağlam olduğunu görünce para ettiği dönem elden çıkarmıştım. acaba ben yedder şu oyunu oynasa, ronaldo ve messi’den oyun içinde çok çok daha iyş olduğunu görse ne derdi ?
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• Oha oymuyormuş 😂

• Czn C kullanıcısına yanıt
    Kötü oyuncu değil kesinlikle ama yani ronaldo ve messi den nasıl daha iyi oluyor aga benm kaçırdığım birşey mi var.

• Bugün Icon Swaps görevlerinin gelmesi gerekmiyor muydu? Komple kaldırdılar herhalde Icon görevlerini.
  • Czn C kullanıcısına yanıt
    Hocam Fifa 19'da da çok iyi karttı Ben Yedder, hatta Avrupa Ligi finaline gitseler daha muazzam bir kartı olacaktı. Ancak, Fifa 20'de direkt meta 5WF istiyor ve drag back olsun, skiller olsun, standart dön vur olsun hepsini çok iyi kısa boylu ve çevik tamamen Meta kartı. Eski Fifa'larda Seydou Doumbia, Emenike filan Messi'den daha çok kullanılırdı, tamamen Fifa'nın metasıyla alakalı.
  • Dantes7 kullanıcısına yanıt
    Hayır swaplar zaten 3 sezon olarak açıklanmıştı oyun başında. Daha gelmeyecek o yüzden. Bundan sonra gelirse eğer Prime İkon SBC'si gelir anca mid ikon gibi.
  • upgrade ler geldiğine göre ikon sbcler geliyor demektir güzel
  • dostlar bu futties muhabbeti ne oluyo tam olarak?icon swaps gibi bişey mi?
  • Görevde verdikleri oyuncu 5 skill imiş. Şaşırdım.
    https://www.futhead.com/20/players/22194/evander/

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• 10 Numara kullanıcısına yanıt
    camda neymarın arkasında tatlı tatlı oynar gibi,bakalım
  • Bir sürü boş beleş kart gelmiş, Perşembe seçimlerinde bol bol çıkar karşımıza :)
  • unnamed13 U kullanıcısına yanıt
    Bedavadan pembe renk kart veriyorlar. En çok seçilenin özel kartı çıkıyor. Paketlerden çıkacak oyuncular da var.

Bunun dışında haftalık görevle verilen kartlar da olacak:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 8 Haziran 2020; 20:51:27 >

• 10 Numara kullanıcısına yanıt
    teşekkür ettim üstad.
  • brutal55 kullanıcısına yanıt
    Hocam bende fut takımı oluşturmadiniz ps4 den ultimate team takimi oluşturun diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

sizce bu hafta hangi sbc gelir lig totslarindaki gibi pickli.

misal almanyali italyali oyuncular isterken sanki simdi 82 rating isteyen takim sbc si gelir diye dusunuyorum.

200 tane 82-83 adam topladim 1k dan.insallah patlamaz.
    Yalnız demiştim demek istemem ama 1 haftadır kaç kez yazmıştım :))
    Toty zamanı daçünkü 82-83 isteyen sbc gelmişti
    1 k lık falcao- sigurdson şu an 3000 olmuş bile
    150 kartta 2 k kart başı kar var :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shafter -- 8 Haziran 2020; 20:48:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wallcroft kullanıcısına yanıt
    2 gün önce 5 tane icon swap oyuncusu topladım boşa mi gitti bunlar

• Nick bulamayan herif N kullanıcısına yanıt
    Maalesef boşa gitti hocam.
  • 85 reyting altı bütün adamları yükseltmeye vericem kadroda 1200 adam var ondan sonra Prime icon sbc si gelir herhalde ondan bişey çıkarsa çıkar çıkmazsa kulübü silerim direk 😁

• 
Sayfa: önceki 59175918591959205921
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.