Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (5913. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.622
Cevap
785
Favori
6.098.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 59115912591359145915
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam gecen hafta da ayniydi ya.O guncelleme geldi oyun durduk yere zorlasti,zaten surda yeni oyuna kalmis kac ay,guncelleme getirip oyunu degistirmenin hic bir mantikli aciklamasi olamaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rakip top çevirirken topu almak için ne yapmak lazım? Geçen gün Uzatmanın 2. yarısında 1 kere alamadım topu top çevirdi çıldırdım. Az önce de 10 dakika falan. Onda da pingin durumu var adama yaklaşıyorum dönmüş bile adam. Özel bir taktiği var mıdır?
  • Evet beyler kadrom Kiralık hepsi Ben nasıl kasacağım bu oyunda sizin gibi

• oytunjo kullanıcısına yanıt
    R2 ile iki kişi sal üstüne tabi senin için sıkıntı olacak ama şaşırtma yapabilirsin böyle yapanlar bana rastlamadı şuan

• quote:

Orijinalden alıntı: oytunjo

Rakip top çevirirken topu almak için ne yapmak lazım? Geçen gün Uzatmanın 2. yarısında 1 kere alamadım topu top çevirdi çıldırdım. Az önce de 10 dakika falan. Onda da pingin durumu var adama yaklaşıyorum dönmüş bile adam. Özel bir taktiği var mıdır?
    derinliği 10 bar yap, sert kontrolden sonra pres aç takım ileri çıkar, az önce 90 dk nın 70 dk sı o şekilde oynadım yine de 2-1 yenilmekten kurtulamadım. topla oynamalar %60-%40 adam çok güzel defans yaptı açamadım bir türlü hakkını vermek gerek, kontra kovaladı 2 gol attı istediğini aldı, benim tarzım kesinlikle değil yunanistan gibi oynamak ama bazıları bu şekilde zevk alıyor napalım

20 win 3 maçım kaldı, elite gelmez ama denicem yine de 2 saat sonra

• modric baya iyi ve sadece 190k

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neco6791 -- 7 Haziran 2020; 20:14:18 >
  • offf adamım modric gelmiş beee,hem de çok ucuz. sırf bu adam için oynicam artık fifayı.wl zaten evlere şenlik
  • quote:

Orijinalden alıntı: neco6791

modric baya iyi ve sadece 190k
    Aynen, ultimate tots sonrası gelecek kırmızı ya da garantili paketten güzel birşeyler atmaz ise çakarım kadroya cuk oturuyor :)

• XaViEsTa kullanıcısına yanıt
    iki tane 90 üstü cöp oyuncuyla belese getirebilirsiniz bu karti hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: neco6791

iki tane 90 üstü cöp oyuncuyla belese getirebilirsiniz bu karti hocam.
    Evet, kulüpte yuksek overal 6 tane felan kullanım dışı tots var onlarn dısındakiler hep yükseltmeye gönderdim bronz olsn gümüş ve altın pek adam kalmadı. Mecbur çarşamba garantili paket için bekleteceğim perşembe modrici ilk 11 e koymasam bile yaparım buyuk ihtimalle çok güzel kart. Gerçi ea tahminim modric premium u geri çekip gereksinimleri yükseltip yeniden koyacaktır diye düşünüyorum.

• youngmoney kullanıcısına yanıt
    Sorma hocam. Az önce 17 yaptım. 2 maçım kaldı. Normalde 17 yaptığımda en az 5-6 maçım kalıyordu. Öyle rakipler geldi ki acayip zorlandım bugün. Kaleciyi oynatan mı dersin, drop back yapan mı dersin, takım presi açan mı dersin, deli gibi skill yapan mı dersin... her telden vardı ya çıldırmalık tam. Arka arkaya da 18 maç oynadım resmen tabiri caizse geberdim. Picklere kadar da girmem oyuna.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wallcroft -- 7 Haziran 2020; 20:30:31 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fifa 21 de Frostbite motoru kullanılmayacakmiş galiba.

• Niye bu kadar ucuz bu Modric müthiş duruyor kart

• quote:

Orijinalden alıntı: haritaci41

FB Griezman denedin mi hocam ? Onu almayı denemeyi düşünüyorum bende . Ama karar veremedim hala daha. 450k sonuçta. Nerdeyse yarışı fiyatına 260 a lacazette de var sonuçta düşününce.

Alıntıları Göster
    Fb Griezmann denedim ben.Potm ben yedderle yaklaşık 1400 maçtan sonra sıkılıp değişiklik isterken Fb Griezmann aldım ve seria haftası 22,ligue 1 haftası 23 yaptım.Çok katkısı oldu.Oyundaki kartları çok bilmeyen kişilere karşı özellikle solunuza çekmenizi beklerken sağınızla direk vurup atıyorsunuz.Driblingi çok iyi kartın.Şut konusunda potm ben yedder kadar iyi bitiremiyor ama ceza sahası dışından ve içinden plase özelliği olduğu için plase şutlarda ben yeddere göre çok daha iyi.Tek sıkıntısı yavaş kart hunter bassanızda tüm stoperler artık çok hızlı olduğu için sıkıntı çıkartabiliyor ama kartın en büyük artısı agresiflik ve reaksiyonu yüksek olduğu için topu kaptırsa bile baskı uygulayıp geri alabiliyor değişik bir yapışkanlığı var kartın.Ligue 1 ödüllerinde çok kötü çektiğim için tüm kadroyu sattım bu hafta o yüzden kullanamadım.Ben yedder potm çok kötüydü bu hafta eğer griezmanda ben yedder gibi nerf yemediyse bence kesinlikle alın.

• crysis85 C kullanıcısına yanıt
    Ben yedder her zaman işini yapar hocam, çalışkan forvet

• R-10 kullanıcısına yanıt
    Ben de duydum. Acaba game olay’e ne gbi etkileri olur ? Frostte’ın baya oldu.

• Wallcroft kullanıcısına yanıt
    17 ya da 14 temiz. Ben de başlıcam kara kara düşinüyorum

• Czn C kullanıcısına yanıt
    Allah kolaylık versin ben sıramı savdım.
  • Hiç oyuncu almaya gitmiyor elim. De Jong 1 milyondu geçen hafta şimdi 500k. Mahrezi 700e aldım iki hafta oynadım anca 530a sattım sürekli zarar ediyoruz yav.

• Eyvallah hocam . Alıp deneyeceğim kesinlikle . Karşıma griezman ne zaman gelse zaten sorun çıkarıyor.

Ama dediğiniz gibi inşallah bu nerflenmemistir de tadına varirim. Sağolun :)

• 
Sayfa: önceki 59115912591359145915
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.