Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (5907. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.606
Cevap
786
Favori
6.097.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
23. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 59055906590759085909
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rsel

Arkadaslar yeterli puanım var ancak fut championsa giremiyorum turnuva baslamadan once mi kayıt olmam gerekirdi o yüzden mi giremiyorum acaba?
    aynen kardeşim beklemen gerekiyor turnuva başladı hafta içi ancak kayıt olursun rivals takıl alıştırma yap...
  • Decemst kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hocam. 93 olanda ağırdır aynı şekilde heralde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerii

Richarlison ile uzun sure oynadim. Gecenlerde sattim mbappeye dondum geri. Firsatini bulunca kacirmiyor ama hizi yansitmiyor ayni zamansa donusleri falanda cok kivrak degil. Topu onunde bulursa sutlari falan basarili ama topla oyniyim vs diyorsan alma.
    Ki bence mertensle karsilastirma. Mertens metaya uygun dahs kivrsk ve hizli olduguna eminim sadede wf 4 iste.
    Eyvallah dostum güzel yorum oldu sağol m bende ceza sahasında çok oynuyorum topla garanti şut acısı bulmak vs için ve öyle olunca çok top kaybediyorum bazen .mertens de iyi ama futbin yorumları na şimdi baktım da gerçeği yansıtmıyor vs diyen çok olmuş ya .
    Şu pl den yeni sbc ST gelmiş İngs onu yaparım belki .

• vanbasten10 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hocam

• Oyunun offlineı bile bozuk:

https://streamable.com/u11nws

• quote:

Orijinalden alıntı: AvriL

Beyler ben de bir soru sorayım.

Fs Greenwood ve zaha denemeye değer mi?

Fantezi olsn diye kadro kuruyorum sonra satıyorum oyuncuları artık deneye deneye rafine zevkimi bulacağım

Fakat deneyen vardır belki fiyatları da düşmüş almaya değer mi bu ikisini denemek için
    Zaha ile oynadım bir sure. ST olarak deadye ile iş görüyor m hızı ve dönüşleri çok iyi . Ama ters ayağı cidden baya kötüydü .

• quote:

Orijinalden alıntı: haritaci41

Hocam bir şey sorabilir miyim sana ?

Tots richarlison ile oynadınız mi acaba. Dönüşleri falan seri kivrak mi ? Mertens sbc sini yapasim var kadroya eklemek için ama kadroua richarlison da uyuyor karar veremeidm. Richarlison boyu uzun olduğundan ve dengesi düşük olduğundan dönüşleri ve hızı zayıf diye düşündüm. Denemedim tabi hiç :)

Mertensi de hızı ve dripling özellikleri çok iyi olduğu için düşündüm ama karar veremedim

Alıntıları Göster
    Hocam ben oynamadım tots richarlison ile fakat 4-5 maçta bir karşıma geliyor nedense, o yargıya varmamın sebebi karşıma gelince hep kıvrak ve seri olmasıydı. Bana karşı oynayanlar cok güzel dönüp vuruyorlardı. Para olsa hesapta düsünmeden alacağım bir forvet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• gecen hafta ki 20 win odullerinden sonra saldim cayira 4-4-2 full ofansif oynayip hemen bitiriyim dedim .

9-0 gidiyorum saka gibi
  • Spider-Man S kullanıcısına yanıt

süper ya

• Shafter kullanıcısına yanıt
    Hocam kac depthe oynuyosun 4-4-2de

• youngmoney kullanıcısına yanıt
    7 depth 6 ceza sahasi yuklen

2 forvet ileride kal
    2 kanat ileride kal
    cm ler default sadece merkezi kapat
    bekler geride kal
  • bu arada birseyi kesfettim belki inanmicaksiniz

misal custom tactic vs dekren baya oynanmis formasyonlarda oyuncular sapitabiliyor
    tum formasyonlari silip bastan sifirdan kurdugunuzda takimi oyuncular dogru yerlere gidiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haritaci41

Zaha ile oynadım bir sure. ST olarak deadye ile iş görüyor m hızı ve dönüşleri çok iyi . Ama ters ayağı cidden baya kötüydü .

Alıntıları Göster
    denicem gibi hocam sağolun
  • quote:

Orijinalden alıntı: neco6791

eanin almanyadaki serveri bana 300km
    yogunluktan dolayi yavaslayan bir server sana 1km uzaklikta bile olsa oyun acisindan bir sey degismez
    12 14 pingli maclar bile oynanmiyor su anda
    Yani, bağlantı kötü ise isterse server oturduğun binanın yanın da olsun. Pek tabii yoğunlukla da alakası var oyunun ağır olması.

• XaViEsTa kullanıcısına yanıt
    hocam bir de su var burada fifa oynayanlarin sayisi rahat 10 katidir türkiyeye göre. belki daha da fazla.
    burada hemen hemen herkesin evinde bir tane ps4 vardir.
    servere yüklenmeler cok daha yogun oluyor özellikle hafta sonlari.

ben gecen hafta rahat rahat lagsiz maclar yaptim iki gün boyunca. 16g 2m yapmistim sonra oyun sapitmisti bende delaylerle. su an hala bu sorun devam ediyor.
    bu hafta wle en kötü baslangicimi yaptim.
    7g 7m ile devam ediyorum.
    iki pas üst üste yapamayan insanlara kaybetmek cok koyuyor insana yav.

simdi de bir tane rakip vardi kosmak disinda hicbir sey yapmadi. zar zor 2-0 yenebildim delay yüzünden.
    16 macim kalmis umarim yarin fazla yüklenme olmaz yoksa hapi yuttum resmen.

misal bugün aksama dogru türkiyeden bir arkadasla birkac mac yaptik oyun yag gibi akiyordu, 60pingle oynadik yanlis hatirlamiyorsam. bazen takilmalar oluyordu bu normal ama hic delay yasamadim. p2p üzeri oluyor bu maclar ve bence bu server sacmaligindan bin kat daha iyi.

ping hikaye gercekten serverler her seyi etkileyen faktör malesef.

• neco6791 kullanıcısına yanıt
    Hocam siz Almanya'da yaşıyorsunuz galiba, gelin Türkiye'ye şu benim oynadığım internetle oynayın anlarsınız durum ne kadar vahim, Türkiye'de asgari ücretle geçinmek kadar zor şu lanet oyunu benim internetimle oynamak... 66 küsür pingle bu oyun oynanmıyor mümkünatı yok yani... Fifa 17 den beri fifa oynamıyordum oyundaki birtakım saçmalıklardan dolayı ve fiyatının fahiş olmasından dolayı, Fifa 20 ile geri başladım ve bu haftaki WL'den sonra oyunu bırakma kararı aldım Fifa 21' i kesinlikle almayacağım. Oyunu sakin oynayan, Skill Movesları ( elastico, stepover, dragback vs...) etkili kullanan biriyim ortalama olarak gold 3 gold 2 oyuncusuyum ama bu kadar ağır bir oyunu oynamak çok zor oynanmıyor yani ben pes ediyorum Allah tez zamanda belasını versin bu lanet oyunun

• quote:

Orijinalden alıntı: neco6791

hocam bir de su var burada fifa oynayanlarin sayisi rahat 10 katidir türkiyeye göre. belki daha da fazla.
    burada hemen hemen herkesin evinde bir tane ps4 vardir.
    servere yüklenmeler cok daha yogun oluyor özellikle hafta sonlari.

ben gecen hafta rahat rahat lagsiz maclar yaptim iki gün boyunca. 16g 2m yapmistim sonra oyun sapitmisti bende delaylerle. su an hala bu sorun devam ediyor.
    bu hafta wle en kötü baslangicimi yaptim.
    7g 7m ile devam ediyorum.
    iki pas üst üste yapamayan insanlara kaybetmek cok koyuyor insana yav.

simdi de bir tane rakip vardi kosmak disinda hicbir sey yapmadi. zar zor 2-0 yenebildim delay yüzünden.
    16 macim kalmis umarim yarin fazla yüklenme olmaz yoksa hapi yuttum resmen.

misal bugün aksama dogru türkiyeden bir arkadasla birkac mac yaptik oyun yag gibi akiyordu, 60pingle oynadik yanlis hatirlamiyorsam. bazen takilmalar oluyordu bu normal ama hic delay yasamadim. p2p üzeri oluyor bu maclar ve bence bu server sacmaligindan bin kat daha iyi.

ping hikaye gercekten serverler her seyi etkileyen faktör malesef.
    Eyvallah hocam, napalım öyle ya da bırakılmıyor bu fut illeti. Belki rakipsiz olduğu içindir. Şu 2k futbola el atsa, nasıl ki nba de ki başarısı EA yi alt ettiyse inanıyorum ki sağlam girse şu işe bir süre sonra futbolu da EA nin elinden alır. Konami desen kendisine bile rakip olamaz...

• Lip777 kullanıcısına yanıt
    kendi kendimize iskence ediyoruz sadece hocam.

• XaViEsTa kullanıcısına yanıt
    2knin eaden asagi kalir yani yok malesef hocam.
    onlar da ayni paragözlügü basket oyunlarinda yapiyorlar.
    agzina kadar lootboxla dolu olan oyunlari var.
    malesef bu düzen böyle.

• Az önce bir oç ile oynadım, her topum onda kaldı uzaydan top çalıyor, pas vermeye fırsat bulamadım

Fransız bağlantısından mı kaynaklı, oyunda bir hile mi var

• 
Sayfa: önceki 59055906590759085909
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.