Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!

8 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 11 Misafir (7 Mobil) - 8 Masaüstü11 Mobil2 Android
5 sn
122.402
Cevap
564
Favori
4.107.900
Tıklama
Popüler Konular listesinde 74. Sırada  bugün en iyi #6
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!
Giriş
    28 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: thunderk

Selamlar, kadro konusunda tavsiyenize ihtiyacım var. En son burdan aldığım tavsiyeler beni oyuna geri döndürdü. Şimdi de güzel pickler çekince buraya yazmak istedim.

Suarez-Reguilon satılmaz, onun dışında ilk 11'de geriye kalan oyuncular satılabilir.

Yedeklerde de Tevez satılabilir, gerisi satılmaz.

33k para mevcut, al-sat fikirlerine açığım yardırın gelsin :)

Düşük çözünürlük için kusura bakmayın, eğer sıkıntı olursa akşam daha iyilerini yüklerim.

Yazmayı unutmuşum, maç başında Hummels stoperin sağına giriyor.

Yok mu a dostlar yardım edecek biri :D

• Binbaşı
    1408 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gokhannexus

Tots richarlison ile 180 mac yaptim ve yapmayada devam ediyorum su asamada onun bile tıkandığı anlar oluyor özellikle hız bakımdan karşısında hizli bir defans varsa zorlanabilirsiniz uzaktan ve gelisine sutlari bazen cildirtabilir cezasahası içinde çok iyi dışında vasat bir kart

ss richarlison daha düşük değerlere sahip olduğundan gerisini siz düşünün .
    Anladım.

Auba is görür mu peki sizce tots u . Richarlison a göre hız şut ve traid leri daha iyi . Sizce iş görür mü ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Sony SLR A900 ; Minolta 28-75 mm 2.8 DG , 35-105 Old

Nisi ND,CPL Filtre

Beike Tripod, Lowepro 400AW
  • Yarbay
    8109 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    iso.gomez

quote:

Orijinalden alıntı: SePHiRoTHBJK

Bu hafta Emre Kayır 30 - 0 yaptı. Youtubedeb iki part halinde izleyin valla adama helal olsun. Ayakta alkıslanır. Bir insan hicmi gerilmez sinirlenmez. Adam hicbir maçta gerilmedi sinirlenmedi heo sakin kaldı. Bir tek son macta biraz gerilsede o kadar da olur. Bu isin sırrı sabır ve sakin kalmakta galiba. Valla helal olsun.
    emre nin zaten fifa da şimdiye kadar yaptıkları ortada, o yapı olarakta çok sakin bir insan, sevindim 30-0 yapmasına.
    |
    |

Intel Core i7 4790 3.6 ghz // Asus Z87 Plus // Zotac Gtx 1050ti // GSkill Ares 8GB (2x4GB) DDR3 1600Mhz // Kingston SSDNow V+200 120GB SATA 3 // Seagate Barracuda 3.5" 1TB HDD // THERMALTAKE V3 600W // ASUS 24" VG248QE 1ms 144Hz
  • Çavuş
    66 Mesaj

kanteyi nasıl kullandığına göre değişir. Kante ye geride kal talimatı verip hücumda değerlendirmiyorsan benzer işi gueye de yapabilir. Kanteyi geride kal talimatı vermeyip hücumundan da yaralanıp skor katkısı alıyorsan durum farklı. Gueyeden hücum ve skor performansı bekleme. Oyuncular hakkında değerlendirme için youtube da "inception" un videolarını izleyebilirsin. Detaylı bir analiz yapıyor.
    |
    |
    CrashTrainer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

orta sahanı komple değiştir. İspanyol tots ortasaha oyuncularından saul,fekir ve de jong iyi. Seninkiler ile işin zor.
    |
    |
    thunderk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
  • Binbaşı
    1835 Mesaj
    Ya beyler tots tevez i takima monte etmek istiyorum, ayaginin disiyla vurma ozelligi de varmis, messi yi almak sart oldu simdi, bi de cdm zanetti alsam deger mi tevez in uzerine takim kurmaya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Binbaşı
    1408 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: josrdr

Ya beyler tots tevez i takima monte etmek istiyorum, ayaginin disiyla vurma ozelligi de varmis, messi yi almak sart oldu simdi, bi de cdm zanetti alsam deger mi tevez in uzerine takim kurmaya
    Tevezi 2 gün denedim hocam . Aşırı iyi o fiyatı hak ediyor kesinlikle. Oyun farkı ile alakalı tabi ki ama ben çok beğendim. Salvio ile 10 kimya oluyor. Denenebilir .

|
    |

Sony SLR A900 ; Minolta 28-75 mm 2.8 DG , 35-105 Old

Nisi ND,CPL Filtre

Beike Tripod, Lowepro 400AW
  • Binbaşı
    1890 Mesaj

Tevez çok sağlam gözüküyor. Pickten çektin sanırım. Bence 10 kimyalı bir şekilde Rivals’te bir dene. Ama hoşuna giderse üzerine takım kurulur ki alacağın iki isim de baya sağlam zaten.

|
    |
    josrdr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    162 Mesaj

Cazorla gayet iyi. Parejo ve busquets maalesef yavaş kalıyor oyun için. Kroos iyi gider kadrona. Stoper ikilisini de güçlendirmen lazım.sezon ödüllerinden hikaye umtiti alabilirsen çok iyi olur bence.

|
    |
    thunderk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

En iyileri 4-3-3 ve 4-5-1 diye biliyorum ben.

|
    |
    kayamsist kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2289 Mesaj
    Ps4 1 m var arkadaslar ilgilenen ozelden yazar iyi oyunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismeyu -- 4 Haziran 2020; 20:46:3 >
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: kayamsist

orta sahanı komple değiştir. İspanyol tots ortasaha oyuncularından saul,fekir ve de jong iyi. Seninkiler ile işin zor.
    İnceleyeceğim teşekkür ederim!

Hocam bu bütçeyle o adamları nasıl alayim Allah aşkına :'D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thunderk -- 4 Haziran 2020; 21:59:39 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: theshowstopper

Cazorla gayet iyi. Parejo ve busquets maalesef yavaş kalıyor oyun için. Kroos iyi gider kadrona. Stoper ikilisini de güçlendirmen lazım.sezon ödüllerinden hikaye umtiti alabilirsen çok iyi olur bence.
    Futbin'de biraz kurcalarım tamamdır çok sağolun.

Umtiti için malesef o puanı kasabileceğimi sanmıyorum vakit sıkıntısından dolayı hocam :/
    erdigns

Adam 29-0 gidiyor son maç dakika 85 1-0 geride ve inanılmaz soğukkanlı inanılmaz sakın ben de takdir ettim

|
    |
    SePHiRoTHBJK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4734 Mesaj
    250k bütçeyle en iyi stoper kimdir arkadaşlar? Lig falan farketmez

Son bir haftadır oynayamıyorum. Kablolu da bile donuyor rivals da. Ping 48, 50 arası. Arada dalgalanıyor akşam saatlerinde.

Hay böyle ülkenin de, alt yapının da ya arkadaşım biz ne zaman adam gibi oyun oynayacağız ya. 4 tane internet değiştirdim, hepsi aynı bok.
    Mid icon ve ligue 1 tots SBC kadrolarını yollayıp paketleri gelmeyen var mı ?

Gitti tüm oyuncular

Media Sözlük
SEO
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
30,376
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.