Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (5884. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: GhostEagle Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
172.255
Cevap
787
Favori
6.085.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 58825883588458855886
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Valla cok zor soru neymar cok sevdigim bi kart gercekte de severim baya o yuzden neymar derim heralde.Ama tots mbappe gibi bi forvet de acayip fark yaratir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dorukhanilhan kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de oyuna ilk basladigimda hic yapamiyodum elim ayagima dolaniyodu su an ezbere yapiyorum hepsini.Gereksiz skilleri bile yapiyorum triple elastico hocus pocus alternative elastico chop,skilleri combolayabilirsiniz bile hatta.Fazlasi gereksiz oluyo bazen ama ceza sahasi icinde elasticolar vs acayip fark yaratiyor,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dorukhanilhan kullanıcısına yanıt
    usta bence skıll moveları onllıne dostluk macında bota karşı değil de gerçek insanlara karşı deneyın.böylesi daha eğitici oluyo bence.hem de maç bitince kondisyon azalmıyo.tavsiye ederim nacizane
  • unnamed13 U kullanıcısına yanıt
    Hocam öyle diyorsunuz da div 1 de xboxta değil denemek hücum zor yapılıyor adamlara o yüzden mecburen singleda deniyorum kolaya alıp :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    Boşuna o kadar ucuz değil zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: dorukhanilhan

Hocam öyle diyorsunuz da div 1 de xboxta değil denemek hücum zor yapılıyor adamlara o yüzden mecburen singleda deniyorum kolaya alıp :)
    menüde skill games kısmında shooting secip bronze ilk sekmesinde dene hatta defans falan yok maç açısı bide
  • Czn C kullanıcısına yanıt
    Tek golde bitirmeye çalış. Ben Aouar ile asist yapıp Neymarla atmaya çalıştım hep öyle yaptım

• Şu Şilili oyuncu iyi güzel de Şilili ile asist-golü bitirene kadar çok uğraştırdı... Çok sıkıcı bir mod bu squad battles.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 2 Haziran 2020; 21:23:10 >
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    Tabiki Neymar.

• Hacı bende cyprien, simon, bir de gold auor vardı baktım olmuyor, simon’ı dorvete koydum, saç baş yoldum ama bitti görev bu kadar övülmese yapmazdım

• 10 Numara kullanıcısına yanıt
    Ben artık bütün görevleri Rivalsta yapıyorum squad battles oynamıyorum gerçekten inanılmaz sıkıcı.

• Fut birthday etkinliğinden beri FB Sissoko ile oynuyorum. Artık Tots Gueye ve Tots Aouar a geçtim bu hafta belki pişman olurum ama insan başka oyuncularla da oynamak istiyor.

• Arkadaşlar, gnabry deneyen var mı ?

• Hangi kkg önerirsiniz/Nasil coin kasabilirim.*Kadrom st=86,85 orta sağ 83,82,80,83 defans=87,82,79,85 kale=84 hepsi normal altın kart kadro dışında da 40 tane 80-83 arasi oyuncu var ikon almak istiyorum görevler çok zor ve uzun geliyor coin kasma taktiginiz varsa anlatabilirmisiniz suan 60000 coin var coin taktik videosu açıyorum adam 15 20 dakka boş boş konuşuyor ek olarak hangu kadro kurma görevini yapayım ne zaman yapsam bi tane yapsam tatmin olmuyorum zarara giriyorum

• Arkadaşlar kafam karıştı şimdi bu hafta ultimate tots da bütün tots kartları mı olucak? Öyleyse bi tarafımızı yırtmamın bi mantığı yok gibi yanlış mı düşünüyorum? 🤔 (ben yırtınsamda en fazla 15 falan yapıyorum zaten 😂)

• -hay@let- kullanıcısına yanıt
    Yok hocamhttps://www.futbin.com/19/totw/TOTS-Ultimate

Böyle seçmece bir takım olacak.
  • elimde satilamaz lig 1 oyuncularindan 1/5 pick sbc sini yaptim aouar geldi tots :p
  • Dün lig 1 oyuncuları 2.5k ya falan alınıyordu şimdi 3.5 tan aşağı yok

• Adam 45. dakika galipken maçtan çıktı, bana loss verdi, ne saçma iş ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhendis_58 -- 3 Haziran 2020; 0:24:25 >
  • kayamsist K kullanıcısına yanıt
    Paketlerden bunlar çıkacak da perşembe ödüllerinde karma tots'lardan gelecek. Yani tüm TOTS oyuncuları. Elite 1-2-3 yapanlara ise ek olarak Ultimate Tots paketi.

Geçen seneye ait videolarda bu şekildeydi.

• 
Sayfa: önceki 58825883588458855886
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.