Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (5872. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: brokenpink Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir - 7 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
172.257
Cevap
787
Favori
6.085.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 58705871587258735874
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En kötü fiber bile adsl den en az 10 kat daha iyidir.Fiber kullananlar boşuna bahane bulmasın kapasiteniz bu .Daha iyi nasıl olurum onun hesabıni yapın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 74-85 arası ping ile oynuyorum benim halim daha beter
  • Bayramtr53 B kullanıcısına yanıt
    50mbit download 4mbit upload hızım var, Türk Telekom fiber internet kullanıyorum. 50-54 arasında ping alıyorum ama gel gör ki bir maç yağ gibi akan oyun sonraki maç çamura dönüyor. Kıvrak Neymar bir anda Lukaku’ya dönüşüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayramtr53

En kötü fiber bile adsl den en az 10 kat daha iyidir.Fiber kullananlar boşuna bahane bulmasın kapasiteniz bu .Daha iyi nasıl olurum onun hesabıni yapın.
    Öğretsene bize

• Ben bunu demiyorum.Biraz kendinizi yetiştirin.Yazin googleye fiberle adsl arasındaki farkları zaten sonucu göreceksiniz.Hazira konmayin araştırın.

13 mbit ttnet kullanıyorum ,pingim 110-120 halinize şükredin canlar
  • bu hafta da 17 yaptık 6 maç kala, savunma yapma anlamında en çok zorlandığım haftalardan biri oldu, oyuncularda ki hantallığı cidden hissettim akıcı oynayamadım, darısı tüm forumdaşlara 17 yeterli oluyor kaleciyi çekmek için :D
    Fiberle dsl arasındaki ilişki değil ki konu, bu arada fiber kullanıyorum. Geliştirmek istediğim birşey yok oyun olarak. Bana 14 yetiyor, hatta 11 bile yeter. Çünkü paket ve kırmızı kartlar için wl oynuyorum. Tek beklentim, istediğim akıcılıkta oynayıp yenilmek, script ve server yüzünden değil. Keyif almak. Youtube'tan biraz izlesem zaten skill falan yaparım yeni oyuncu değilim. Uğraşacak vaktim de yok. Dün mesela Türk bir arkadaş denk geldi wl de, skill yapmaktan futbol oynamadı. Deli kovalar gibi döndü, hopladı, zıpladı. O skilleri ben yapsam 7 8 tane atardım, gecikmeli oynamama rağmen 2 tane yedi gitti. O bambaşka bir konu.

• Arkadaşlar fiyatlar neden düşüyor?
  • Yine lanet bir WL yi gold3 olarak bitire bildim. Valla oturup kalkıp seviniyorm ilk defa gold3 olduguma. Genelde 2 kasıyordum 1 i zorluyodum bu wl dedm silver 1 olursak iyidir. Enteresan olan şey şu ki oyun senin hangi sıralama da felan bitireceğine ciddi ciddi karar veriyor o turnuva için. Son iki maç accaip kolaydı. O son 2 maçta da galibiyete ihtiyacım vardı çünkü. Gerçi şaşırmadım EA bu tuhaflıklarla dolu..

• quote:

Orijinalden alıntı: PVH

Arkadaşlar fiyatlar neden düşüyor?
    ben sana bir soru sorayım neden düşmesin ?
  • PVH kullanıcısına yanıt
    Her pazar ve pzt fiyatlar duser insanlar wlyi bitirince takimi dagitir ve ilgi az olur pazarlari.Ek olarak her hafta yeni tots ve yeni iyi kartlar gelince eski kartlara da ilgi azaliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

ben sana bir soru sorayım neden düşmesin ?

Alıntıları Göster
    Hocam çok iyi bilmiyorum bu işleri, normal bi durum sanırım. 600-650k olan oyuncularda 70-80k düşüş var.. Normal herhalde..
  • Beyler FB laca yerine tots osimhen iş yapar mı ? Yanına da Simon ? Yoksa maceraya gerek yok mu .

• quote:

Orijinalden alıntı: PVH

Hocam çok iyi bilmiyorum bu işleri, normal bi durum sanırım. 600-650k olan oyuncularda 70-80k düşüş var.. Normal herhalde..

Alıntıları Göster
    düşer hocam artık oyunun sonu geldi, haftaya da ultimate totslar gelcek sanırım iyice düşer, sadece sbc oyuncularında 5-10 k pahalanma olabilir gelecek sbc lerin durumuna göre
  • Son coinlerimle aşağıdaki kadroyu kurmayı düşünüyorum değer mi?
    Elimde hem toty hem de tots robertson var ikisi de 94,hangisini sbcye vermeliyim?
    Ramos, militao ve vidal sbc yapmaya değer mi?

Ben yeder mbappe falan kadro kurdum facia yaşadım 😀

• Bugün 8 maç yaptım sadece 1'ini kazanabildim.:)

+9 oldu. :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 31 Mayıs 2020; 16:57:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wallcroft

Bu hafta çok kötü başladım. Güncellemeden sonra oyunu mu bozmuşlar anlayamadım hiç ama hiç keyif almıyorum. Çok ciddiyim bırak 14’ü 11 de bile bırakabilirim. Zaten G1 yaptığım haftalarda hiçbir şey vermedi bugüne kadar.
    Zaten elite olunamıyorsa bana göre en iyi ödüller gold3 de var. Verdiği paketler gold1 e göre bile daha iyi en azından benim için. Şu an ki ve grçmiş fifalar bunu düşündürdü bana.

• Yeni gorevlerde insanlari rivalsta tutmak icin rivals bazli gorevleri getirirler herhalde

Misal 10 tokene ikon oyuncu secim paketi gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • XaViEsTa kullanıcısına yanıt
    Yok hocam elite olamadım ben hiç. 2 aydır G2 altına düşmüyorum G1-G2 gidiyorum hep en iyi pick Trent şu ana kadar. Bu hafta G3 veya S1 bırakacağım bugun başladım daha maçlara, yetiştiremem zaten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 58705871587258735874
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.