Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (5871. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
172.509
Cevap
785
Favori
6.094.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
21. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 58695870587158725873
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WL'de ilk kez 17 yaptım bu hafta ilginç bir şekilde. Ya ben olayı yavaş yavaş çözüyorum -ocak ayında başladım FIFA serisine ve FUT'a- ya da iyi oynayanlar oyunu bıraktı.
    18. maçtan sonra aşağıdaki şekilde başlayıp oyun içinde 4-3-3(5) geçtim. Merak eden varsa Pedro'dan forvette inanılmaz verim aldım. Zaten kanatta verimsizdi ya da ben oynatamadım. Kadronun tamamı satılamaz oyuncular, bütçe 50k

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• Biraz atraksiyon olsun diye mevcut kadromu silip yeni kadro oluşturmak istiyorum.. Başlangıçta paket vs veriyor mu oyun arkadaşlar?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    Ben şöyle yapıyorum mesela fred forvet başlıyor chem için kendim santrada onu seçip geri koşturuyorum maç başlar başlamaz, diğer oyuncular yerine geçiyor bu sayede. Bi böyle dene bakalım belki işe yarar

• Tamamda istediğin kadar koştur maç durana dek o adam yine forvette bekliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

Tamamda istediğin kadar koştur maç durana dek o adam yine forvette bekliyor
    valla bilmiyorum ben dediğim gibi yapıyorum sonra başka adama geçince kendileri oto yerleşiyor oyun durmadan
  • Sanırım benim oyunu full resetlemem lazım
    Ayarlarla alakalı bir durum çünkü

Belki yazacağım şekilde yapıyorsunuzdur da olmuyordur ama her ihtimale karşı oyunu durdurup taktiği elle değiştirme olasılığınıza karşı yazayım.

Yukardaki gibi yaparsanız topun dışarı çıkmasını bekler sistem değişikliğinin aktif olması için ama oyun içinde yön tuşları ile değiştirilen ultra defansif-defansif-atak'lardan herhangi birine maça girmeden önce ayarlarsanız dizilişinizi ve santra yapılır yapılmaz hemen bu ayarladığınız taktiğe geçerseniz yön tuşları ile, 10 sn içinde oyuncuların belirlediğiniz rotasyona geçtiğini görebilirsiniz. Yanlışım varsa düzelten olur elbet.

Dediğim gibi bu şekilde yapmıyor ihtimalinize karşı yazıyorum bunu.

iyi oyunları.
    iso gomezin dediği gibi hocam bende de belli bir süre sonra yerlerini alıyorlar

• Psycho Cepkin P kullanıcısına yanıt
    Hocam adamlar 0 pingle oynuyor ben 42le oynayinca gozlerim doluyor mutluluktan

• Bu hafta çok kötü başladım. Güncellemeden sonra oyunu mu bozmuşlar anlayamadım hiç ama hiç keyif almıyorum. Çok ciddiyim bırak 14’ü 11 de bile bırakabilirim. Zaten G1 yaptığım haftalarda hiçbir şey vermedi bugüne kadar.

• Wallcroft kullanıcısına yanıt
    Bu hafta aksine ben de çok iyi başlamıştım şimdi kafamı duvarlara vuruyorum. Geçtiğimiz günlerde de bahsettim; Emre Kayır'ın port videosunu uygulamıştım. O günden beri 48-56 arası pingle oynuyorum ve gecikme de yaşamadım bu hafta hiç. Bu gece 1'de başladım maçlara sabah 10:00 gibi bitirdim 30 maçı da, gayet akıcıydı oyun. 20 / 9 bitirdim son maçı da hediye edip haftayı kapattım.

Sonuç olarak bu hafta sunucuya lafım yok 17-4 giderken kendi hırsımdan ve bitirmem gerektiği için oynadım maçları ilk defa elite çok yakındım; oyunum olarak ama olmadı. Bu sene elit yapmayı başarabilirim umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Decemst -- 31 Mayıs 2020; 12:58:31 >
  • Bende öyle yapıyorum zaten ancak ne yazık ki oyun durmadan seçtiğim taktiğe geçmiyor. Santrada maç başlamadan Önce top bendeyse taktiği değişip pause yapıyorum yine geçmiyor istediğim taktiğe

• Decemst kullanıcısına yanıt
    Bağlantıdan yana pek sıkıntım yok benim. Bu hafta ya 52 ya da 54 ile oynuyorum şu an. Ama oyunun oynanışı bana garip geldi. Geçen WL’den sonra bi Perşembe günü Rivals atmıştım bir de dün gece girdim işte oyuna. Yani nası desem defansım Ramos - Militao ama sarhoş gibi oynuyorlar. Ndidi, Neymar falan pas atamaz oldu. Hele Neymar karşı karşıya bir goller kaçırdı izleseniz inanamazsınız o derece. Boş kaleye direğe vuranlar falan baya olaylı bu hafta. Ultimate ile kapanışı yaparım ben çok büyük ihtimalle. Ondan sonrası anca keyiflik SBC ve Rivals.

• Yok yav herhangi bi tuşa bastıktan sonra aradan belli bi vakit alıyor oyunun onu uygulaması ve bunu hissetmek insanın aşırı sinirini bozuyor

• Genelde herkes bağlantıdan dem vuruyor.Belki de bir çoğumuz haklı ama şunu eklemek istiyorum.Fiber kullanıp bağlantıdan şikayet eden varsa bence boşuna bahane bulmasın.Adsl kullananlara bir lafım yok.Ben adsl kullanıyorum indirme hızı maksimum 14 mgb yükleme maksimum 400 kbsn oyun pingi ise 58 ile 64 arası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayramtr53 -- 31 Mayıs 2020; 13:39:32 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fox in the Box

Yok yav herhangi bi tuşa bastıktan sonra aradan belli bi vakit alıyor oyunun onu uygulaması ve bunu hissetmek insanın aşırı sinirini bozuyor
    Dün bana çok oldu bu durum.
  • Bayramtr53 B kullanıcısına yanıt
    Ben 100 mbps internet kullanıyorum 60 dan düşük ping görmedim henüz.

Hocam 58-64 pingle oynuyorsan oyunun asil halinden haberin yok.

Sadece bağlantı olarak bakmayın bu duruma, eşleştirme Server sistemi sıkıntı

Örnek vermek gerekirse; ben 50 60 ping arası oynadığımda lag gecikme olabiliyor ama rakibim de muhtemelen Server a uzak ya da bağlantısı kötü biri olabiliyor

48 ve altı pinglerde oyuna girdiğimde en yakın Servera attığından benim oyun kalitem yine rakibe göre gecikmeli oluyor. Çünkü bu aralıklardaki en yakın serverlara atıyor ve genellikle alman hollandalı oluyor. Onlar 1-20 arası pingle oynarken ben 46 ile oynuyorum yine rakip avantajlı oluyor.

Yani en yakın servarda en yüksek pingle oynuyoruz.
    Alman Serverda başka ülkeden bizim gibi biriyle eşleşince dengeli oluyor. İki Türkün alman Serverda oynaması gibi. O zaman da devreye adsl fiber farkı giriyor.

• 
Sayfa: önceki 58695870587158725873
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.