Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (5858. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
172.622
Cevap
786
Favori
6.098.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 58565857585858595860
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Wallcroft kullanıcısına yanıt
    Dediginiz dogru. O dörtlü içinden 1 tane garanti serie a geliyor. Ben gold 2 yaptim. Ikisinden sadece manolas ve cuardado geldi. Digerleri farklıydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagcag06 -- 28 Mayıs 2020; 12:53:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pazari açık hesabı olan varsa satin alabilirim

• Bakalim neymar fakei olarak lw brezilyali bir tots gelecek mi bu hafta

• youngmoney kullanıcısına yanıt
    Gelmesine gerek yok hocam Çin Ligi paketlerde Brezilyalı çoğusu zaten
  • Beyler
    Handanovic ve sczsenzy ne kötü kaleciler inanamıyorum Tots olunca güçler arttırılınca bence bilişe oluyor kartlar sapıtıyor
    Lig düştüm onları denerken .! Ben mi oynayamıyorum 91 Stegen ile herşeyi kurtarırdım süperdi

Son bir soru
    89 Van der sar 410k fark yaratır mı gerçekten değiyor mu

91 Van der sar 250
    94 Yashin 230k

Yardımcı olun lütfen şu kaleci işini çözelim

Stoperlerim

Ya smalling Tots Vrij Tots yada Smalling - militao 87 bekler cuaedado / carvajahl Tots sorun yok

Kaleci işi sinir bozucu

• Texeira çektim, incelemelere baktım meta vs yazmış herkes, oynayan var mı? Fb lacazette alacaktım eğer bu iyiyse almayacağım para cepte kalsın :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cagrikizil kullanıcısına yanıt
    Hocam 89 vds almayın ikon swapta verildi, ben çok oynadım onla herkes alınca nerf yedi gibi, handan fena değil ama sapıtıyor bazen,tots ter Stegen efsane oyunun en meta kalecisi bence, kimya ter Stegene uymuyor bence Lev yashin alın gayet iyi kaleci

Kalecilerin ben aşırı aşırı fark yarattığına inanmıyorum ben hocam, bazı maçlar maç kurtardıkları da oluyor, çok kolay maç sattıkları da; soruna gelince oyun başında ter stegen vardı gold süperdi sonradan 89 vds aldım swaptan başta aşırı saçmalıyordu discardlayacaktım bi ara wl de sonradan ayar çektiler düzeldi, epeydir memnunum kendisinden. Takımında eksik bir mevkiin memnun olmadığın bi yerin yoksa jetonun bolsa 89 vds öneririm yoksa tam kimya oynatacağın herhangi bir gold kaleci al geç bence
  • KASAP1910 kullanıcısına yanıt
    500k lık çok tatlı bir kart hocam, kimyalayabilirseniz ve Lacadan gelen parayı takıma faydalı şekilde kullanabilirseniz denenir bence 5wf önemli bir artı ama Texeira da güzel kart
    Tots courtois kullanıyorum memnunum hocam. Deneyebilirsiniz. Mesela tots alisson ile oynadım ilk çıktığı zamanlar. İnanılmaz kötü gelmişti bana.

• Kaleciler bence de fark yaratmıyor. Düz Courtouis çeksem satılamaz olarak 95lik Neuer'i direk SBClik yaparım.
  • Arkadaşlar, en çok hangi taktikle oynuyorsunuz.
    Taktikle kafayı bozmuş durumdayım, sabah akşam taktik araştırıyorum. Denediklerim arasında başarılı olduklarım oldu fakat tam istediğimi bulamadım.

Rakiplerde şunu görüyorum, ben ceza sahası önünde jockey yaparken adamlar öyle bir kalabalıklaşıyor ki ceza sahası önünde 3-4 kişiyle sürekli pas yapa yapa forvetine boş alan yaratıyor. Ben denediğim taktiklerde ilerde hep yalnız yada 2 kişi vs kalıyorum.Adam forvetler ile birlikte en az 5-6 kişi oluyor paslaşma sırasında.

Bu tarz önerdiğiniz taktik nedir ? En çok hangi taktikleri kullanıyorusunuz ?
  • The Eintabian kullanıcısına yanıt
    Kimya 10 hocam, o zaman deneyeceğim idare eder beni gibi, umarım iyidir
  • Kerii K kullanıcısına yanıt
    Taktikten ziyade, onun için ok tuşuyla açılan taktiklerden ekstra santrafor ve ceza sahasına yüklen açın. İleride hızlı çoğalır takım. Ama kontra yeme ihtimaliniz artar.
  • smalling geldi ötekiler boş, smalling te boş gerçi
  • oytunjo kullanıcısına yanıt
    Bu sadece oyuncu seçimi mi yoksa paketler içinde mi geçerli oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: pgdnBREAK

Bu sadece oyuncu seçimi mi yoksa paketler içinde mi geçerli oluyor
    paketleri ne zaman açarsanız o zamanki özel oyunculardan çıkartma şansınız var, yarın akşam açarsanız fransa totslarından çıkartabilirsiniz yani
  • Gold 3, hernandez kullanan vat mı?

• Paketten çıkarttığım ilk ve tek TOTS, Kovacic. Sonra ne mega paketler, ne mega rare paketler, jumbolar oldu ama sıfır sıfır elde var sıfır. Ultimate Paket açsam 83'lük oyuncu çıkar mı şüpheliyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 28 Mayıs 2020; 15:34:50 >
  • 
Sayfa: önceki 58565857585858595860
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.