Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (563. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir (1 Mobil) - 13 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.498
Cevap
785
Favori
6.094.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
7. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 561562563564565
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fasakasa

if ronaldo pack için insanın aklını çelmiyor değil

Ek olarak 433-4 ün CAMına Sneijder mi Diego mu dersiniz çok kararsız kaldım Gönlüm Diego diyor statlar azcık Sneijderden yana sanki

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=gqttyXCFnLkvs:ps3

yani şu kadroya

http://www.futhead.com/15/players/483/wesley-sneijder/compare/14-4311/

bu linke bakarak karar ver hocam. Sneijder bir adım önde duruyor. Diego'nun dribling özellikleri biraz daha iyi sadece

• quote:

Orijinalden alıntı: Surven

Farklı liglerden oyuncuları aynı takımda toplamak sizce takımın performansını ciddi biçimde düşürüyor mu?

Şimdiye kadar hiç o şekilde kadro kurmamıştım

tavsiyem max 3 ligden karma yapmandır. O şekilde olabilir. ama kimya % 90 üstü olsun. %100 daha iyi olur
  • Beyler guest play oyanmaya calısıyoruz arkadasımla ancak inanılmaz bir lag oluyor oyunda. Ancak application'ı kapatıp, oyunu tekar açarsak düzeliyor. Ama onda da patlayabiliyor ve burnumuzdan gelen maçlar yapıyoruz.

Yok mudur bunun açıklanan genel bir çözümü ? EA forumlarında bir cevap alamadım henüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andrea Pirlo

quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

http://www.futhead.com/15/squads/1517084/ @Andrea Pirlo

sola daha hızlı istersen traore var. sağa da farfan olabilir.

Eyvallah hocam param 40K oldu . Bunun üstüne yavaş yavaş eklemeler ile çok iyi bir takım yaparım inşallah . Chemistry 99 olmuş. 100'lemeye çalışırım çok teşekkür ederim

10 mac yapinca otomatik olarak 100 olur veya almam liginden bi menajer eklersen. Paran arttıkça ekleme yaparsin. Benim kadrom da bundesliga. Yardimci olurim oyuncu secimlerinde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Transfer targetta iki tane aldığım oyuncu COMPLETING.. olarak kaldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sizde de oynarken lag oluyor mu, oynadığım maçlardan hic zevk alamıyorum,her maç ayrı sinir oluyorum.Su lag problemini cozmeleri gerekiyor

• Sağolun arkadaşlar. Oynaması da gerçekten zevkli Depay'ı herkese öneririm mükemmel olmuş. Bizim ligin defans hattı hızlı forvetlere karşı zayıf kaldığı için arayışa girdim birazcık kafa yorunca böyle bişey çıktı
  • 4231 kanatlı olanı deneyen var mi bu sene nasıl? Ileride çoğalmada sıkıntı çıkıyor mu 433 oynarken defansif anlamda sıkıntı yaşıyorum sanki

• Bugün açtigim paketler bu kadroyu güzelleştirmemi sağladı (shürrle , fabregas , debuchy , alex - oxlade) defansa takviye ve iyi bir kaleci ile daha iyi olucaktır...

Ayrıca if gignac ederi nedir?
  • Ibarbo çıktı beyler satayım mı sizce?
  • beyler psn hala geri sayımda 22saat var diyor ve yükleme seçeneği yok ama bilgilere baktığımda birbir artıyor 12 gb oldu yüklenen...geçen günkü önyüklemede 222mb lık update ve 2.7gb lık bi yükleme yapmıştı şimdi bu neyin yüklemesi bilgisi olan var mı?platform:ps4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi timm_tgb -- 25 Eylül 2014; 2:10:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silvérlight

Ibarbo çıktı beyler satayım mı sizce?

Fiyati düşmeden sat bence.

• Beyler menejerlerin kontrata %50 etki etme olayı fifa 15'te yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: chilekesh-13

Beyler menejerlerin kontrata %50 etki etme olayı fifa 15'te yok mu?

Var

• Trade işi güzel olmuş bu yıl

• Arkadaslar bir sorum olacak ; simdi oyunu kardesimin hesabindan aldik, 15 hafta boyunca altin packler ona gidicek. Yalniz kardesim ut oynamiyor. Packlerden cikan oyunculari ben coins vermeden kendi hesabima tasiyabilir miyim ?
    Bu trade olayindan bahsediyorsunuz misal bu durum icin gecerlimi ?

• Biraz online da mac yaptıktan sonra anladımki oyunu ciddi manada içine etmişler resmen oyunu bilmeyende oynasın diye yapmıslar okadar açıkkı gozunu kapatıp pas atıyorsun komedi olmus pinpona dönmus oyun topla 5defansın arasına giriyorsun kimse alamıyor falan :D Ortaları özellikle pozisyon olsun diye ayarlamıslar.Birde oyundan ofsayt kalktımı ? 10mac yaptım 1tane ofsayt ne dustum ne rakip düştü her ara pas %100 gol pozisyonu oluyorgene klasik Fifa sacmalıkları ile dolmus oyun ama yapacak birşey yok pes bundan beter elimiz mahkum alıscaz gene .. keske 14 hiç bozmayıp 15diye cıkarsalardı bunda pas yaparken sıkılıyorum pes gibi olmus paslar patch bekleyenler içinde hiç patch falan bunları kaldırcaklarını sanmıyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheUnderTaker-

Arkadaslar bir sorum olacak ; simdi oyunu kardesimin hesabindan aldik, 15 hafta boyunca altin packler ona gidicek. Yalniz kardesim ut oynamiyor. Packlerden cikan oyunculari ben coins vermeden kendi hesabima tasiyabilir miyim ?
    Bu trade olayindan bahsediyorsunuz misal bu durum icin gecerlimi ?

Maalesef taşıyamazsınız. Trade offer, swap olayı kaldırıldı. Pink slip maçlarını engellemek için yapılan bir durum. Coins vermeden maalesef alamazsınız

• Akşam oyunda ki 2. günümdü yine en fazla 4-5 maç dayanabildim. Ya bir oyunun içine bu kadar mı edilir. Defans nasıl bir mallaşmış adam 3 kişinin yanında geziniyor bende müdahale tuşu KARE tuşu basıyorum bir tane topa müdahale eden yok eskiden topa müdahale tuşuna basılı tuttuğumuzda adam çekiyordu omuz vuruyordu topa basıyordu vs. birşeyler yapıyordu. 15 te izlemekten başka birşey yapmıyor deli oluyorum adam öylece gelip geçiyor yanından bir ayak uzatayım yok. Yine akşam para gelmeme olayı devam etti Division atladım coins gelmedi.. Ve custom taktik olayı bunu yapmayı bir türlü beceremedim ayarlardan giriyorum edit teams diyorum yeni bir custom tactic yapıyorum fakat yaptığım taktiği Ultimate Teamde ki takımımda nasıl kullanıcam onu bir beceremedim bunu yapabilen varmıdır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arph -- 25 Eylül 2014; 9:14:00 >
  • beyler gunaydın

ama harbı bı sıkıntıdır gıdıyor..dun orıgıne gıremıyordum ılerleyen saatlerde girdim bugun yıne gırıyorum aynı hesaba buy now dıyor oyun al dıyor ????? bu ne abi yeter bı oyun oynucaz agzmdan burnumdan geldi
  • 
Sayfa: önceki 561562563564565
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.