Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (557. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: gio88 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
172.622
Cevap
785
Favori
6.098.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 555556557558559
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://forum.donanimhaber.com/m_97643801/tm.htm kimse el atmadı alacagınız olsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: karaburun34

Geçen sene orta kafa gol senesiydi şimdi ortadan koştur yardır senesi.. Pace ve dribbling olsun yeter gerısını koyver gitsin..

aynen katılıyorum kardeşim güzelim oyunu ne hale getirdiler her sene daha kötüye gidiyor
  • yanlış yere yazmışım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi system44 -- 24 Eylül 2014; 11:24:15 >
  • Demek ki sadece benim başıma gelmemiş.Dün benim de Handanovic kayboldu.Allah tan pahalı bir oyuncum kaybolmadı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagricinar

Geçen Yıl ps3 de ve ps4 fifa 14 oynarken tr psn hesabımdan girip oynuyordum ve sorunsuzca fut web'i kullanabiliyordum ancak dun ıtıbarıyle us psne geçtim origin hesabım aynı. fut'a girdigimde eski takımım cıkıyor... ps4 de oynarken sorun yok ama pc den girdigimde eski takım cıkıyor..cok pis canım sıkıldı bı yardım eder mısınız ne yapmam gerek ? ? ?

Eski takım çıkıyor derken fifa 14 takımı mı ?

Bu linkten giriyorsunuz değil mi ?

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app

• Kilo Moana kullanıcısına yanıt
    evet tabiki bu lınkten gırıyorum dostum.

fıfa 14 'ü ps 3 de ve ps4 te tr hesaptan oynuyordum o hesabım cıkıyor...

orıgınler aynı ama us den baglanıyorum artık oradan oynuyorumm.

us takımımı web de goremıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagricinar

evet tabiki bu lınkten gırıyorum dostum.

fıfa 14 'ü ps 3 de ve ps4 te tr hesaptan oynuyordum o hesabım cıkıyor...

orıgınler aynı ama us den baglanıyorum artık oradan oynuyorumm.

us takımımı web de goremıyorum.

Bende senin gibi TR hesabımdan oynadığım origin hesabımı artık. US PSN den oynuyorum fakat daha web app ye giriş yapmadım muhtemelen bende seninle aynı problemi yaşayacağım.
  • proxy degsıtrınce duzelıyor dıyen arkadasım var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagricinar -- 24 Eylül 2014; 11:56:11 >
  • ben ps den cok pc den gırıp kadrolara bakardım ıncelerdım cok moralım bozuk 2 gundur. bi Allahın kulu sunu cozsun.
  • Mesajım olsun. Takipteyim
  • manager tasks muhabbetinde share a squad with 100 chemistry olanı nasıl yaptınız
  • Hocam Chemistry 10 yapıyorsun daha sonra kadron açıkken üçgendi sanırım oraya basıyorsun en altta share tarzı bişey yazması lazımdı yalnış hatırlamıyorsam.
  • Webappta sıkıntı mı var?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sevinckan_216

Demek ki sadece benim başıma gelmemiş.Dün benim de Handanovic kayboldu.Allah tan pahalı bir oyuncum kaybolmadı

İbarbo geri gelir diye ümitliyim Birde şöyle bir sıkıntı var,açık arttırmadaki futbolcuya coinsi basıyorsun,sonra başka biri senin verdiğin coinsin daha fazlasını basıyor,senin bastığın miktar o an geri gelmesi gerekirken gelmiyor,oyuncu tamamen satıldıktan sonra yatırdığın coins geri geliyor,bu sorunların hepsi dün oldu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gny*

Fakir işi kadromuzu kurduk:https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=iu5orrzknLkik:ps3

Heyt be Onuruma kurban :) güzel olmuş dostum :)
  • akşam if ler gelince fiyatlar düşer baya inş. 40k var şuan hiçbirşey etmiyor oyuncu fiyatları çok aşırı durumda şuan lukaku 14k
  • Maçtan sonra verilmeyen coinler geri gelmiş az önce baktım. Kaybettiğiniz futbolcularda gelmiş olabilir yada gelecektir diye düşünüyorum.
  • GodLeSs CapTive G kullanıcısına yanıt
    Tamamdır arkadaşım çook teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • coin alım satım başlığı olmayacak mı bu sene
  • IF ler ne zaman açıklanır acaba saat olarak ?

Geçen yıllarda tweet atıyorlardı takıpteyız bakalım RONALDO banko da
  • 
Sayfa: önceki 555556557558559
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.