Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (5545. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Decemst Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 8 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
172.624
Cevap
785
Favori
6.098.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
94. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 55435544554555465547
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bence sola Nedved alıp orta cama çekin hem zayıf ayağı 5 hem fiziğiyle ileri geri etkili olur gol ve asist oranında fayda sağlayacaktır, Litmanen satıp 88 Figo veya 87 Zola deneyebilirsiniz (ortayı bağlamak için İkon gerekiyor)

Lacazette ten memnunsanız kalsın, oynayan arkadaşlarım Avcı kimya stili ile değil de Sniper kimya stili ile daha çok memnun kaldılar, deneyebilirsiniz;

RTTF Carlos yerine de en iyi seçenekler Varane if, sif vs. 7 kimya ile Ramos sbc (bence kesin yapın harika kart) veya SS Kondogbia olabilir, ayrıca Boateng de çok iyi kart kadronun mali durumu, satılabilir, satılamaz yapma yapmama seçeneğine göre değerlendirebilirsiniz

Benim de kadrom şöyle genel olarak tüm kartlardan çok memnunum, 89 Fred çok kafamı karıştırıyor 11 oynatma isteği olarak bir de Q7 yerine ondan daha etkili olacak tam kimya f/p açısından iyi bir kart bekliyorum

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Eintabian -- 10 Nisan 2020; 10:11:15 >

• The Eintabian kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Fred'ten çok memnunum örümcek gibi sahanın her yerinde. Kante'nin ofansif versiyonu olmuş kesinlikle tavsiye ederim. Kante ile ikili müthiş olurlar.
    Nedved aklımda olan bir isimdi ama Litmanen'de baya iyi çıktı şimdilik. Eğer ondan sıkılırsam Nedved'e dönerim. Zola'nın çok beğenildiğini biliyorum onu da denemek isterim. Lacazette müthiş kart. Ben direk Hunter'lı aldım pazardan ama şimdilik dribbling'i iyi gayet. Eğer ağır kalırsa Sniper basarım ona da. RTTF Carlos yerine Boateng düşünüyorum kesin, Ramos'un 7 kimya oynaması çok kafamı karıştırıyor, 10 oynatabilsem müthiş olurdu orası ayrı. İkisinden birini yaparım oraya da. SS Kondogbia kiralık denedim ama çok beğenmedim hocam ne yalan söyleyeyim.

Ayrıca unutmuşum ekleyeyim CAM'a zaten swaplardan Kaka'yı alacağım bir 15-20 güne o zamana kadar dediğiniz kartları değişmeli denerim sanırım.

Bir de bütçenizi bilmiyorum ama sağa RTTF Dembele alıp Ramos'u 10 kimya başlatabilirseniz çok daha iyi olur. Zambrotta 7-10 arası hiç farketmiyor neredeyse kendi kadromdan biliyorum.

• Wallcroft kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam bu kadroda Fredi oturtmak kimya açısından baya külfetli ve sorunlu görünüyor Fransız ve Ligue 1 ağırlıklı olduğu için ama bakacağım, inanın Ramos da Zambrotta gibi 7-10 hiç bir farkı yok şüpheniz olmasın benim gibi kimya fetişi birisi bunu diyor bi de 10 kimya takıntım vardı yıllardır 1 aydır üç oyuncum da 7 kimya oynuyor sorun çıkmadı yani

Boateng de çok güzel kart ama Ramos bence ondan birkaç tık daha iyi swaptan Kaka bütçe açısından rahatlatır ancak kağıt üstündeki özellikleri çok yansıtmadığını çok çok iyi bir kart olmadığını da belirteyim; sağ taraf için bütçem yok hiç şu anda olursa yüksek reytingli kartlar bekletiyorum sbc vs için tam kimya ve q7 den iyi olmazsa çok gerek yok, bu arada q7 gayet iyi şu anda 7 kimya ile agresifliği baya yüksek çok top alıyor

Hocam zaten 3'ü arasından kimse tam anlamıyla kadronuza uymuyor o yüzden en sağlıklı seçim Fred olur bence hem ilerisi için de. Valla çok fena aklımı çeldiniz Boateng'ten vazgeçip Ramos'a kayacağım. Kaka dışında pek mantıklı çözüm var mı bilmiyorum hocam. Maldini desen SBC'lerde çok iyi stoperler çıktı, Overmars belki, Litmanen 6 token için bedava bir kart orasını o gün gelince daha detaylı düşünürüm bakalım.

Bu arada sola Sane SBC'de yapabilirim halen daha nerflenmediyse. En mantıklı çözümlerden biri de o benim kadro için sanki. Aktif kullanan varsa yorum yapabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wallcroft -- 10 Nisan 2020; 10:53:59 >
  • FTaze kullanıcısına yanıt
    Selamlar Ferhat dostum,

Elimde 4 tane seçenekli kadro mevcut seç beğen al tarzı istediğine ve tarzına göre fikir oluşturabilir aşağıya bırakıyorum

Alex Sandro- Firmino- 85 Lucas (Sol CAM) (Herkes tam kimya)
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

87 Zola (Sol CAM)- 91 Kante CDM (Herkes tam kimya)

90 Vidal CDM - 85 Lucas (Sol CAM) Sıfır Maliyet (Neymar, Vidal max 7 kimya)

90 Essien CDM Tek kurşunluk geliştirme ama insan yiyor (Neymar, Vidal max 7 kimya)

• Oyunda bağlantı ve hız sorunu olanlar superonline ı arayıp modeme hard reset attırsın
    Benim misal ps4 menuden hız testi yapmam 30 sn sürerken şimdi 10 sn sürüyor. Tüm seçenekleri anlık geçiyor. Eskiden bi alt seçeneğe giderken takılıyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    Süperonline upload yükseltti fark ondandır
    20mb oldu

Frede geçen seneden beri sempatim var bu sene de gerçek yüzünü eklemişler çekiyor beni kerata ; ancak en kötü yedeğe koyar Bakayoko aksayınca alırım diye düşünüyorum, zira kadroyu bozdum mu tekrar kafama yatan kadro kurmam uzun zaman alıyor

Kaka dışında pek elle tutulabilir ücretsiz ikon kartı yok, tokenınız yetiyorsa Dalglish önerebilirim ama o pas istatikleri ile CAM da değil de st de oynar wf5 Lacayı CAM çekersiniz oynar her türlü,

Litmanen ve Overmars bence kötü kartlar kullanmanızı önermem ama seviyorsanız oynatın,

Zayıf ayağı 3, uzun boylu ve dengesiz kartları kenarda-kanatta pek beğenmiyorum ben ki Sane bence o paralara değmez ve satılamıyor şu aralar 5wf hype ı TOTS öncesi bence girmeyin derim ;

Ramosa 7-10 arası her kimyada kefilim Kesici basın arkanıza yaslanın oynayın defansı kendisi yapıyor + kornerlerde çok kafa golü atarsınız ön direğe koşturup

Diego Carlosu bozdular çok sorun yaşarım/yaşıyorum derseniz 92 Maldini oyun sonu ve efsane kart ona da yönelebilirsiniz defansı kapatmak adına

• Del piero baby i bunca zaman nasıl keşfetmemişim..
    En önemli statsları moments versiyondan iyi.

• 500k ya tavsiye edeceğiniz camlar var mı

• Psycho Cepkin P kullanıcısına yanıt
    Yok sadece ondan değil
    7-8 senedir aynı modemi kullanıyordum. Düşünsenize yıllların veri birikimi, aramalarımda teknik desteğin yaptığı ayarlar vsderken baya bi dolmuş modem. Ciddi derecede değişiklikler oldu. Wifi 15 mbit ancak görüyordum cepten. Şimdi 60 mbit.

Haklısınız hocam. Swaplardan Kaka veya Maldini, SBC’lerden de Boateng veya Ramos’u yapacağım gibi. Litmanen güzel kart bence F/P olmuş. O fiyata göre çok iyi hem de ikon. Overmars hiç denemedim ama statsları şahane duruyor skill moves hariç o yüzden yazmıştım onu da. Carlos’a gelince hakikaten bozdular. 1-2 ay önceki performansını sergilese stoper aramam normalde. Bu arada Ramos’u 10 başlatmanın bir yolunu buldum sanırım. Litmanen’e sağa çekip Fred’i ST atıp Laca’yı CM atarsam (Desailly yeşil link) stopere de 7 kimya Zambrotta sola da Schulz koyup sol kanada Nedved gibi bir ikon koyarsam sanırım Zambrotta hariç herkes tam kimya başlıyor. Zambrotta’nın 7 olması Ramos’un 7 olmasından iyidir herhalde.

Edit: Demek istediğim resimde. Sizce hangi seçenek? Cancelo -7 Zambrotta-7 Ramos-10 / Boateng 10, Cancelo 10, Zambrotta 7 / Ramos 7, Cancelo 10, Zambrotta 10. Elimde WR Schulz’da var bu arada satılamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wallcroft -- 10 Nisan 2020; 13:5:53 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• unnamed13 U kullanıcısına yanıt
    Lig/Uyruk? IF Bruno Fernandes, Moments Litmanen, 93 KDB ilk aklıma gelenler.

• deneyen oldumu ? 89 sancho
    300k edermi?

baska alternatif önerisi olan varmı?
    haaland ile kimyaliycam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GnCfNrLi -- 10 Nisan 2020; 12:23:20 >
  • GnCfNrLi kullanıcısına yanıt
    Bu kartını değil de IF’unu denedim. Uzaktan şutları ve çalışma oranları kötü. Ama 5 skill’in hakkını veririm diyorsanız ölümcül olabilir. Neymar, Mbappe tarzı skill yapabiliyor. Skill bilen adamın elinde şahane bir karta dönüşüyor. En azından karşıma gelenlerde öyleydi.

Ben bayadır kullanıyorum istatislikleri fotoda var. Benim görüşümü soracak olursan kesinlikle hızı 99 değil bu çok net 90 a daha yakın bir de wf çok can sıkıyor ben şuan bütçem olmadığı ve çok coins ayırıp yaptığım için mecburiyetten oynatıyorum. EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Bana göre Ramos 7, Cancelo 10, Zambrotta 10. Ama size Cancelo -7 Zambrotta-7 Ramos-10 daha uygun olacak gibi beklerin eksik kimyası önemsiz stoperler de öyle bi fark görmüyorum fazla ben Ramos çoğu insan 7 chem oynatıyor zaten, Schulz güzel kart oynatılabilir karşıma gelince zorluyor ancak Boateng yaparsanız Ramos ile arasında kalan fiyat farkını coins olarak takıma enjekte edebilirseniz yapın bence ki Boatengi tercih ettiğinize değsin
  • FUT Birthday bugün bitiyor sanırım. Elde kart varsa 80+ sbc'sini yapabilirsiniz. Dün 1 tane yapayım dedim, 87 Vardy verdi. Sonra bir tane daha yaptım. 82'lik adam verdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolfbul

Ben bayadır kullanıyorum istatislikleri fotoda var. Benim görüşümü soracak olursan kesinlikle hızı 99 değil bu çok net 90 a daha yakın bir de wf çok can sıkıyor ben şuan bütçem olmadığı ve çok coins ayırıp yaptığım için mecburiyetten oynatıyorum.
    Hocam 99 olmadığına şöyle katılıyorum james gibi bindirmiyor mesela jamesi yakalayamayan rakip oyuncu bunu yakalıyor. Karşıma LM prime nedved geldi bundan hızlı koşuyor.

Wf harbiden çok kötü fakat alternatifini göremedim bu fiyatlara sanenin, oyunda bindirme yapacak birisi neymarı kullanamıyor skill yapması lazım o da bende yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• WL ilk 10 maç yayını yapıyorum beklerim.
    www.twitch.tv/ftazex

• 
Sayfa: önceki 55435544554555465547
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.