Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (5540. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kafalardansekentop , predator79 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
172.502
Cevap
785
Favori
6.094.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
68. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 55385539554055415542
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam iki gün önce hollanda sbc bitti charly musonda aldım. Aman Allah’ım bildiğiniz uçuyor adam. Eğer az takım falan kaldıysa yapılacak bi deneyin derim. Yedek olarak durur en kötü (kimyalaması zor olacağı için).

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya arkadaşlar 10 gündür benim oyuna bişeyler oldu. İnanılmaz ağır. 93lük ikon ronaldo sağına soluna dönemiyor. Sanki paslar 1 sn geç gidiyor. Maç alamıyorum resmen. Sizin oyunlarda da ağırlık var mı yoksa benim internetten mi kaynaklanıyor. Kafayı yicem. Messi neymar bile pas atamıyor ben dönene kadar rakip savunma çoktan topu almış oluyor
  • Oyun çok mu ağır yani yoksa benim internetimle mi alakalı. Maça başlarken genelde gecikmeyi 50 ile 64 arası gösteriyor.
  • paranoideyes P kullanıcısına yanıt
    Hocam al & sat o anki SBC'lere bağlı biraz. Zaten basit bir şey olsa herkes yapardı, herkesin milyonları olurdu. Verebileceğim bir tavsiye, büyük liglerden 350-400 coinse altın savunma oyuncularını alıp, asıl değerlerine satmak. Bazen insanlar fiyatına bakmadan markete koyuyorlar ve 1000 coins eden oyuncuyu, 400'e alabiliyorsunuz. Icon Swap'lar için sanırım 5 tane Squad Battles görevi var. Aslında dünya klası zorluğu, çok zor değil. Eğer çok zorlanıyorsanız, rakip olarak 60-70 reytingli takımlarla oynamaya çalışın. Bu takımlar bronz oyunculardan oluşuyorlar. Rahatça yenebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Finn Balor -- 9 Nisan 2020; 16:51:23 >
  • pozisyon kartı basarsanız sıkıntı olmaz daha sonradan oyun içi formasyonunu değiştirirsiniz nasıl oynamak istiyorsanız

• quote:

Orijinalden alıntı: samsunum55

Hocam iki gün önce hollanda sbc bitti charly musonda aldım. Aman Allah’ım bildiğiniz uçuyor adam. Eğer az takım falan kaldıysa yapılacak bi deneyin derim. Yedek olarak durur en kötü (kimyalaması zor olacağı için).
    hocam o adamı biliyorum bi kere karşıma geldi cidden çok fena bir oyuncu oyun içinde de çok etkili ama yedekten sokacak adama yatırım yapmak istemiyorum

@furiii baskı açmıyorum da sert kontrolden sonra pres oynuyorum, derinliği de çok önde kurduğumdan oyuncular aşırı git gel yapmıyor mbappe 90 dk çıkartıyor öyle söyliyim ama bilemedim vidal le oynayasım geldi onunla oynamak içinde ya dembele atmam lazım oraya ya da messi, messiyle çok maç attım bu sene, dembeleyi sürekli sonradan sokuyorum artık ilk 11 başlama vakti geldi gibi hissediyorum :D ama bu kadroyu kurabilmem için swap 2 nin de gelmesi lazım kaka yok elimde

arkadaşlar bu fb vidal in süresi gözükmüyor fut içinde kalkma ihtimali var mı biraz daha beklesem? sonra pişman olmıyım, 87 lik squad ı direk kulüpten yapabiliyorum ama 86 ve 85 için biraz vermem gerekicek coins ona göre biraz beklemek istiyorum daha önceki fb kartları kalkmıştı bir yerden sonra sanki (david luiz, marcelo) acaba onlar süreli miydi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailbbyigit -- 9 Nisan 2020; 17:2:22 >

• samsunum55 kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba ben de forvet için baby ya da med del piero ile baby butra düşünüyorum. Del pierronun balance benim için bir endişe kaynağı butra da çok zayıf kararsız kaldım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fox in the Box

Bu eldeki oyuncular ve 940k coin ile neler yapabilirim. Neymar ve Alex Telles almak istiyorum sol tarafa. Ama Osimheni bi türlü kimyalayamıyorum memnun olmama rağmen. Önerilerinizi bekliyorum formasyon rastgele seçtim değiştirebilirim

Evet neler yapilabilir bu oyuncular ve bu butce ile. Her turlu oneriye acigim

• samsunum55 kullanıcısına yanıt
    Bu arada ben hugo moment kullandım hocam composure düşüklüğü sorun yaratıyor 1-1 de gol kaçırıyor bu yüzden. Yoksa hızı şutları ve fırsatçılığı cok iyi her zaman tam olması gereken yerde.

• Quresma ve ronaldoyu birlikte denicem bakalim nasil olucak
    Bide size ilginc gelebilir 81 militaodan daha cok verim aliyorum varanedan

• Neymar en iyi tercih gibi duruyor eşinde satılamazlar varsa aol beke alex sandro da güzel olur.

• mercanm kullanıcısına yanıt
    Pm bakin hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi youngmoney -- 9 Nisan 2020; 17:18:1 >
  • https://www.futbin.com/20/squad/14836887 İşini görürse şöyle bir şey yaptım hocam ama. Bence hoş oldu. Bu arada maalesef sağ bek ikon dışında Fransız bulmak zor. Lala dışında pek opsiyon bulamadım. Ama eğer Lala kötü gelirse kaleci, sağ bek ve stoperi PL'den yapmak şart gibi. VVD, TAA, Alisson gibi vs vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wallcroft -- 9 Nisan 2020; 17:21:55 >
  • Yok hocam onlarda süre vardı. Vidal, Boateng, Sandro vs. süresiz şu an.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wallcroft -- 9 Nisan 2020; 17:26:19 >
  • Wallcroft kullanıcısına yanıt
    Hocam güzel gözüküyor ama Son+Neymar 1 milyonu geçiyor biraz daha kasmak gerekecek. Teşekkür ederim öneri için

• Şimdilik Son'un gold kartını alabilirsiniz belki hocam. Para birikince upgrade edersiniz olmadı. Ben Neymar hariç 1m zannetmiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellmcmv

Oyun çok mu ağır yani yoksa benim internetimle mi alakalı. Maça başlarken genelde gecikmeyi 50 ile 64 arası gösteriyor.
    pc platformundayım benimde 48 65 arası değişiyor ping ama oyunda takılmalar laglar falan tam çıldırmalık. Oyuncularda çok hantal midem bulandı artık.
  • baby hagi deneyen var mıydı,bana staminasi sıkıntılı gibi geldi

• gold salah mi ya da scream adama mi?
    hangisi daha iyi olur beyler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wallcroft

Yok hocam onlarda süre vardı. Vidal, Boateng, Sandro vs. süresiz şu an.
    teşekkür ederim reis bekliyim o zaman biraz daha çünkü fiyatlar swap 2 gelene kadar bence düşer biraz, şu mid icon bitse düşecek diye ümit ediyorum ama 8 günü var daha bakalım
  • 
Sayfa: önceki 55385539554055415542
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.