Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (5518. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: ShinQda , istanblue001 , dagnomels
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 13 Misafir - 14 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
172.532
Cevap
786
Favori
6.095.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
9. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 55165517551855195520
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar elimde 800k coins var acaba metaya uygun nasıl bir kadro kurabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lasagna statslar gibi değil kötü adam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Lip777 kullanıcısına yanıt
    Herkes gibi defans barını 2-3-4 bar yapma, dengeli oynama sert kontrolden sonra pres oyna. Defans barını en az 6 bar yap bide öyle dene

• Böyle yaptım hocam en sonunda.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
  • quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Böyle yaptım hocam en sonunda.

tek bir lige bağlı kalınmasını sevmesemde seria oluşturulacaksa güzel kadro olmuş reis

• AvriL kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle.Pozisyonunu bulursa atıyor ama kaleye uzaksa dayak yiyor :) Haftaiçi mbappe yapayım

• Değişik bir eşleştirme sistemleri var.kendi adıma wl istatistiklerim rivals e göre daha iyi sebebi de eşleşme.Dün son 10 maça girerken 20 de 13 tüm.Bu hafta artık 20 olmaz 18 yapayım bari derken O kadar noob oyuncular geldiki 9 maçı 1-2 saatte bitirdim ve 20/29 oldu

30 maçın 5 i zor 10 u aynı seviye 15 i kolay rakip diyebilirim.

• HankMoodies kullanıcısına yanıt
    Oynadıktan sonra Nainggolan'ı yorumlayabilir misiniz hocam? Topla çevikliği filan nasıl, ben de bu hafta Nainggolan almayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dantes7

Geçen hafta Rijkaard'ı ben de denedim. Topsuz oyunda çok iyi bir şekilde dediğiniz gibi toplara müdahale ediyor, pasları da gayet iyi ama topla çok kötü. Çok ağır hareket ediyor ve dönene kadar topu kaptırıyor. Bu hafta Birthday Sissoko'yu da denedim ama özellikle bizim bağlantılarda orta sahada Defansif rol için hala Kante en ideal orta saha bence. Hatta çevikliği sebebiyle UEL Torreira'yı da öneririm. Prime Essien ile bile topla dönüşlerde çok sorun yaşıyorum.
    Aslinda engine basilabilir dicrn ama hizi gidicek o zamanda
    Evet katiliyorum kante en iyisi ama kante rijkaardda cok defansif oluyor thorsby is goruyor sanki

• Merhabalar elimde 500k coins var ps4te güzel metaya uygun 4-2-3-1 oynatabilceğim bi kadro kurabilcek varmıdır?
  • Dantes7 kullanıcısına yanıt
    Tabi ki. Shadow bastım şu anlık deneyeceğim bol bol. Bundan önce Dominguez future star, Tonali Lig Sbc ve Kalvin Philis lig sbc denemiştim, karşılaştırma açısından bilgi veriyim.
  • turkopol kullanıcısına yanıt
    Ben Kante alamıyorum Essien olduğu için, Birthday Sissoko ile de çok defansif kaldılar. Aslında aklımda Headliner Nainggolan'ı denemek var. Thorsby'nin şutları çok zayıf ama hücumda iş yapıyor mu?
  • Biliyorum bağlantı çok kötü ama en azından yapabiliyorsanız 18 win alıp şu pick'i açın.Ucl live Kante vardı yerine bedavası geldi güzel oldu

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• quote:

Orijinalden alıntı: bobadilla

Biliyorum bağlantı çok kötü ama en azından yapabiliyorsanız 18 win alıp şu pick'i açın.Ucl live Kante vardı yerine bedavası geldi güzel oldu

bugün pazar serverlar cidden berbat herkes evde internete yükleniyor lanet olsun ya, kaybetmiceğim adamlara kaybediyorum lag yüzünden, 18 yapabilsem bırakıcam hala 15 windeyim 4 maç üst üste yenildim rezillik ya

edit : serverlar kötü bide üzerine internetimiz daha da kötü allah kahretsin bu koronayı herkes eve kapandı öküz gibi yükleniyor internete, gece kötü gündüz kötü ne zaman oynucaz biz bu oyunu bi anlasam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailbbyigit -- 5 Nisan 2020; 13:7:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dantes7

Ben Kante alamıyorum Essien olduğu için, Birthday Sissoko ile de çok defansif kaldılar. Aslında aklımda Headliner Nainggolan'ı denemek var. Thorsby'nin şutları çok zayıf ama hücumda iş yapıyor mu?
    Naingolan da kimya sıkıntısı yoksa mükemmel kart zaten.
  • bobadilla kullanıcısına yanıt
    Üst üste 6 maç kaybettim. 11 win kalan maç 10. Gold 3 yaparım ama 18 çok zor bu hafta benim için. Sırf bu pickler yüzünden yüklenme oldu serverlara bırak 60’ı 65-70’in altını görmüyorum. Werner bile dönemiyor acayip kötü durumda bağlantı. Sadece delay yok ama bütün oyuncularım aşırı yavaş. Zaten bugün bitireyim de direk Mount and Blade geçeceğim. Sırf zorunluluktan oynuyorum kalan maçları sanki 😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wallcroft -- 5 Nisan 2020; 13:18:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

bugün pazar serverlar cidden berbat herkes evde internete yükleniyor lanet olsun ya, kaybetmiceğim adamlara kaybediyorum lag yüzünden, 18 yapabilsem bırakıcam hala 15 windeyim 4 maç üst üste yenildim rezillik ya

edit : serverlar kötü bide üzerine internetimiz daha da kötü allah kahretsin bu koronayı herkes eve kapandı öküz gibi yükleniyor internete, gece kötü gündüz kötü ne zaman oynucaz biz bu oyunu bi anlasam

Alıntıları Göster
    Dostum aynı durumdayım.Bu haftayı pas geçecektim pickler yüzünden devam ettim.Sık dişini umarım sağlam bişeyler gelir :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Wallcroft

Üst üste 6 maç kaybettim. 11 win kalan maç 10. Gold 3 yaparım ama 18 çok zor bu hafta benim için. Sırf bu pickler yüzünden yüklenme oldu serverlara bırak 60’ı 65-70’in altını görmüyorum. Werner bile dönemiyor acayip kötü durumda bağlantı. Sadece delay yok ama bütün oyuncularım aşırı yavaş. Zaten bugün bitireyim de direk Mount and Blade geçeceğim. Sırf zorunluluktan oynuyorum kalan maçları sanki 😀
    Aynı durumdayım 70-74ms altına hiç düşmedim.Bu hafta gerçekten berbat durumda serverlar.Üstüne lanet olası almanlar peşimizi bırakmıyor,her maç alman rakip :))

• quote:

Orijinalden alıntı: bobadilla

Dostum aynı durumdayım.Bu haftayı pas geçecektim pickler yüzünden devam ettim.Sık dişini umarım sağlam bişeyler gelir :)

Alıntıları Göster
    benim iss netspeed bilmiyorum diğer kurumlar nasıl ama bu korona muabbeti başlayıp herkes eve tıkıldığından beri tüm oyunlarda packet loss ve ping sorunu yaşıyorum, fifa dan hariç cs go ve arada pubg oynuyoruz durumlar aynı, fifa da internetin iyi olsa da kötü ama bide netimiz kötü al birini vur ötekini allahını seven netspeed kullanmasın...

• quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

benim iss netspeed bilmiyorum diğer kurumlar nasıl ama bu korona muabbeti başlayıp herkes eve tıkıldığından beri tüm oyunlarda packet loss ve ping sorunu yaşıyorum, fifa dan hariç cs go ve arada pubg oynuyoruz durumlar aynı, fifa da internetin iyi olsa da kötü ama bide netimiz kötü al birini vur ötekini allahını seven netspeed kullanmasın...

Alıntıları Göster
    Zaten TTnet hariç bir şey kullanmayın super online falan hikaye. Rekabetçi oyun oynayanları Allah düşürmesin öyle leş ping problemi oluyor ki bilirim onu.

• 
Sayfa: önceki 55165517551855195520
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.