Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (548. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
172.612
Cevap
786
Favori
6.097.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 546547548549550
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam normal psn kart alıyorum o kart ile aliyorum.
  • Arkadaşlar oyunum TR.Hesabım US.Fifa points almamın hiç bir yolu yok mu?
  • Monterrey M kullanıcısına yanıt
    us hesaptan oynaman lazımmış biton kişiye sordum ben us hesap actım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Monterrey

Arkadaşlar oyunum TR.Hesabım US.Fifa points almamın hiç bir yolu yok mu?

oyunun tr'yse tr hesaptan alabilirsin ama çok pahalı.

us hesabından daha ucuza almak için us psn store'dan almalısın oyunu. elindeki oyunu satıp 60 dolara oradan almayı deneyebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FTaze

quote:

Orijinalden alıntı: eter0nal

arkadaşlar günaydın

ps4ten giriş yaparken bi origin hesabı giriyoruz ya onu daha sonra değiştirme şansımız var mı?

Bende kaç gündür çözmeye çalışıyorum konu bile açtım fakat kimse bilmiyor galiba.

orijin hesabını değiştirmekten kastın oyun için belirlemiş oldugun İD yi değişemessin ne aldıysan oyun basında hep onunla devam etmek zorundasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surven

UT girişi yaptığımda otomatik bir takım ismi verdi bunu değiştirebiliyor muyuz daha önceki versiyonlarda kendimiz oluşturuyorduk. Yeni üyelik alıp takım oluştururken böyle oldu.

kataloktan değişebilirsin kardeşim
  • Bu katalogda yüksek levellı olanların Gift olarak yollamarı sınırlımı yoksa istendigi kadar yollanıyormu
  • cagricinar kullanıcısına yanıt
    normal psn gift kart alacaz yani teşekkürler umarum ucuzdur akşam görecez fiyatı
  • Ben analogla oynuyorum kardeşim bu sene bence daha avantajlı olur analog çünkü şutlarda mesela yönünü iyi ayarlamak gerekiyor ve analogla dönüşler daha iyi oluyor. çalışıp alışsabilirsin aslında
  • UT girişi yaptığımda otomatik bir takım ismi verdi bunu değiştirebiliyor muyuz daha önceki versiyonlarda kendimiz oluşturuyorduk. Yeni üyelik alıp takım oluştururken böyle oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surven

UT girişi yaptığımda otomatik bir takım ismi verdi bunu değiştirebiliyor muyuz daha önceki versiyonlarda kendimiz oluşturuyorduk. Yeni üyelik alıp takım oluştururken böyle oldu.

Manager task'a gel ordaki görevlerde 'change team name'var onu tıkla takım ismini değiştir dostum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chilekesh-13 -- 23 Eylül 2014; 13:33:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam arkadaşlar oyunu spottan altım bugün geldi işyerinde olduğum için deneyemedim, spottan alan arkadaşlarım yardımcı olursa sevinirim,öncelikle bu kutunun içinden sadece resimdeki şeyler çıktı, FIFA 14 te için de 12 haneli bi kod oluyodu, bunda da çıkması gerekmiyormu , bi sıkıntı olurmu online oynamak için
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• quote:

Orijinalden alıntı: muratyasar56

Selam arkadaşlar oyunu spottan altım bugün geldi işyerinde olduğum için deneyemedim, spottan alan arkadaşlarım yardımcı olursa sevinirim,öncelikle bu kutunun içinden sadece resimdeki şeyler çıktı, FIFA 14 te için de 12 haneli bi kod oluyodu, bunda da çıkması gerekmiyormu , bi sıkıntı olurmu online oynamak için
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Sıkıntı olmaz rahat rahat oynarsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• muratyasar56 M kullanıcısına yanıt
    Geçen sene O kod ile Fut için hediye paket veriyordu sanırım.
  • Online'da oyuncu bulamama sorununu yaşayan varmı başka ? Sabahtan beridir 1 maç yapabildim . Modeme ve konsola defalarca reset attım , her türlü DNS denedim ama yok bi fayda . Var mı bi bildiğiniz ?
  • evet aynen, spottan alan arkadaşlar hediye paket verdimi oyunu açarken
  • quote:

Orijinalden alıntı: NE0NB1RD

Online'da oyuncu bulamama sorununu yaşayan varmı başka ? Sabahtan beridir 1 maç yapabildim . Modeme ve konsola defalarca reset attım , her türlü DNS denedim ama yok bi fayda . Var mı bi bildiğiniz ?

SEN gene kardeşim maç yapmissin bir tanede olsa oyun 2 gündür elimde ben hiç bişey yapamadım ne season ne ultimate dns bende cok değistim olmadı modem resetledim olmadı plus 1 aylık üyeliğimde var gene bişey yapamadım kaldık öle
  • 650-700 coinslik gold rare oyuncular ile kurulabilecek kadro var mı kontratları bitince direk quick sell yapabileceğimiz? var mı öneri

bu arada onlineda anında rakip bulabiliyorum ben.
  • Arkadaşlar coins boost ların hepsini bi almaya aldım :) şimdi kimi 1000 lik kimi 200 lük bi maç yaptım 200 artırdı, 200lükler btincemi 1000 lere geçicek :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: _EsmeR

Arkadaşlar coins boost ların hepsini bi almaya aldım :) şimdi kimi 1000 lik kimi 200 lük bi maç yaptım 200 artırdı, 200lükler btincemi 1000 lere geçicek :)

Geçen sene bende bosstların hepsini birden almıştım 15X1000 arada kaynadı gitti, bu sene tek tek alıcam en azından 1000 likleri tek tek alıcam
  • 
Sayfa: önceki 546547548549550
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.