Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (5384. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
172.640
Cevap
784
Favori
6.098.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 53825383538453855386
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • piyasada sommer yok, eklendiği gibi satılıyor

akanji ve zakaria bundesliga piyasasını alt üst etti

gold neuer ile oynayın bence,
  • Arkadaşlar selam, 4 2 2 2 taktiğiyle acuna kovacic ortasahasıyla oynuyorum. Ortasaha ve defana hattında sıkıntı yok fakat ileride agüerodan 0 verim alıyorum. Eskiden bam güm atan agüero nerflendi mi bilmiyorum ama aşırı hantal kalıyor. Aynı zamanda her şutu gol olurken şu an baya da kaçırıyor. Crespo ikon almayı düşünüyorum. Böylelikle mahrez 8 kimya, kalan takım 10 kimya oluyor. Acaba önerebileceğiniz ikon varmı 300 350 k arası ? Ya da max Meyer sbcsi yapıp, acuna agüero yerine Meyer ve werner i almayı düşünüyorum (mahrez satılamaz olduğundan kadrodan çıkarıp satamıyorum)
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anildeniz -- 2 Mart 2020; 14:2:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: AvriL

Aldm hocam bitti cuma günü benm xpler 5k xp de fazladan doldu hatta

Akanji suana kadar kullandığım en iyi defans diyebilirim her yerde ayağı, kafası var sağolsun kafa gollerinde de iyi.

Hummels daha iyi kimyalanıyor fakat akanji kadar iyi değil, ikisi beraber çok güzeller fakat kaleci sıkıntısı çekiyorum o zaman da. Kovacic alternatifi cok fakat defansta böylesi zor gelir diye bunu aldım

Alıntıları Göster
    Ben baya boşladım 25 bin puan gerek son haftaya kadar kalır gibi 12 gün var zaten her iş son ana kalıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Ben baya boşladım 25 bin puan gerek son haftaya kadar kalır gibi 12 gün var zaten her iş son ana kalıyor.

Alıntıları Göster
    kanka akanji'nin real face i yok
  • Arkadaşlar 2 eksik kaldı werner istiyorum ancak mbappe bozuluyor moo ve slo ne tavsiye edersiniz 520k var bi el atın
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• habbitt kullanıcısına yanıt
    Sola baby Nedved veya Mid Overmars MOO’ya da FS İkone olabilir.

• Czn C kullanıcısına yanıt
    Maalesef hocam. Öyle tipler biraz troll gibi geliyor bana. Yoksa şu oyun, övülecek bir oyun değil. Server ayrı dert, bir de tuş algılamama olayı var, böyle saçmalık görmedim ben. Boş kaleye vurmuyor adam, grevde sanki Ben de hocam o galibiyet sayılarındayım. İşin ilginci kadrom gelişse bile hala aynı galibiyetteyim. Ben sadece zevk alabileceğim oyunculardan kurmaya çalışıyorum ve de satılamazlardan. Paketten ne çıkarsa veya SBC yaptıklarımdan. Sevdiğim oyuncularla bile sıkıyor oyun bazen. Mesela aylardır hiç Rivals oynamıyorum. Son görevleri bile yapmadım daha. WL'den kaç Rivals puanı gelirse, öylece bırakıyorum. Pro Clubs çok zevkli. Onu oynamaya çalışıyorum, yoksa oyunu bile açmıyorum.
  • Finn Balor kullanıcısına yanıt
    Peo clubs efsane ya, göz önünde olmadığı için daha zevkli bence de. Keşke takım falan bulsam, bırakırım futu falan. Abi anlarım, ben de sezon başı çok kötü kadro vardı, şimdi elle tutulur bir kadrom var. Tamam oyun herkese yapıyor bazen 3 şut 3 gol ile kazanıyorum, adam beni eziyor, bazen de ben itekleniyorum. Ama bu oyunu savunup bilmiyorsun yaaa diyenler harbi troll.

Keşke meta diye bişey olmasa. Evde orta kafa gol atınya geç metasını diye bağırıyorum mesela saçma sapan. Abi herkeste aynı takım lar var, bende de keZa ama artık sevdiğim adamları alıyorum, cr7 yi koydm mesela. Bunkısırlıktan kurtulmazsa çok oyuncu sıkılcak, şubat ayında millet bıralkıyor oyunu. Keşke herkeste en iyi kartlar olsa, iyi oynayan gene suyrılır aradan.

• Sheva24 kullanıcısına yanıt
    Hocam haftalık görevleri yapsanız yeter aslında hafta 3 bronz falan oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: josrdr

kanka akanji'nin real face i yok

Alıntıları Göster
    Kovacic alacağım ben

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Rooney efsane kart olmuş bu kadarını beklemiyordum gerçekten her yönden muhteşem kart. Sadece kante ile kimya uymuyor ona da yapacak birşey yok kante yerine aklıma kimse gelmiyor

• Yok mu arkadaşlar 200 350 k arası bi santrfor ikon tavsiye edecek? Nif agüero eskiden leblebi gibi atardı şimdi ise tutukluk var. Stoperlere direk yem oluyor. Totw agüero tavsiye eder misiniz? Ya da record breaker

• usuallysony U kullanıcısına yanıt
    Rooney ve campbell ı sağ tarafa alıp sağ bek arnold yapın

• Arkadaşlar Rooney sbc yi yapmak ne kadar tutuyor

• usuallysony U kullanıcısına yanıt
    Oyun başında böyle başlayıp oyun içinde değiştirin herkes tam kimya olur hocam.

• 18 win var kaldı geriye 8 maç, yine direkten dönecez
  • Kaleye kimi önerirsiniz acaba Lehman zayıf kaldı sanki.

• moments owen deneyen kimse yok mu yahu ? Bir de forvete otw ben yedder düşünüyorum arkadaşlar, hiç deneyen yok mu bu oyuncuları ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Czn -- 2 Mart 2020; 16:35:46 >
  • Czn C kullanıcısına yanıt
    Otw ben yedder kullanıyorum, gayet memnunum şuan fiyatı çok iyi seviyelerde bence alım için güzel zaman.

• quote:

Orijinalden alıntı: usuallysony

Rooney efsane kart olmuş bu kadarını beklemiyordum gerçekten her yönden muhteşem kart. Sadece kante ile kimya uymuyor ona da yapacak birşey yok kante yerine aklıma kimse gelmiyor
    Hocam kaleci nasıl? Memnun musun?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 53825383538453855386
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.