Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (5379. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: SofistikAdam , josrdr , dagnomels , SoldaTr Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 8 Misafir - 10 Masaüstü2 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
172.531
Cevap
786
Favori
6.095.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
10. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 53775378537953805381
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Serverlar rezalet. WL'ye giriş bastım ama ancak 8 maç oynayabildim. Malum iş güç varken genç arkadaşlarımız gibi sabahlayarak da oynayamıyoruz. 2000 puan da gitti, kaldık puansız. EA'nın tüm mağdurlara önümüzdeki hafta için WL giriş hakkı vermesi lazım.
  • Arkadaş bu ne şaka mı, dün gece 10 maç attım iyiydi,yarın devam ederim dedim sabahtan bu yana origin çökük,swler hiç yok zaten. Bu şartlar altında en az 2 gün uzatmaları gerekli. Ne olacak bu oyunun durumu,rezaletin bu kadarı.
  • haritaci41 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben genelde kesici basıyorum defans oyuncularıma. Bu gelen zakaria ile birlikte akanji-zakaria ikilisine döndüm ama kehrerden fazlasıyla memnundum. Sol bekte sanchez kullanıyorum. Öncesinde 84 dalbert vardı. Sanchezi çok sevdim denemenizi öneririm. Schulz için bişey diyemem ama sanchez, dalbertten sonra çok iyi geldi bana özellikle fizik olarak. Zaten ikisi de uygun fiyatlı deneyip satsanız bile 3-5k zararınız anca olur. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: samsunum55

Hocam ben genelde kesici basıyorum defans oyuncularıma. Bu gelen zakaria ile birlikte akanji-zakaria ikilisine döndüm ama kehrerden fazlasıyla memnundum. Sol bekte sanchez kullanıyorum. Öncesinde 84 dalbert vardı. Sanchezi çok sevdim denemenizi öneririm. Schulz için bişey diyemem ama sanchez, dalbertten sonra çok iyi geldi bana özellikle fizik olarak. Zaten ikisi de uygun fiyatlı deneyip satsanız bile 3-5k zararınız anca olur. :)
    Hocam Akanji-Zakaria ikilisi nasil? Oynayabildiniz mi? İkisi de kadromda ama bi mac yapamadim

• Şimdi cd yi falan parçalayıp atacam o kadar sinir oldum telefondaki uygulamaya da giremiyorum hayır vpn açınca uygulamaya giriyor bu nasıl iş bizim ülkeye has bir durum mu bu

• haritaci41 kullanıcısına yanıt
    Ben de kardeşlikle aldım ama gerçekten serverları düzeltmezlerse alınmaz ilk defa aldım ben fifayı daha önceki yıllarda da böylemiydi serverlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • adamlar oyunu bize kapatmış vpnle companiona giriliyor...

• Sqb oynayamadık rivals wl oynayamadık bu hafta artık paketlerden jelibon çıkartırız

• Hafta sonu ligine güzel başladım ilk defa 8 maç 6 galibiyetim var geri kaldı 22 maç ama zaman kalmadı
  • samsunum55 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam çok sağol. Akanjiyi almaya çalışacam ama Xp yetmeyecek galiba daha 19k lazım bana :) schulzu 1 hafta kullandım aşırı memnun kaldım müdahaleleri falan çok iyi ama kehrere dönme düşüncesi olunca schulzu satayım sanchezi deneyim dedim bakalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnternet yavaşlaması Twitter kapatmadan dolayı mı giremiyoruz, ea in halt yemesi mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Le Blanc

adamlar oyunu bize kapatmış vpnle companiona giriliyor...
    ben Webapp ve mobil uygulamaya VPNsiz girebiliyorum. Yeni mi düzeldi, yoksa giremeyen arkadaşlarda başka bir sorun mu var iyi tespit etmek lazım.

ISP : Superonline fiber
    operatör: Turkcell

Şu an iş toplantısında olduğumdan PS4 açamıyorum, toplantı sonrası dener ve mesajı güncellerim.
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

beyler takım nasıl olmuş? benim hoşuma gitti açıkçası. her renkten adam koymaya çalıştım maç içinde 41212-2 veya 352'ye dönüyorum duruma göre. hernandez'e 140k vermek gerçekten koydu ama koyunun olmadığı yerde abdurrahman çelebi diyoruz napalım.

• Hocam maç yaptım ama serverlar genel olarak leş olduğu için çok bişey anlayamadım. Genel olarak söylemek gerekirse kalıplı ve hızlı iki oyuncu çok iyi oluyor ama hatalı müdahale sonrası dönüşlerde sıkıntı olabiliyor. Ben normal oyun şartlarında güzel iş yapacaklarını düşünüyorum.

• Czn C kullanıcısına yanıt
    Normal ps5 geliyor ... yeni oyunlarlin fiyatlarinida arttirip ne yazik ki insalara bolcana aldiracaklar !!! Gercekten bıktım artik... 800 liraya fifa 2021 aliriz artik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkolo88 -- 1 Mart 2020; 20:39:40 >
  • Wl yi uzatmadılar anlaşılan
    Şaka gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: aragorn1905

ben Webapp ve mobil uygulamaya VPNsiz girebiliyorum. Yeni mi düzeldi, yoksa giremeyen arkadaşlarda başka bir sorun mu var iyi tespit etmek lazım.

ISP : Superonline fiber
    operatör: Turkcell

Şu an iş toplantısında olduğumdan PS4 açamıyorum, toplantı sonrası dener ve mesajı güncellerim.

Alıntıları Göster
    Hocam pazar akşamı ne iş toplantısı ya bu
    Neyse kolay gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

Wl yi uzatmadılar anlaşılan
    Şaka gibi
    Abi boyle bi sey olursa onumuzdeki wl de hayal olur ne ara toplicaz 2000 puani

• 1 gün 13 saat diyor kalan süre
    Yani uzamış

• usuallysony U kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim :)

işverenin yurtdışında olunca oluyor hocam :) bir de freelance çalışmanın avantajlarının yanında böyle bazı yfak tefek yan etkileri de oluyor. çünkü tüm freelance çalışanların müsait olduğu ortak bir zaman bulmak zor olduğundan böyle zamansız toplantılar olabiliyor.

Şu an benim ilgilenmediğim kısımlarla ilgilenen arkadaşlar konuşuyorlar, o yüzden ben foruma bakabiliyorum :) sıra bana gelince bakamam tabii :)
  • 
Sayfa: önceki 53775378537953805381
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.