Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (5373. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: fkasifoglu Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir - 7 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
172.625
Cevap
785
Favori
6.098.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
69. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 53715372537353745375
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu nasıl rezalet bir firmadır. Akşam oluyor bekliyoruz iki saat oyun oynayalım servera bağlanmıyor daha iki gün önce yine aynısı wl falan umurumda değil akşam olunca yensem de yenilsem de maç oynamak istiyorum yok.

• Milyon dolarlık firma, üç kuruşluk hizmet. Dün gece WL'ye katılamadım server yüzünden sabahta geç uyandığım için haftaya kaldık. Dedim en azından Rivals görevlerini yaparım akşama onu da yapamıyorum. Daha ne diyeyim ki.
  • Zaten server sorunu olduğu, hantallığından belliydi. Bi bu akşam müsaittim, ea saolsun o da gittti. Pramızla rezil oluyoruz resmen, kaybolan zaman ve emekten bahsetmiyorum bile.. iki pas yapıp şut çekemedik.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zedge08

Selam Arkadaşlar,

Kimmich sbc sini yapan var mı ? Nasıl bir karttır, tavsiye eder misiniz ?
    Up
  • en az 24 saat uzatmaları gerekir dün de 2 saat giremedik.

• QualityDommage kullanıcısına yanıt
    Maç yaparak coin kazanma:

- Maç sonu ödülü
    - x5 x10 maç +coin veren boostlar
    - offline ve online turnuvalarda elde edilen başarıya göre gelen ödüller

Ticaretle coin kazanma:
    - ucuza oyuncu alıp pahalıya satma (bu en etkili yöntem ama bol zaman, sermaye, sabır, event takibi ve reel maç sonucu takibi lazım)

• Kurt u banlamayacaklardı ea nın beli doğrulmuyor :)
  • Oyunu alalı 3 gün oldu, hep bir server problemi. Bu durum bu haftaya özel mi yoksa sürekli böyle mi?

• zedge08 kullanıcısına yanıt
    Ben yaptım ve çok memnunum. Kesinlikle tavsiye ederim. Sahanın her yerine basıyor H-H olmasından dolayı, Shadow ile birlikte orta sahaya göre istenen hızın çok daha üstünde ve topla acayip iyi. Resmen bir CAM bir kanat oyuncusu gibi. Çeviklik ve dengesi yüksek olmasından dolayı acayip iyi dribblingi var. Kante'den daha iyi hücumu var Rivals'te birkaç maç oynadım şimdiden 2-3 gol attım uzaktan şutları zımba gibi. Yine pasları Kante'ye göre çok çok daha iyi. Yani kısacası ben çok eksiğini görmedim. Hatta kadromda Kante'den boşalan boşluğu satılamaz HL Delaney dolduramamıştı ama Kimmich doldurdu. POTM2 Werner falan varsa kesinlikle yapılabilir. Tek eksiği güç sanırım bu arada ama diğer özellikleri o açığını kapatıyor bence. Bir de yanına şu Bundes görevlerinden gelen Verstrate'yi alabilirsem orta saham taş gibi olacak taş.

• Wallcroft kullanıcısına yanıt
    Div kactasin hocam? Ben de dusunuyorum yapmayi da

• Paradox792 kullanıcısına yanıt
    Şu anda bayadır görevlerle uğraştığım için div 6'dayım. Bence elinizde fodder varsa 100k civarına getirebiliyorsanız iyi bence gayet. Şahsen benim max 110-120k falan tutmuştur acayip memnunum. Epey kullanırım bu kartı.
  • Ben su an bedavaya yapabilirim de neymar icin biriktiriyordum. Cam neymar’im var, vazgecebilirim sbcyi yapmaktan. RB Ramos da dikkatimi cok cekiyor eder militao rttf kullaniyorum. Ama orta sahamdan memnun degilim. If kante degismezim. Yanina mid ballack, mid seedorf, prime petit, shapeshifter mendy denedim hic memnun kalmadim. Iki yonlu bir oyuncu ihtiyacim var oraya

• Sadece Fifa değil Apex’te de sorun var. EA sunucuları sağlam patlamış.

Bence Kante ile birlikte sağlam ikili olabilirler tercih sizin tabi yine. Ama aynı zamanda CAM Neymar varsa POTM’a çok gerek yok gibi sanki. RB Ramos ise gerçekten şahane kart olmuş bu arada. Benim RB’de satılamaz Zambrotta var o olmasa yapardım kesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Sadece Fifa değil Apex’te de sorun var. EA sunucuları sağlam patlamış.
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
  • Geldi

Maca girilemiyormus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi josrdr -- 1 Mart 2020; 1:33:37 >
    Potm neymar ağır enayilik, neredeyse satılabiliri kadar oyuncu istiyor satılamaz kartı için. Sane yoksa ilk Sane alın banko, kadroya uymuyorsa bile alın, en kötü yedekte dursun. Ramos da prime icon zambrotta ile yarışabilecek bir kart gibi duruyor.

Orta saha üçlüsü için: Kante - Pogba - 91 Socrates

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mitolojiden Biri -- 1 Mart 2020; 1:38:15 >
  • Bunun aynısını elite 2 yapmaya çalışırken yaşamıştım kolu kıracaktım az daha aynısı tıpatıp oyun benzer senaryoları hep yapıyor ya yetişemiyor son adamın yada bugda kalıp saçma şekilde yere kapaklanıyoryada boşlukta patinaj çekiyor nasılsa.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 1 Mart 2020; 1:57:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mitolojiden Biri

Potm neymar ağır enayilik, neredeyse satılabiliri kadar oyuncu istiyor satılamaz kartı için. Sane yoksa ilk Sane alın banko, kadroya uymuyorsa bile alın, en kötü yedekte dursun. Ramos da prime icon zambrotta ile yarışabilecek bir kart gibi duruyor.

Orta saha üçlüsü için: Kante - Pogba - 91 Socrates
    72 dripling le zambrotta nın z si ile bile yarışamaz, ramos yapıp stoper oynatılabilir sadece 6 chem le. zaten rb değil de cb olarak gelse 1 milyona yakın olurdu fiyatı
  • 
Sayfa: önceki 53715372537353745375
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.