Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (5365. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
172.638
Cevap
784
Favori
6.098.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 53635364536553665367
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şöyle efsane juve zamanı gbi ikisini de alasım var. Artık meta’dan gitmiyorum. Keyfine oynıcam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aragorn1905 A kullanıcısına yanıt
    Moura satılabilirse sat direk hocam. Ama satılamazsa diğer kanatta 7 kimya ile oynatabilirsin veya James’i süper yedek olarak kullanabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: AvriL

Beyler bu sezon görevlerinde ucl oyuncuları ile gol at görevi ucl kartlarla mı atmamızı istiyor?
    Birinde bir maçta bundesliga ve pl oyuncusu ile at diyor diğerlerinde de 3 maçta gol at 2 asist yap diyor bana verdiği paketten 88 Handan çıktı birde saul gereksiz iş

• quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Birinde bir maçta bundesliga ve pl oyuncusu ile at diyor diğerlerinde de 3 maçta gol at 2 asist yap diyor bana verdiği paketten 88 Handan çıktı birde saul gereksiz iş

Alıntıları Göster
    İyi çıkmış yine hocam sana ben de yaptım çıkanlardan en iyisi 83lük blind mi neydi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wallcroft kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim hocam, ikisi de satılamaz maalesef :) dediğin gibi sol kanatta değerlendirebilirim, sıkıldığımda da SBC kurbanı olurlar artık :)
  • Ulan Messi nasil olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: josrdr

Ulan Messi nasil olmaz
    Pozisyon değişimi kartı çıktı tabi çıkmaz.Spaceshift messi
  • Biri size gol attığında hızlıca geçiyorsa siz de hızlıca geçin. Gol izlettirerek insanlara saygısızlık yapmayın.

• O değilde kent tercihi yapanların gözü aydın, deplasmanda 1-0 öndeler, kent baskan 84 olcak

• quote:

Orijinalden alıntı: Mitolojiden Biri

Biri size gol attığında hızlıca geçiyorsa siz de hızlıca geçin. Gol izlettirerek insanlara saygısızlık yapmayın.
    Her golde yapıyorsa artniyet vardır ama bazı gollerde bende sırf ellerim uyuşmasında diye dinlendiriyorum malum titremeye başlıyor bir süre sonra ama her golde yapıyorsa artniyet vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: izmir1914

O değilde kent tercihi yapanların gözü aydın, deplasmanda 1-0 öndeler, kent baskan 84 olcak
    Liverpool altyapısı döktürüyor.
  • Ucl mahrezciler

• Bir Fenerli olarak totw da kolarov görünce ayrı bi moralim bozuluyor

• Arkadaşlar size bir şey soracağım,
    Bu Fifa'nın FUT kısmının oyun mekaniği olarak bozuk olma ihtimali var mı?
    Şöyle ki arkadaşla fut'da online dostluk maçı yapıyoruz,
    FIFA 20'de sildiği 3. takımı oldu,
    Galibiyet farkı olarak birinde 60 diğerinde de 40 fark attım. En son takımında benim galibiyet sayım 50 onun ki 10 du, 30 maç galibiyet serisi yaptım, arkadaş maç kazanamadıkça oyun bozuk, paslarım geçmiyor, savunma öylece bakıyor, top kapamıyorum vs diyor,
    Momentumdan bahsetmiştim bir ara buna, o günden sonra yenildikçe işi momentuma atmaya başladı, galibiyet farkı açıldıkça FUT bozuk demeye başladı,
    Böyle bir şey mümkün olabilir mi, bozuk olma durumu vs,
    Normal FUT harici online maç yaptığımda arkadaş FUT'takine göre daha iyi oynuyor gibi,
    Ama onda da ben istediğim skill hareketlerini yapamıyorum, adamlar çok yavaş olduğu için ikili mücadelede çok kaybediyorum,
    Benim FUT forvette ronaldo ve drogba var, keza orta saha da zidane, gerard, hazard, bernardo silva var, bunlar özel kartlı oyuncular olduğu için hızları, zayıf ayakları, beceri hareketleri vs üst seviyede, o yüzden FUT'da bu oyuncularla güzel paslaşma, çalım, etkili şut vs vurabiliyorum,

FUT'da rahat yeniyorsan normal online da neden maçlar başa baş geçiyor vs diye söyleniyor,

Bu FUT'un arkadaşın PS'sinde mekanik olarak bozuk olma ihtimali var mı sizce, çocuk takımlarını sildi, PS'yi sıfırladı, FIFA'yı tekrar kurdu ama sonuç aynı, Dün galibiyet farkı 40'a çıkınca yine sildi takımını,

• gokhannexus G kullanıcısına yanıt
    Fenerde olsaydı bu kadar inform almazdı zaten

• Mitolojiden Biri kullanıcısına yanıt
    Ne alakası var saygısızlıkla.Güzel gol atarsam izlerim.Oyun bu çok büyütmeyin gözünüzde.

• Oyun bu sene sizi maç yapmaya bağımlı hale getirmeye çalışıyor.Ne güzel eskiden isteyen istediği icon sbc yi yapıyordu.Şimdi ya maç görevlerini yapacaksın, ya da yüklü miktarda coinsin varsa marketten alacaksın.

• Bu sene de hesabimizi sattik. Kalanlari Allah kurtarsin

Yalniz Futu biraktigimdan beri Ps4 te 2 aydir oyun oynamiyorum. Dun mesela man city real macini izledim yine canim cekti.

• Merhaba dostlar kadro kimyacılarından bir talebim olacak.ileri uçta osimhen olan bir fitness team yaparmısınız. Bütçe 50k.Birde bu kaluyu nasıl sahip olabiliriz?

4222 veya 4321 olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrcnn1987 -- 27 Şubat 2020; 11:19:5 >
  • bugünkü çekeceğimiz baş ihtimalleri ==> Zagadou %99,7
  • 
Sayfa: önceki 53635364536553665367
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.