Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (5362. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kafalardansekentop Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 17 Misafir - 18 Masaüstü
5 sn
172.444
Cevap
785
Favori
6.092.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
39. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 53605361536253635364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İtalya kadrosu kuruyorum dybala ve insıgne den hangisini alayım sizce

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Finn Balor

Hocam; birkaç ay önce turnuvalardan men edilmesine rağmen, hala tehditkar davranışlarına ve videolarına devam etmesi sebebiyle sınırı aştığını ve bu yüzden EA hesabının da kapatıldığını yazmış EA. Electronic Arts'ın resmi Twitter sayfasından paylaşmışlar yazıyı. Cidden iyi oyuncuydu ve bence sempatikti aynı zamanda. Tekzz benim de çok beğendiğim bir oyuncu. Aynen hocam, yaşı da çok genç ve takdir edilesi bir başarısı var.
    alla alla baya değişik olaylar döndü desene turnuvalardan falan men edildiğine göre, olay falan mı çıkarttı acaba :D
  • unnamed13 U kullanıcısına yanıt
    Şaka gibi gelecek ama bende ibs var. Bağırsak sendromu yani. En çok sebebi stress bu hastalığın
    2-3 haftadır fut modu delirtiyor ve 6 aydır hiç olmayan ibs semptomlarım geri döndü :))
    Acaba diyorum oyundan mı yoksa başka sebep mi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrdlsz3437

Hocam bende agueronun rekortmen kartı var onu satıp owenı almak mantıklı olurmu sence

Alıntıları Göster
    1 tık daha iyi, çok fazla ileriye götürmez bence, ekstra masraf yapacaksanız gerek yok. ideal bir masraf ile geçiş olacaksa deneyin derim.

edit: rb aguero totw e girdiğinde kırmızı picklerimden çekmiştim, kendisi owen döneminde yedekti notunu da ekleyeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi izmir1914 -- 25 Şubat 2020; 16:38:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aarda

Gold cr7 ve fs dominguez kullaniyorum cok cok memnunum oturtabiliyorsan direk al geç.
    cruyf ve fs martinez ile alakalı yorum alsam bende? :)
  • izmir1914 İ kullanıcısına yanıt
    İkisi de 10 uzerinden 10 hocam

• wolfbul W kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. Ya aslında ben böyle oyuncularla daha çok iş yapıyorum kısa Kante tarzı. HL Delaney çok iyi kart ama bir türlü oynayamadım ve kesinlikle Kante kadar iyi pozisyon alamıyor. Yine Sissoko ile de bu kadar iyi oynayamıyordum. Kante maalesef kadroya uymuyor. Zaten forvetimdeki iki isimden de çok memnunum, Kimmich’de Werner’le yeşil link oluyor tam istediğim gibi. Bakalım perşembe satılamazlardan güzel fodder gelirse 100k ya falan yaparım gibi.

Edit: Kafam Kimmich’e gitmiş yav. Kroos’u sormuştum dimi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wallcroft -- 25 Şubat 2020; 19:23:18 >
  • crysis85 C kullanıcısına yanıt
    Benim soruma da biri cevap versin yav 😔

• quote:

Orijinalden alıntı: crysis85

Benim soruma da biri cevap versin yav 😔
    Kesinlikle Insigne
  • wolfbul W kullanıcısına yanıt
    Owen hangi reyting kartı hocam ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Kesinlikle insigne

• Baracos kullanıcısına yanıt
    Kimse cevap vermeyince onu aldım 😊çok hızlı orta sahada gerçekten bu arada hocam 80 james ile yarı pro zorlukta kaleciyi geçip aşırtma gol attım bi türlü görevi kabul etmiyor kaleciler açılmıyor nasıl aşırtma atacağız bunlara

Kalecinin üstünden aşırtmanız lazım kaleciyi geçince saymaz hocam.

• Wallcroft kullanıcısına yanıt
    Eee bu manyak kaleciler açılmıyorki 😅kontradan bir sürü pozisyon buluyorum çakılıp kalıyorlar denk gelirse yapıcaz herhalde

• Shafter kullanıcısına yanıt
    aa ciddi misiniz, bende kalp çarpıntısı ve yemek yedikten sonra hemen büyük tuvaletim geliyor ayıptır söylemesi.akrabalarım bağırsağımda sorun olabilir demişti ama inanmamıştım.acaba bende de mi bu hastalık var,belirtileri neler?

• vay arkadaş,bu nasıl iştir ya. oyun mudur musibet midir belli değil. bırakıyorum,bundan sonra python öğrenicem.hepinize Allah sabır versin canlar,işiniz zor valla

Hocam geride biraz top çevirin, bir süre sonra press yapmaya başlıyor rakip, James'i en önde oynatın, arkaya koşu yap verin. Açık verdiklerinde sarkarsınız savunma arkasına

• dahakathekiller7 D kullanıcısına yanıt
    Onda sıkıntı yok hocam çok boşluk buluyorum fakat kaleci açılmıyorki aşırtma yapayım kale çizgisine yakın çakılı kalıyor gelmiyor üstüme işteyim şimdi eve gidince deneyeceğim bakalm yapacğm bi şekilde

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
    Arkadaşlar şöyle bir kadrom var, normalde full gold takımla da istediğimi yapıyorum fakat oynamaktan zevk alacağım oyuncularla bi takım kurdum fakat bi türlü oyun içinde nası bi diziliş ve taktikle oynasam karar veremedim var mıdır önerisi olan?

Hocam aşırı açılmasına gerek yok biraz mutlaka açılıyor acele etmezsen, birkaç kez denersin ama biri mutlaka gol olur, çok öne gelmesi şart değil.
    Kolay gelsin :)

• 
Sayfa: önceki 53605361536253635364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.