Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (5361. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
172.640
Cevap
784
Favori
6.098.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 53595360536153625363
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: IznickX

yeni bir psn hesabı ile devam etmek gerekiyor.
    Fifa 20 oyunum şuanki psn hesabımda.Yenisini açarsam oyuna ulaşamam sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: unnamed13

beyler sizde de fut oynarken sağlık problemleri yaşıyor musunuz? bunca strese dağ dayanmaz çünkü,yol yakınken sağlığımdan olmadan bırakmayı düşünüyorum, ne dersiniz?
    Bende aynı düşüncedeydim.Takımı sildikten sonra bu defa biraz pişman oldum. İstemsizce her gün mobil uygulamasına giriyorum :
  • sinan_sinan10 S kullanıcısına yanıt
    Bu wep app nezaman açılıyor ya 😉

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • unnamed13 U kullanıcısına yanıt
    Zaniola için epey bir uğraştım ondan bırakamadım onuda 😊

• 4-5-1 taktiğinin detaylarını paylaşabilir misiniz? talimatları vs. ilerde benim adam tek kalıyor arkadan hiç destek yok ne yapsam olmadı
  • mrcnn1987 kullanıcısına yanıt
    Hocam bende yapıyorum memnunmusun değer mi uğraşmaya.
    Bide o görevi yaparken gelen bir önceki kartlar bı işe yarıyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: The Eintabian

Owen ı Krasi diye bi Youtuber da draftta çok beğendi her vrduğu gol oluyordu beğendi baya, ama draft performansı yanıltabiliyor yoksa prime figo herkes alırdı :) ben yedder potm var bende ve orta ve ileri alanım fransa 1. lig kadrosu 7 kimya cornet oynattım bu hafta 88 osimhen bağlantıdan dolayı kötü olunca bu owen a ya optimusuna mı yönelsem yoksa düz cr7 ve fs dominguez ve lig sbcsi 87 cyprien mi

Kadro bu şekilde:

sissokodan memnun değilim kenarlar ve st de emaneten oynuyor bütçe 1,5m jeton
    bende ilk krasi de görüp oynadım ve net sabit forvetim oldu, fayda maliyet oranı güzel olan bir bağlayıcı ikon.

hatta satıp moment del pi ye geçtim geçen hafta, verim alamadım idareten mertens ile bitirdim ama bu hafta moment owen inş

kadrona önerim kanatlarını değiştirmen, zambrottadan dolayı saga kolayca bitirebileceğin "politano". Maç başı adama mesaj at gol atmama izin ver maçı kazan tarzı. kolayca yaparsın hatta upgrade i de çıktı simdi.

sissokko ile ben yedder i yer değiştir, sol a son yapıstır totgs kartını, canavar

• 3 Mart'ta PlayStation 4, Xbox One ve PC'ye gelecek ücretsiz* CONMEBOL güncellemesiyle FIFA 20'de Güney Amerika kulüp futbolunun zirvesini deneyimleyeğiniz Kariyer Modu, Santra, FUT ve yeni bağımsız Turnuva Modu gibi yeniliklere göz atın.
    https://www.ea.com/tr-tr/games/fifa/fifa-20/conmebol-libertadores
  • quote:

Orijinalden alıntı: izmir1914

ben önermiştim, prime ı harici bulaşmayın, onu da önermiş olayım bu vesile ile.

oynayın oynatın owen reis bu sene bambaşka :)

Alıntıları Göster
    Hocam bende agueronun rekortmen kartı var onu satıp owenı almak mantıklı olurmu sence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Finn Balor

Tekkz'in onu dediğine çok sevindim hocam çünkü böyle üst düzey bir oyuncunun ufak da olsa tepki vermesi, belki ilerisi için umut olabilir ama Castro gibi en tepedeki bir yayıncı ses etmedikçe pek de bir şey değişecek gibi durmuyor. Şu an Kurt dışında çok ses eden yok. Maalesef dün Kurt'ün EA hesabını da banlamışlar. Cidden şaka gibi bir firma, yazık.
    ban yeme sebebi nedir hocam belli mi?

bu arada tekkz şuanda izlediğim pro lar arasında izlemesi zevkli olan tek kişi çünkü adam oyunun istediği gibi değil kendi istediği gibi oynuyor, defansı öyle diğer pro yum diye geçinenler gibi değil önde yapıyor, topu alınca da skill di oydu buydu direk golü düşünüyor, yaşı da ufak gördüğüm kadarıyla umarım damga vurur bu şekilde zevkli oynayan izleyicilere zevk veren bir oyuncu yok çünkü fifa gibi bir oyunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailbbyigit -- 25 Şubat 2020; 14:24:59 >

• emrdlsz3437 E kullanıcısına yanıt
    Direk al kardeşim bende de o vardı sattım sonra Owenı aldım iyi ki almışım.
  • The Eintabian kullanıcısına yanıt
    Gold cr7 ve fs dominguez kullaniyorum cok cok memnunum oturtabiliyorsan direk al geç.
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • izmir1914 İ kullanıcısına yanıt
    Owen'a bakacağım dostum prime ile momentsi arasında özellik olarak uçurum yok ama fiyat olarak var (yaklaşık x3) politanoyu epeydir düşünüyorum ama eriniyorum özellikle 89 luk olan şahane duruyor kanat dahil ilerisi için süper, tavsiyelerin için teşekkür ederim
  • aarda kullanıcısına yanıt
    Maşallah dostum kadron çok güzel bu aralar Gold CR7 ve Dembele bozuk diyorlar ileri kısmım full Ligue 1 uydurmaya çalışıyorum ama ikonsuz zor gibi görünüyor Dominguez de sağlam gözüküyor ahh bi Cruyffum olaydı gerisi bronz olaydı
  • Hocam; birkaç ay önce turnuvalardan men edilmesine rağmen, hala tehditkar davranışlarına ve videolarına devam etmesi sebebiyle sınırı aştığını ve bu yüzden EA hesabının da kapatıldığını yazmış EA. Electronic Arts'ın resmi Twitter sayfasından paylaşmışlar yazıyı. Cidden iyi oyuncuydu ve bence sempatikti aynı zamanda. Tekzz benim de çok beğendiğim bir oyuncu. Aynen hocam, yaşı da çok genç ve takdir edilesi bir başarısı var.
  • sinan_sinan10 S kullanıcısına yanıt
    hayır yeni psn hesabı açarsın, fifa aldığın hesabıda makine de ana hesap yaparsın, bu şekilde yeni psn den oynarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: izmir1914

bende ilk krasi de görüp oynadım ve net sabit forvetim oldu, fayda maliyet oranı güzel olan bir bağlayıcı ikon.

hatta satıp moment del pi ye geçtim geçen hafta, verim alamadım idareten mertens ile bitirdim ama bu hafta moment owen inş

kadrona önerim kanatlarını değiştirmen, zambrottadan dolayı saga kolayca bitirebileceğin "politano". Maç başı adama mesaj at gol atmama izin ver maçı kazan tarzı. kolayca yaparsın hatta upgrade i de çıktı simdi.

sissokko ile ben yedder i yer değiştir, sol a son yapıstır totgs kartını, canavar

Alıntıları Göster
    hocam bu politano nun 89 luk kartını bir türlü göremiyorum hangi görevde veriyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: The Eintabian

Maşallah dostum kadron çok güzel bu aralar Gold CR7 ve Dembele bozuk diyorlar ileri kısmım full Ligue 1 uydurmaya çalışıyorum ama ikonsuz zor gibi görünüyor Dominguez de sağlam gözüküyor ahh bi Cruyffum olaydı gerisi bronz olaydı
    inşallah daha iyileri senin olur hocam.Baby ikon sbcsinden geldi bana cruyff,büyük şans tabi Dominguez şaşırtıcı derecede çok iyi,engine ile gerçekten harika.
  • quote:

Orijinalden alıntı: usuallysony

hocam bu politano nun 89 luk kartını bir türlü göremiyorum hangi görevde veriyor ?

Alıntıları Göster
    87lği açtıysan aynı yerde 89luk yükseltmesi çıkıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvriL

87lği açtıysan aynı yerde 89luk yükseltmesi çıkıyor

Alıntıları Göster
    teşekkürler hocam

• 
Sayfa: önceki 53595360536153625363
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.