Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Turkcephe , emorra , Shafter Daha Az
3 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 12 Misafir (6 Mobil) - 6 Masaüstü9 Mobil
120.976
Cevap
562
Favori
4.059.463
Tıklama
Popüler Konular listesinde 72. Sırada  bugün en iyi #6
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!
Giriş
    1358 Mesaj

Hayırlı olsun o zaman hocam :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    IznickX kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sony SLR A900 ; Minolta 28-75 mm 2.8 DG , 35-105 Old
    Nisi ND,CPL Filtre
    Beike Tripod, Lowepro 400AW
  • Yüzbaşı
    398 Mesaj
    Merhaba bu sene oyunu almamıştım yıllar sonra bırakıp. Arkadaştan kardeşlik yaparak aldım tekrar oynamaya biraz takılmaya başladım birkaç gündür özlemişim epey kastım.

İkon takası için 5 oyuncu topladım 6. için de 3 maç kaldı. Sizce 6 tane yapıp Hierro mu alınır elde hazır 5’ken uğraşmayı bırakıp Rijkaard mı alınır? Epey kararsız kaldım Hierro mu Rijkaard mı diye. Fikir veren tecrübe etmiş bu oyuncuları kullanmış birileri olursa sevinirim boşuna vakit harcamayayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Normalde ikisi de değil ama sadece 6 tane yapabiliyorsanız kesinlikle Hierro.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    pasa_eren kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    398 Mesaj

10'a kasmaya enerjim kalmadı hocam 6 kafi dedim. tamam hierro alıyorum öyle diyorsanız eyvallah
    |
    |
    Wallcroft kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

en çok hangi özelliği ile ön plana çıkıyor? vieira, gullit, blanc gibi alan kaplayan bir oyuncu mu? kante gibi çevik hamleleri mi var? teşekkürler

650 den babel toplamıştım 2000 den gidiyor şuan, falcao da toplamıştım 1500 den falan ama onun fiyatı artmadı üstelik 83 rat onun daha çok artması gerekirken, sbc den ötürü ndombele coştu ama ben sadece 2 tane almıştım ondan keşke daha çok alsaydım babel gibi

|
    |
  • Yarbay
    5798 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: iso.gomez

cl kartları kar getirdi teşekkürler tavsiye veren için :)

650 den babel toplamıştım 2000 den gidiyor şuan, falcao da toplamıştım 1500 den falan ama onun fiyatı artmadı üstelik 83 rat onun daha çok artması gerekirken, sbc den ötürü ndombele coştu ama ben sadece 2 tane almıştım ondan keşke daha çok alsaydım babel gibi
    900den shaqiri almıştım 4-5kya gidiyor suan iyi kâr getirdi

Şuan serverlar iyi mi kötü mü squad battleden atıyor pazarda gezdirmiyor ultimate team ile bağlantın kesildi diyip

• Binbaşı
    1165 Mesaj
    Ucl rare - Fransa ligi oyuncuları - Alman futbolcular baya kar bıraktı. 900'e topladığım ucl rare kartları ortalama 2000'e sattım, 100k'ya 220k bıraktı. Keşke daha yüklü girseydim Ndombele kişisel yatırırımdı geçen hafta yazmıştım en çok buna sevindim yükselmiş hatrı sayılır şekilde.

# Nancy Botwin #
  • Binbaşı
    1354 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Ucl rare - Fransa ligi oyuncuları - Alman futbolcular baya kar bıraktı. 900'e topladığım ucl rare kartları ortalama 2000'e sattım, 100k'ya 220k bıraktı. Keşke daha yüklü girseydim Ndombele kişisel yatırırımdı geçen hafta yazmıştım en çok buna sevindim yükselmiş hatrı sayılır şekilde.
    Dostum tesekkurler

Bi 200 kusurde benden

|
    |

Valla sorma. Herkes kart pelinfe, oynuyoruz ama işte heves yok eskisi gbi. Hep aynı oyuncular var herkeste. Böyle değildi eskiden.

|
    |
    SarbiReyiz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5798 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Czn

Valla sorma. Herkes kart pelinfe, oynuyoruz ama işte heves yok eskisi gbi. Hep aynı oyuncular var herkeste. Böyle değildi eskiden.
    Ben bu sene başladım okuduklarıma göre eskiden iconlar mart nisan gibi çoğalırmış şimdi herkeste icon var geçen 5-6 iconlu takım geldi

Son'un ucl live kartı 1 saat içinde 500k değer kaybetti
    quote:

Orijinalden alıntı: AvriL

900den shaqiri almıştım 4-5kya gidiyor suan iyi kâr getirdi

Şuan serverlar iyi mi kötü mü squad battleden atıyor pazarda gezdirmiyor ultimate team ile bağlantın kesildi diyip

Alıntıları Göster
    4-5 tane rivals maçı attım akıcıydı pc de hocam, keşke şu gelecek oyuncuları adam gibi öngörebilsek valla kulübü satar yatırım yaparım ama nerde
    |
    |

• Yarbay
    7801 Mesaj
    konsolda durum nasıl bilmiyorum ama pc de yeni çıkan 85 lik onana snipelanıyor eğer aynı durum varsa bakıverin, 1000e bid le aldım 85 lik oyuncuyu şaka gibi, qs zaten 7k

ben eskiden de ticareti hep belli başlı oyuncular üzerinden döndürürdüm, çok iyi hatırlıyorum fifa 15te sol bek van aanholt silver dı onu 4-5k ya alıp sürekli 17-18k lara satıyordum, normalde bu sene çok uğraşmim dedim ama bu ticarette bir hastalık arkadaş girdin mi çıkamıyorsun.

edit : monaco lu onyekuru bid le ucuza alınıp qs olarak pahalıya satılabiliyor buy now ile bid arasında baya fark var, tabi bu söylediklerim pc de oluyor konsolu bilemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iso.gomez -- 20 Şubat 2020; 1:2:57 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Denemek için bir adet Ndombele almıştım 1700k kâr yaptım. (800'e aldım 2.500e sattım)

Yüklü girseymişim keşke diyorum.

Tavsiye veren sizdiniz galiba teşekkürler.

|
    |
    (ORIGIN ID: HAAltuntaas) İşlemci: INTEL CORE i7 4790K 4.0/4.4 GHz || Ekran Kartı: ZOTAC GTX 1070 AMP! EXTREME || Monitör: ASUS ROG SWIFT PG279Q /165 Hz/G-SYNC/IPS/2K/27" || Anakart: MSI Z97 GAMING 3 || Ram: GSKILL RipjawsX (4x4GB) 16GB DDR3 || Depolama: SAMSUNG 850 EVO 250GB SSD || Depolama2: WD CAVIAR BLACK 2 TB || Depolama3: SEAGATE BARRACUDA 1 TB || Kasa: CORSAIR GRAPHITE 780T BLACK FULL-TOWER || Güç Kaynağı: CORSAIR CX750M || Soğutma: CORSAIR H115i PRO RGB LIQUID CPU COOLER || Ses Kartı: CREATIVE SOUND BLASTER ZX || Ses Sistemi: LOGITECH Z906 5.1 500W DTS - DOLBY DIGITAL || Klavye: LOGITECH G710+ || Mouse: STEELSERIES RIVAL 700 || Kulaklık: HYPERX CLOUD 2 || Konsol: PLAYSTATION 4 PRO
    PSN ID: haaltuntas || Origin ID: HAAltuntaas

• Binbaşı
    1805 Mesaj

Valencia’lı Daniel Wass 85k’dan 30’a düşmüş.

|
    |
    fluox kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5461 Mesaj

arkadaslar bu kadro hakkinda onerilerinizi bekliyorum
    guardiolayi alacagim st 89 mane satip..
    baska bir onerisi olan var mi ?

mbappe
    james
    aanholt
    schar
    arnold
    de gea

bu adamlar satilamazlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shafter -- 20 Şubat 2020; 9:59:12 >
    When I was your age, i rocket jumped all the way to school, both ways....
  • Yarbay
    5461 Mesaj
    birde yarin yeni event diyor ne eventi bu ?
    When I was your age, i rocket jumped all the way to school, both ways....
  • Yarbay
    2649 Mesaj
    Bruno fernandes inanilmaz olmus butcesi olanlar icin tavsiye ederim.Bernatla dun oynama sansim oldu,muazzam olmus.

Sohbet
SEO
bankalar.org
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.