Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (5357. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
172.503
Cevap
785
Favori
6.094.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
75. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 53555356535753585359
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar şu hikaye akanji'yi nasıl kimyalarız. rb mbabu'yu yapmadık zamanında çok pişmanım

cdm mbabu ile kimyalamayı düşündüm de orası da vazgeçilmezlerle dolu (kante, essien)
  • quote:

Orijinalden alıntı: aarda

Bu internet ve oyun sacmalıklarıyla 27 hedefine bu sene kasmama kararı aldım artık.20 yapıp bırakacağım,7 maç vardı saldım bıraktım 20 winde.Ayırdığımız zamana yazık.Cr7 oluyo sana mustafa pektemek,shapeshifter marcelo oluyo sana barış özbek,o 7 maçı oynasam ne cinnetlerle karşılacağımı biliyordum.
    Üç gün boyunca rezaletti bağlantı.1 maç bile rahat pas şut yaptırmadı.Yeni oyuncu alıp kadro kuruyorsun hiçbirşey fark etmiyor.5 aydır sadece geçen ctesi gecesi güzel bağlantı yakaladım 17-1 yaptım.Almanları izleyerek seneyi bitireceğiz yazık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kadroya takviye konusunda kararsızım.
    1.9m nakit var.
    4-2-2-2 oynuyorum maç içinde.
    Cdm pozisyonunda oynayıp pas yapıp atağa çıkarabilecek bir oyuncuya ihtiyacım var. Yeri geldiğinde de defans yapabilecek az da olsa.
    Kiralık prime gerrard ile oynamıştım. Fena değildi. O tarz biri iyi olur gibi. (Kiralık Henry’nin yerine gelecek)
    Ayrıca defans ve sağ açık için de öneri alabilirim.(Diego carlos ve Pepe yerine)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• bu hafta ilk defa 21 yaptım :) gelsin messi

yeşil kartlardan mertens sol kanat, şaka gibi, ne forvetler ile oynadım bu adam çok acayip. 220k ya aldım birde, bağlaması da çok kolay.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kasvagor

Kadroya takviye konusunda kararsızım.
    1.9m nakit var.
    4-2-2-2 oynuyorum maç içinde.
    Cdm pozisyonunda oynayıp pas yapıp atağa çıkarabilecek bir oyuncuya ihtiyacım var. Yeri geldiğinde de defans yapabilecek az da olsa.
    Kiralık prime gerrard ile oynamıştım. Fena değildi. O tarz biri iyi olur gibi. (Kiralık Henry’nin yerine gelecek)
    Ayrıca defans ve sağ açık için de öneri alabilirim.(Diego carlos ve Pepe yerine)

hocam imkanın varken shapeshifters marcelo al,inanılmaz bir oyuncu,fs dominguez ile birlikte kullandım bu hafta,acayip kart olmus herşey var kartta,şutları inanılmaz pozisyon alması inanılmaz driblingi muthiş,fiziğini iyi kullanıyor cok iyi aralara giriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: bobadilla

Üç gün boyunca rezaletti bağlantı.1 maç bile rahat pas şut yaptırmadı.Yeni oyuncu alıp kadro kuruyorsun hiçbirşey fark etmiyor.5 aydır sadece geçen ctesi gecesi güzel bağlantı yakaladım 17-1 yaptım.Almanları izleyerek seneyi bitireceğiz yazık.

Alıntıları Göster
    aynen oyle valla,yazık gerçekten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sinerfru

Valla hocam kadron iyiyse(5m+), sakin oynarsan, saldırmazsan, 17-20 hiç kasmadan zaten cıkıyor.

Ama kadron biraz ortalamaysa, bağlantın kötüyse oyun seni sinir hastası yapıyor.

20 ile 27 arasında ödül farkı cok yok. KAsıosan da 23e kas yeter hocam. Zaten paket şansları berbat ötesi.

Bir de takım bir seviyeye geldikten sonra 1m, 2m takviye takımı çok etkilemiyor. O yüzden bu seviyeden sonra zevkine oynamak lazım.

Millet zaten derinliği 1e cekiyor, sürekli kapanıyor. Kimi maçları 3,4 şutla bitiriyrum. Kör dövüşü gibi...
    23e bile kasmayı bıraktım artık,üst üste 5-6 hafta 23-24 yaptım ama keyif aldın mı desen yok,bol bol sinir stres var,zaten 20yi aldıktan sonra zırvalamaya başladıgı için,en guzeli 20yi alıp inzivaya çekilmek

100k kadroyla da 7-8m kadroyla da aynı win alınabiliyor.Keyif aldıgım oyuncuları sık sık deneyip 20 winde bırakmayı planlıyorum artık totslara kadar.

• Gaza geldi bütün takımı satıp türk karması kurdum

mbappeli neymarlı adama 5-4 yenildim manyak maçtı 86lık visca bin basar çoğu karta

malatyalı Guilermenin 84 overallık kartı varmış ama bulamadım transfer markette niye yokki acaba ?
  • ilkerarici1110 İ kullanıcısına yanıt
    Tr sbcsini yapınca geliyor

• EA nin paranın köpeği olduğunun kanıtıdir bu kart..
    Rezillik ya ne alaka ya ne alaka
    Ronaldoyuda kaleye koysunlar tam olsun

• okanerdan O kullanıcısına yanıt
    Güzel kart 5 zayıf ayak fln italya kadrosuysa bence yapılır

• Günaydınlar. Yorgunluk olmasa tüm maçlarımı cuma gecesi yapmak istiyorum ama maalesef mümkün değil. Takımım cuma geceleri ateş ederken, sonraki 2 gece hayatlarında ilk kez top görmüş gibi oynuyorlar, çok ilginç cidden Cuma gününü 11-2 ile kapatmıştım. Cumartesi ve pazar ise rahatça 9 galibiyet daha alır bırakırım diye düşünürken 14 maçta sadece 6 maç kazanabildim ve 17'de bıraktım. 20 şansı vardı ama oyun tüm enerjimi emdiği için bıraktım.

Kadroyu, zevk aldığım oyunculardan ve sadece satılamazlardan kurduğum için oyunculara eleştirim yok. Sadece Moments Sane'den memnun değilim. Bernardo Silva tek kelimeyle muazzam. Baby Guardiola, pasları hariç kusursuz bir kart. De Bruyne ne iyi ne kötü. Keşke satılabilir olsa dediğim kartlardan. Zambrotta ile Carlos enfesler. Son ise klasına yakışır şekilde oynuyor. Stoper ikilisi zaten hemen hemen herkesin kullandıkları. Kolsuz kalecim ise arada yanlışlıkla 1-2 top çıkarıyor. Sane'den verimi alamadım çünkü Bernardo ile aynı kart. Neymar POTM kartı oraya güzel olurdu fakat 1 milyoncuk eksiğim var. Dele Alli ise yükseltme aldıktan sonra şaha kalktı. Şanlı Tottenham, Chelsea'yi de yenseydi, bir tık daha yükselecekti ama olmadı maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: Finn Balor

Günaydınlar. Yorgunluk olmasa tüm maçlarımı cuma gecesi yapmak istiyorum ama maalesef mümkün değil. Takımım cuma geceleri ateş ederken, sonraki 2 gece hayatlarında ilk kez top görmüş gibi oynuyorlar, çok ilginç cidden Cuma gününü 11-2 ile kapatmıştım. Cumartesi ve pazar ise rahatça 9 galibiyet daha alır bırakırım diye düşünürken 14 maçta sadece 6 maç kazanabildim ve 17'de bıraktım. 20 şansı vardı ama oyun tüm enerjimi emdiği için bıraktım.

Kadroyu, zevk aldığım oyunculardan ve sadece satılamazlardan kurduğum için oyunculara eleştirim yok. Sadece Moments Sane'den memnun değilim. Bernardo Silva tek kelimeyle muazzam. Baby Guardiola, pasları hariç kusursuz bir kart. De Bruyne ne iyi ne kötü. Keşke satılabilir olsa dediğim kartlardan. Zambrotta ile Carlos enfesler. Son ise klasına yakışır şekilde oynuyor. Stoper ikilisi zaten hemen hemen herkesin kullandıkları. Kolsuz kalecim ise arada yanlışlıkla 1-2 top çıkarıyor. Sane'den verimi alamadım çünkü Bernardo ile aynı kart. Neymar POTM kartı oraya güzel olurdu fakat 1 milyoncuk eksiğim var. Dele Alli ise yükseltme aldıktan sonra şaha kalktı. Şanlı Tottenham, Chelsea'yi de yenseydi, bir tık daha yükselecekti ama olmadı maalesef.

Hayalimdeki kadro

Şöyle kadrom olsun diye 10 yıldır yapmadığım şey kalmadı binlerce lira kredi kartı borcu ödedim ama nafile.

Parayla değil Akılla yapılıyor bu kadrolar

• Selamlar herkese iyi oyunlar,

Ortalama bir FUT oyuncusuyum.
    4222 ağırlıklı olarak 4231 ve dar diziliş de oynuyorum elimdeki kadro bu + 1,5m nakit var nasıl faydalı eklemeler yapmalıyım sizce?

Forvette Ben Yedder ve Cornet oynuyor (Osimhen 88 yaptım ama dönmüyordu çıkardım)

Defans hattından ve Aouar’dan memnunum kötü serverda Sissokonun pasları, denge -çevikliği sıkıntı yaratıyor kenar adamları da sadece op ve hızlılar mehh yani (Diaby-Kalu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Eintabian -- 24 Şubat 2020; 11:25:14 >

Umarım yaparsınız hocam ama çok pahalı bir kadro değil bu. İkon kartlarını zaten oyun ücretsiz veriyor. Diğer kartlar da ya paketten geldi ya da SBC kartları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Finn Balor

Umarım yaparsınız hocam ama çok pahalı bir kadro değil bu. İkon kartlarını zaten oyun ücretsiz veriyor. Diğer kartlar da ya paketten geldi ya da SBC kartları.
    OYUN İKON KARTLARINI ÜCRETSİZMİ VERİYOR

Ben 4 tane ikon takas kartı alabildim ikon tek oyunculu görevlerini yaptım. 4 ikon takas kartınada iyi ikonlar alınmıyor

Dğerlerini yapmak için baya para gerek.

Ama cidden marketten sakızdan çıkıyomuş gibi herkezde ikon var

ben'de sadece hagi olsa dünyalar benim olur çıktısını alır uyurum

• Abi su akanji nin kartini cok merak ediyorum gold karti bile oyunun baslarinda fark yaratıyordu

Görevler biraz uğraştırıyor hocam ama bir şekilde bitiyor. Ben de çok uğraşmadığım için 3 tane İkon alabildim elimdeki kartlarla. Hagi'yi bir videoda görmüştüm, sol ayağıyla ne vursa giriyordu. Bana da senelerdir hiç İkon çıkmadı binlerce paketten. Bir umut bekliyorum, bakalım hangi sene denk gelecek. Bol şans.
  • https://www.futbin.com/20/squad/13648636
    Kadro böyle. 433(4) ve daha çok 4231 oynuyorum maç içinde mbappe sağda neymar forvet arkası dembele solda. Varane ve ben yedder satılamaz olanlar. Bu hafta 16 yapabildim. İlerde çoğalmakta zorlanıyorum maçların yarısında taktik değiştirirsem çok pozisyon veriyorum. Bu kadroya yapabileceğim bir takviye var mı veya kadroyu değiştirebilir miyim bir kaç oyuncuyu değiştirerek? veya bana bu oyuncularla önerebileceğiniz bir taktik var mı? oyunu aldığımdan beribu oyuncuları geliştirerek gidiyorum yavaş yavaş ama yetersiz gelmeye başladı.Bir çok oyuncuyu da aldıktan sonra fiyatı ciddi düştü. Tavsiyeleri alabilirim. Şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: furiii

https://www.futbin.com/20/squad/13648636
    Kadro böyle. 433(4) ve daha çok 4231 oynuyorum maç içinde mbappe sağda neymar forvet arkası dembele solda. Varane ve ben yedder satılamaz olanlar. Bu hafta 16 yapabildim. İlerde çoğalmakta zorlanıyorum maçların yarısında taktik değiştirirsem çok pozisyon veriyorum. Bu kadroya yapabileceğim bir takviye var mı veya kadroyu değiştirebilir miyim bir kaç oyuncuyu değiştirerek? veya bana bu oyuncularla önerebileceğiniz bir taktik var mı? oyunu aldığımdan beribu oyuncuları geliştirerek gidiyorum yavaş yavaş ama yetersiz gelmeye başladı.Bir çok oyuncuyu da aldıktan sonra fiyatı ciddi düştü. Tavsiyeleri alabilirim. Şimdiden teşekkürler.
    4-4-2 dene ileride çoğalma konusunda iyi bir taktik, 4231 oynarken bence merkez cdm ler sadece defansif olunca çok verimli olmuyor, sadece topu kapıp pas vermek zorunda kalıyorsun bu durumda çoğalamamak normal hele birde şuan ki dar savunmaları düşünürsek fazla defansif kalıyor, bu takımla 4 4 2 dene memnun kalmazsan orta saha göbekten birilerini değiştirmen gerek, kante veya de jong yerine cyprien winter refresh kartı çok güzel gider bence

• 
Sayfa: önceki 53555356535753585359
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.