Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (5356. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: R.Karaeski , blendw , kafalardansekentop Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 11 Misafir - 13 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
172.512
Cevap
785
Favori
6.094.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
21. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 53545355535653575358
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 mağlubiyet ile başladım, baktım taktik ayarları sıfırlanmış
    Şimdi arka arkaya 8. Galibiyetimi aldım
    İlginç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kendi rekorumu kırdım ama neye yarar 22 winde kaldım
  • Gecen sene 20 den asagi dusmuyordum, bu sene 20 yapmakta zorlaniyorum neredeyse

Tabii gecen sene drag back ve la croqueta nin cok ekmegini yedim bu senede bunlar nerf yiyince etkisiz kaldim

• quote:

Orijinalden alıntı: Wallcroft

4 tane attı toplam. Red picklerde sıradaki hayalimiz Messi oldu desene hocam Son’dan sonra.
    Aynen öyle dostum İnşallah buradan birilerine çıkar.
  • Totw paketi sizce bu haftamı açayım yoksa haftaya mı

• Serverlar şu an çok çok kötü,oynayacak arkadaşların min 23.00'ı beklemesini öneririm. Top bile dönmüyor.
  • 250k ya kadro önerileri alabilirmiyim arkadaşlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psycho Cepkin

3 mağlubiyet ile başladım, baktım taktik ayarları sıfırlanmış
    İlginç
    Yazsana hocam taktiğini, güncellemeden sonra benim taktikler resmen öldü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Psycho Cepkin

3 mağlubiyet ile başladım, baktım taktik ayarları sıfırlanmış
    İlginç
    Yazsana hocam taktiğini, güncellemeden sonra benim taktikler resmen öldü.

• 2 gündür gelen kadro sbc leri satılamaz geliyor cidden iyice komediye evrildi iş, zaten paket açamıyoruz sbc olmasa ulan sanki çok bişi çıkarmış gibi birde satılamaz paket getiriyorlar paso
  • 1m coini kaça bırakıyorsun

• psg bordeaux maçına bak bildiğin fifa 20 maçlarına döndü 5-3
  • crysis85 C kullanıcısına yanıt
    Yardımcı olacak yok mu?

• zaniolo'yu tamamlayan var mı ya? değiyor mu o kadar uğraşa? 50 volelik adamla 2 gol ve bu oyunda neredeyse hiç işlemeyen havadan ara pasla asist kasmak çok zor geliyor bana. serie a'daki orta saha sıkıntısını düşünürsek iyi bir cm çok işime yarar ama görevler çıldırtıcı cinsten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darth hede -- 24 Şubat 2020; 2:40:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darth hede

zaniolo'yu tamamlayan var mı ya? değiyor mu o kadar uğraşa? 50 volelik adamla 2 gol ve bu oyunda neredeyse hiç işlemeyen havadan ara pasla asist kasmak çok zor geliyor bana. serie a'daki orta saha sıkıntısını düşünürsek iyi bir cm çok işime yarar ama görevler çıldırtıcı cinsten.
    İdare eder ben aldım almasan da olur bedava diye öyle uğraştık.

Oynayacağın adamla iletisime geç 2 vole gerek de zaniolo icin sen de maçı sat adama kabul eder voleyi yapmış olursun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabahın 5i ya 2 kere fut ile bağlantın kesildi yazdı yazık günah ya 3-1 yeniyordum birden bire dondu diğerinde 1-1di yazık maçta eksilmedi olan yeneceğim maça oldu.

Allahlarından bulsunlar ya yazık günah valla harcadığımız vakte

• AvriL kullanıcısına yanıt
    hocam benim platform pc. rakiple iletişime nasıl geçilir bilmiyorum açıkçası. origin'den ekliyeyim desek masaüstüne dönünce oyun atıyor seni maçtan. chat falan var da benim mi haberim yok acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: darth hede

hocam benim platform pc. rakiple iletişime nasıl geçilir bilmiyorum açıkçası. origin'den ekliyeyim desek masaüstüne dönünce oyun atıyor seni maçtan. chat falan var da benim mi haberim yok acaba?
    Hmm onu bilmiyorum hocam ben psn appden iletisime geçiyorum ps4de

• Bu internet ve oyun sacmalıklarıyla 27 hedefine bu sene kasmama kararı aldım artık.20 yapıp bırakacağım,7 maç vardı saldım bıraktım 20 winde.Ayırdığımız zamana yazık.Cr7 oluyo sana mustafa pektemek,shapeshifter marcelo oluyo sana barış özbek,o 7 maçı oynasam ne cinnetlerle karşılacağımı biliyordum.
  • Valla hocam kadron iyiyse(5m+), sakin oynarsan, saldırmazsan, 17-20 hiç kasmadan zaten cıkıyor.

Ama kadron biraz ortalamaysa, bağlantın kötüyse oyun seni sinir hastası yapıyor.

20 ile 27 arasında ödül farkı cok yok. KAsıosan da 23e kas yeter hocam. Zaten paket şansları berbat ötesi.

Bir de takım bir seviyeye geldikten sonra 1m, 2m takviye takımı çok etkilemiyor. O yüzden bu seviyeden sonra zevkine oynamak lazım.

Millet zaten derinliği 1e cekiyor, sürekli kapanıyor. Kimi maçları 3,4 şutla bitiriyrum. Kör dövüşü gibi...
  • 
Sayfa: önceki 53545355535653575358
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.