Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: PVH , Yürüyen Hoparlör , SALIGIA , sessizo6 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 17 Misafir (3 Mobil) - 15 Masaüstü6 Mobil
120.948
Cevap
563
Favori
4.058.826
Tıklama
Popüler Konular listesinde 33. Sırada  bugün en iyi #7
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!
Giriş
    1566 Mesaj

Arkadaşlar sizce hangisi?

• Yarbay
    6006 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: haritaci41

Buna biz EA diyoruz işte hocam :). Bu 81+ 83+ gibi paketler bana göre bildiğin para tuzağı oyunda. Coinsi boşa harcamak . Ben bunları bile bile 3 tane yaptım yine her zaman ki gibi . . 2 sinden 83 1 inden de 87 de light çıktı :) . Yani Toplam 100 120k kadar harcadık desek 60 k bile geri dönüşü olmadı :)
    Dostum bana paketten birsey cikmiyor zaten oyuncu sbc si yakaladigim zaman yapiyorum aslinda datilamayan kart almamak lazim..ama normal paket yukseltmeleri asıl tuzak dedigin gibi bi tn satilamaz kartim gitti en azindan ise yarar sbc ye giderdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Sinerfru

Arkadaşlar sizce hangisi?
    future stars luiz felipe oneririm 2.kadroya campbell yerine,cok güzel kadro olmus.

• Teğmen
    190 Mesaj
    Arkadaşlar sezonun bitmesine 24 gün civarı var. 2 kere daha haftalık görev mi gelicek sezon bitmeden? 30 level olmama 35 40 k xp var yaklaşık
    Totw ye son pepe kesin gibi. Lacazette wan bisakka rashford maguire bunlardan da en a 2 si gelir gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anildeniz -- 18 Şubat 2020; 13:21:51 >
    |
    |

Luiz Felipe ile oynadınız mı hocam? Gözüktüğü kadar iyi mi merak ediyorum açıkçası.
    |
    |
    aarda kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam campbell şu an elimde var. Normalde değiştirmem. Traitlerinden midir nedir bilinmez. Vurdumu indiriyor, alıyor, araya giriyor. Iconlar biraz bu konuda ayarsız. Çok statslara bakmamak lazım :). David luizden bile seri diyebilirim. Defansta direk geçilmez duvar gibi. İkili mucadelede giriyorsa kesin topu aldım diyebiliyorsun :) Ilk kadroda toty kante için campbell i feda ediyim mi diye soruyorum kısacası :)
    |
    |

Orijinalden alıntı: iso.gomez

çok iyi takım be valla, toty kante çok efsane

Alıntıları Göster
    Aynen Kante TOTY çok etkili gerçekten. Her yere yetişiyor
    Gold kartı bile çok iyiyken, bu da ayrı bir seviyeye çıkarıyor oyunu
    Aslında bu kadroda Gullit de vardı. Ancak bir gün çok sinirlenip satmıştım ve paket açmıştım
    Paketlerden Baş Dost çıkmıştı tabi

Sissoko nun yerine o olsa çok daha etkili olurdum muhtemelen. Gullit in gole de katkısı çok fazla oluyordu
    |
    |

• Yarbay
    2643 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Dantes7

Luiz Felipe ile oynadınız mı hocam? Gözüktüğü kadar iyi mi merak ediyorum açıkçası.
    tek kelimeyle inanılmaz hocam böyle bir kart gormedim,rttf militao baby ferdinand van dijk sayısız stoper kullandım,david luizle beraber kullanıyorum harika ikili oldular 99 agression ve muthiş hızlılar bam güm alıyorlar tüm topları
    2643 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Sinerfru

Hocam campbell şu an elimde var. Normalde değiştirmem. Traitlerinden midir nedir bilinmez. Vurdumu indiriyor, alıyor, araya giriyor. Iconlar biraz bu konuda ayarsız. Çok statslara bakmamak lazım :). David luizden bile seri diyebilirim. Defansta direk geçilmez duvar gibi. İkili mucadelede giriyorsa kesin topu aldım diyebiliyorsun :) Ilk kadroda toty kante için campbell i feda ediyim mi diye soruyorum kısacası :)
    Campbell geçen sene de etkiliydi bu sene de kullanmasını bilirsen çok etkilidir mutlaka,bence o paralara en az kadar campbell kadar etkili bir çok kart var,toty kante ile seviye atlarsın,üstüne luiz felipe ile de kaliteden ödün vermemiş olursun.
    |
    |
    399 Mesaj

Bu hafta WL'de David Luiz - Luiz Felipe ikilisini deneyeceğim hocam. Bir de Shadow mu yoksa Anchor mu daha iyi olur hocam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dantes7 -- 18 Şubat 2020; 15:40:59 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Dantes7

Bu hafta WL'de David Luiz - Luiz Felipe ikilisini deneyeceğim hocam. Bir de Shadow mu yoksa Anchor mu daha iyi olur hocam?
    bence shadow hocam cunku agression zaten full,gücü de cok iyi,hızını fullemek en mantıklı seçim olur
    |
    |
    6006 Mesaj
    Osimien kafa golunu nasil yaptiniz😂😂2 sefer yaklastim birsefer oyundan dustum bir seferde direkler izin vermedi ea dalga geciyor resmen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

belli bir göreve odaklanınca niyeyse yapılamıyor bende standart oynamaya başladım kendiliğinden olmuştu. sizde öyle yapın
    |
    |
    turkopol kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: akgun17

Teşekkür ederim hocam. Bu hafta maçları oynadığım kadroyu aşağıda paylaşıyorum :)
    4-2-3-1 oynuyorum ancak Ben Yedder kanatta çok da verimli değil. 4-4-2 ye geçersem forvette verim alıyorum. Ama yenik duruma düşmezsem genelde pek geçmiyorum. O kanada Neymar SBC sini bekliyorum bakalım. Umarım uçuk görevler istemezler

Alıntıları Göster
    Kante ile ben yedder in yerini değiştirebilirsiniz , toty kartlarına chem boost neredeyse etki etmiyorçünkü herşeyi zaten 99 .
    |
    |

• Binbaşı
    1358 Mesaj

Açılmaz hocam o bence hiç bekeleme. Benim ki FIFA 19 dan beri açılmadı :)))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    IznickX kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sony SLR A900 ; Minolta 28-75 mm 2.8 DG , 35-105 Old
    Nisi ND,CPL Filtre
    Beike Tripod, Lowepro 400AW
  • Teğmen
    224 Mesaj
    arthur çok iyi arkadaslar yapın mutlaka

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1629 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: IznickX

web Transfer market kaç maç sonra açılıyor arkadaşlar ? yada kaç maç sonra açıldı arkadaşlar sizdeki hesaplar?
    Değişiyor benimki 10 maç fln açılmıştı ama uzayanlar da var .
    takımım bu david luiz ve tierney yapmayanlar sanırım pişman olmuşlardır ikili inanılmaz iyiayrıca greenwood efsane bir kart olmuş gerçekten denemeyen varsa tavsiye ederim robertson 94 totyden daha çok verim aldım tiernry den çok atik hızlı bedavaya yapmiştim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkmusti4434 -- 18 Şubat 2020; 18:16:35 >
    |
    |

• Binbaşı
    1744 Mesaj

35-40 maç attım hala açılmadı =)
    |
    |
    haritaci41 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sohbet
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.