Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Finn Balor , tekataryatar Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 8 Misafir (3 Mobil) - 5 Masaüstü5 Mobil
120.633
Cevap
564
Favori
4.049.113
Tıklama
Popüler Konular listesinde 48. Sırada  bugün en iyi #8
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!
Giriş
    78 Mesaj
    İkon takas görevlerinde ilk 11 arjantili takımla oyna var ya arkadaşlar sonradan ingiliz falan alsam görev yine de tamamlanır mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Valla 14’den 19’a sıçramak müthiş iş olmuş tebrikler hocam. Courtois o kadar iyi mi ya? Bedavaya yaparım gibi Ter’i satmaya değer mi acep?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    KASAP1910 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6001 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AvriL

Hl abrahamdan bahsediyorsun sanırım hocam cam olarak mı oynatıyorsun yoksa st mi?

Alıntıları Göster
    ST dostum cam begenmedim ama bu hafta degisti kart bariz sekilde sutlari inanilmaz iyi kadeo uzdaysa sans verin en azindan rivalsta ..
    Costa karti ilginc sinradan girince 10 kimya oldugu halinden daha iyi oynuyor
    Courtois ise bir arkds yazmis o konuda hakli bazi maclarda inanilmaz oynadi sanirim ya momentum yada karti duzelttiler zaten yan toplarin hepsini topluyor ama bazen cok kolay goller yiyor bazen kesin yedim diye birakiyorsun kurtariyor suan sanirim futmas de gea ve courtois en iyi kaleciler

• Teğmen
    211 Mesaj

Olur

|
    |
    bladell kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2860 Mesaj

Valla ben sattım hocam terden 3 kat iyi kaleci, buff var ama şu an çok belli, buff bitince duruma göre ter Stegen ya da Van der sar a dönebilirim

|
    |
    Wallcroft kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2860 Mesaj

Para kasiyim ilk iş tekrar alıcam reisi :D

|
    |
    iso.gomez kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1796 Mesaj

Anladım hocam iyi bir SBC gelmezse yaparım belki ben de. Teşekkür ettim.

|
    |
    KASAP1910 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1771 Mesaj
    Dun attigim gol

https://streamable.com/bm7sk

|
    |

Orijinalden alıntı: turkopol

ST dostum cam begenmedim ama bu hafta degisti kart bariz sekilde sutlari inanilmaz iyi kadeo uzdaysa sans verin en azindan rivalsta ..
    Costa karti ilginc sinradan girince 10 kimya oldugu halinden daha iyi oynuyor
    Courtois ise bir arkds yazmis o konuda hakli bazi maclarda inanilmaz oynadi sanirim ya momentum yada karti duzelttiler zaten yan toplarin hepsini topluyor ama bazen cok kolay goller yiyor bazen kesin yedim diye birakiyorsun kurtariyor suan sanirim futmas de gea ve courtois en iyi kaleciler

Alıntıları Göster
    Hocam futmas de gea- vds- ter stegen bence kalecilerde ama tabi kalecilerin pek etkisi olduğuna ben de inanmıyorum cünkü her türlü gol yiyorsun istersen kaleye 80lik adam koy iyi defans yaparsan kaleci de idare eder ama içeri girdiğinde rakip takım oyuncusu ekstrem birşeyler yapması gerekir kalecinin de gea- vds ve ter stegen de gördüm bu ekstraları o kadar.

Aksam deneyeceğim hocam abrahamı kimya olarak hawk basılı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    912 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

Rb agüero al bence.. 350 k az değil. 2 hafta sonra 1m luk adam çıkarsa elinde patlar.. olmaz olmaz deme.. ben şanssızdım.2 aydır gold agüero kullanıyordum. 92 lik sbc sini yapacaktım.. bu hafta mhappe çıktı..
    sbc yaptım kardeşim 3 de maç attım rivals da iyi kart çok beğendim avcı kimya bastım moo bile çok rahat oynar paket dönüşü 87 if de vrij ve altın griezmann geldi 60k dönüş oldu işte diğerleri çöp toplam 290k 92 lik agüero aldım şahane oldu bana göre bedava sağlam oyun sonu kartım oldu...

Orijinalden alıntı: josrdr

Dun attigim gol

https://streamable.com/bm7sk
    Oyun ağır karambol olmuş hocam yediğim gollerin çoğu karambol güncellemeden sonra milletin kıçına başına çarpıyor rakip takımın ayağında kalıyor vuruyor gol.

Ya da kaleci sağdan soldan gelen topa vuruyor rakibin önüne düşüyor vuruyor gol, kornerden bir bakıyorsun saçma sapan adamın önünde kalıyor ve yine gol

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: AvriL

Hocam futmas de gea- vds- ter stegen bence kalecilerde ama tabi kalecilerin pek etkisi olduğuna ben de inanmıyorum cünkü her türlü gol yiyorsun istersen kaleye 80lik adam koy iyi defans yaparsan kaleci de idare eder ama içeri girdiğinde rakip takım oyuncusu ekstrem birşeyler yapması gerekir kalecinin de gea- vds ve ter stegen de gördüm bu ekstraları o kadar.

Aksam deneyeceğim hocam abrahamı kimya olarak hawk basılı

Alıntıları Göster
    Dene ama ben yaninda cabuk birisini koyup denedim
    Evet kaleciler illa yicek gol vs ama bu sene ayar cekemediler bir turlu ama ter stegen deme dostum gecen wlde direk turnuva ortasinda areolaya gectim onu birakip ben bir tulu begenemedim her turlu kartinida denedim sanirim bu takim takima olayi gercek
    Biraz once 83+ sbc snin yaptim 83 luk adam verdi bu normalmi? Ea benmle dalga geciyor ilhinf bicimde iyi oyuncu gelmiyor bana

|
    |

• Yarbay
    3173 Mesaj

çok iyi gol
    |
    |
    Die Ärzte kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

illa ki kart kotu demiyorum.sadece sbc ler heleki pahaliysa ve iyi coininiiz yoksa bence buyuk tuzak..
    |
    |
    vanbasten10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    When I was your age, i rocket jumped all the way to school, both ways....
  • Yarbay
    6001 Mesaj
    Arkdslar 83+ sbc den yine 83 luk kart cikmasi normalmi? Pwrsembe gunude iyi kart cikmazsa birakmayi dusunuyorum bu sansizlik degil ea nin sacmaligi

Buna biz EA diyoruz işte hocam :). Bu 81+ 83+ gibi paketler bana göre bildiğin para tuzağı oyunda. Coinsi boşa harcamak . Ben bunları bile bile 3 tane yaptım yine her zaman ki gibi . . 2 sinden 83 1 inden de 87 de light çıktı :) . Yani Toplam 100 120k kadar harcadık desek 60 k bile geri dönüşü olmadı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haritaci41 -- 18 Şubat 2020; 9:16:28 >
    |
    |
    turkopol kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    428 Mesaj
    Selamlar arkadaşlar WhatsApp'ta fifa 20 trade grubumuz var katılmak isteyenler pmden yazabilir

|
    |
  • Yüzbaşı
    785 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: josrdr

Hocam tebrikler

Kadronu atabilir misin

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim hocam. Bu hafta maçları oynadığım kadroyu aşağıda paylaşıyorum :)
    4-2-3-1 oynuyorum ancak Ben Yedder kanatta çok da verimli değil. 4-4-2 ye geçersem forvette verim alıyorum. Ama yenik duruma düşmezsem genelde pek geçmiyorum. O kanada Neymar SBC sini bekliyorum bakalım. Umarım uçuk görevler istemezler

• Yarbay
    7789 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: akgun17

Teşekkür ederim hocam. Bu hafta maçları oynadığım kadroyu aşağıda paylaşıyorum :)
    4-2-3-1 oynuyorum ancak Ben Yedder kanatta çok da verimli değil. 4-4-2 ye geçersem forvette verim alıyorum. Ama yenik duruma düşmezsem genelde pek geçmiyorum. O kanada Neymar SBC sini bekliyorum bakalım. Umarım uçuk görevler istemezler

Alıntıları Göster
    çok iyi takım be valla, toty kante çok efsane
    FIFA 20 (PC) 1on1 Open Cup #15 Europe 1.
    FIFA 20 (PC) 1on1 Open Cup #16 Europe 1.
    FIFA 20 (PC) 1on1 Open Cup #17 Europe 1.

Reklamlar
Sohbet
Canlı Tv izle
Media Sözlük
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,734
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.