Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: haritaci41 , neco6791 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 12 Misafir (7 Mobil) - 5 Masaüstü9 Mobil
121.085
Cevap
562
Favori
4.061.749
Tıklama
Popüler Konular listesinde 51. Sırada  bugün en iyi #1
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!
Giriş
    427 Mesaj
    Fut championsda Berkan_tryharder nickli karaktersiz gol attıktan sonra bütün maç defansta top çevirdi. Oyun böyleleriyle dolmuş maalesef. Adam akıllı maç yapamıyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Aldığım oyunlar(REFERANS):Jellal Fernandes,Shy Person,burakozi,OlcuM,Disc0nnect,: Hock Hover,Extend456, nopnog,RaiTrQ,Metexl,tadanyz,Red Tigger,Rache,melihkrbrzt,Ooozer,crypto81 SATIŞLARIM(Referans):Disc0nnect,delioglan77,lucifer50,tadanyz,Sanal_Hero,berkozino,RedTigger,Arkham92,limko,Faewox
  • Teğmen
    245 Mesaj
    güncellemeyle tackle azaltılmış toplar çok arada kalmaya başladı.Bir maçta 2 tackle ile 2 penaltı oldu oyunun başından bu zamana kadar tackle ile penaltı yapma sayım 2 dir Müdahale ediyorsun yetmiyor.Hayır ne eksikti de upgrade geldi.Oturaklı oyun yine karambole dönmüş.AI savunması da düşürülmüş.Bu kadar major değişiklikler oyunun ortasında yapılır mı yahu pes artık ya.10 da 8-9 ile başlıyordum bir aydır bu upgrade ile şimdi 3 maç 2 mağlubiyet.

Her upgrade sonrası oyunu mu çözelim kadro mu yapalım meta taktik mi bulalım hakikaten oynayanlar olarak kaşınıyoruz.

Beyler bir şey sorucam gece swlar daha iyi diye gece wl maçlarını atmaya çalışıyorum da karşıma daha normal diyebileceğimiz bir takım gelmiyor geceleri eusebiolar, maldiniler ,daglishler bunları bedava mı dağıtıyorlar anlamadım ki. Özelikle eusebio adındaki kart kadar saçma bir kart görmedin bu adamın oynadığı dönemde vurduğu her şut gol mü oluyordu ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    6010 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sowerteam7

Beyler bir şey sorucam gece swlar daha iyi diye gece wl maçlarını atmaya çalışıyorum da karşıma daha normal diyebileceğimiz bir takım gelmiyor geceleri eusebiolar, maldiniler ,daglishler bunları bedava mı dağıtıyorlar anlamadım ki. Özelikle eusebio adındaki kart kadar saçma bir kart görmedin bu adamın oynadığı dönemde vurduğu her şut gol mü oluyordu ?
    İnkani yok ozellikle bizim turklerde deli kadrolar var coins alip yapiyorlar ama oylede ne zevk alirlar anlamadim hani ban atiyordu ea ?yalan herkes istedigini yapiyor

|
    |

hayır yani gol atıcam diye bir ton organizasyon kasayım adam neymar'ı alıp 2 skill hareketi ile yensin beni. bazen inşallah 11 galibiyetin altında kalırım diyorum. yoksa tutamayıp katılıyorum yine lige. bu kadar sinirimi bozmasına rağmen bırakamamak da ayrı hikaye. hayatım boyunca her türlü bağımlılığı saçma bulurdum ama anladım sonunda.
    |
    |

Orijinalden alıntı: sowerteam7

Ben de gece oynuyorum genellikle gece gelen full icon takımlar boş oluyor para basılıp satın alındığı belli oluyor adam 1-2 gol atsa bile zorla oyuncu golü attırıyor.

Ama dediğin doğru gece daha fena takımlar geliyor sahibi oynatamıyor, sabah gold meta takımları geliyor 5-6 sallayıp gönderiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    5807 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hakan1913

güncellemeyle tackle azaltılmış toplar çok arada kalmaya başladı.Bir maçta 2 tackle ile 2 penaltı oldu oyunun başından bu zamana kadar tackle ile penaltı yapma sayım 2 dir Müdahale ediyorsun yetmiyor.Hayır ne eksikti de upgrade geldi.Oturaklı oyun yine karambole dönmüş.AI savunması da düşürülmüş.Bu kadar major değişiklikler oyunun ortasında yapılır mı yahu pes artık ya.10 da 8-9 ile başlıyordum bir aydır bu upgrade ile şimdi 3 maç 2 mağlubiyet.

Her upgrade sonrası oyunu mu çözelim kadro mu yapalım meta taktik mi bulalım hakikaten oynayanlar olarak kaşınıyoruz.
    Hocam karambol coğalmış benim de gözlemlerime göre adam kornerden topa vuruyor mal kaleci ve defans uzaklaştırana kadar araya giriyor ya da karambolde önünde kalıyor gol atıyor oyuncuda.

Benim lehime de başıma geldi sağ kanattan aktım vurdum kaleci üstüme geri attı topu vurdum direkten döndü önüme geldi yine rakip takım oyuncusu vurdu yine önüme geldi vurdum attım sonunda ağır karambol biraz da bal oldu

|
    |

• Yarbay
    5807 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: erengiray1

Fut championsda Berkan_tryharder nickli karaktersiz gol attıktan sonra bütün maç defansta top çevirdi. Oyun böyleleriyle dolmuş maalesef. Adam akıllı maç yapamıyoruz
    Maalesef hocam bazıları da topu kaleciye atıp 1 saat bekliyor sen gitmezsen uzaklaştırmıyor maksat zaman geçsin, low dolu oyun yapacak bse yok.

|
    |
    83 mü 84 mü ne reytingim var gelen adam 93 reytingli 3 ikon 3-4 tane de toty vardı 99luk ronaldo hl neymar falan yazık günah böyle match making mi var o oyuncuların kramponlarını koysan oynar beni yener
    |
    |
    Pahalı olmayacak şekilde uygun fiyata hesap satacak olan varsa mesaj bekliyorum. İyi oyunlar herkese

|
    |
  • Yüzbaşı
    276 Mesaj

oyun izin veriyorsa oyun tarzı için kimseye karaktersiz diyemeyiz kanka,sinir bozucu bir durum ama kabahati kendimizde aramamiz lazım.bozuk bir oyun için kimseye hakaret etmeye hakkımız yok bence,güzel canınızı sıkmayın

|
    |
    erengiray1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    133 Mesaj

Arkadaslar osimhen gorevi icin bu kadroyu kurdum.Payetin yerine future ikone gelicek. Kluivert'i tavsiye ederim komple bir forvet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolfbul -- 16 Şubat 2020; 13:21:32 >

kanatlardan oyun kurmanız bu kadroyla zor gibi.

|
    |
    wolfbul kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Biraz zor ama benim zaten cok pas yapan ve genelde merkezden oynamayi seven bir yapim var, cok az da skills kullaninca zorlansam da bir seyler yapiyorum kadro icin onerin varsa alabilirim ama.

|
    |
    unnamed13 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Şunu bilen yok mu?

|
    |
    crysis85 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1566 Mesaj
    Ben bu hafta bilerek katilmadim. Puanlari haftaya kaydettim.

Benden iyisi yok.

Zevkine rivals filan attim. Bazen ara vermek lazim. Cunku takimi gelistirmenin vs siniri yok. Bunun bir oyun oldugunu ve eglenmek icin oynadigimizi unutmamak lazim

|
    |

Korner pozisyonuna geçmeden basılı tutun adam çağırma tuşuna. Yani pozisyon tekrarı veriyorsa onun sonuna doğru basılı tutun korner anına geçtiğinde direk adam orda olacak.

|
    |
    crysis85 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkürler dostum

|
    |
    Burak^-^ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Media Sözlük
bankalar.org
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
2,000
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.