Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: t-genc , KcRasco Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü2 Mobil
120.935
Cevap
563
Favori
4.058.593
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!
Giriş
    2339 Mesaj

|
    |

• Yarbay
    14404 Mesaj
    IF Ndidi 86 olacak diyorlardı aslı nedir bunun benim elimdeki güncellenecek mi yeni kart mı çıkacak?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    (ORIGIN ID: HAAltuntaas) İşlemci: INTEL CORE i7 4790K 4.0/4.4 GHz || Ekran Kartı: ZOTAC GTX 1070 AMP! EXTREME || Monitör: ASUS ROG SWIFT PG279Q /165 Hz/G-SYNC/IPS/2K/27" || Anakart: MSI Z97 GAMING 3 || Ram: GSKILL RipjawsX (4x4GB) 16GB DDR3 || Depolama: SAMSUNG 850 EVO 250GB SSD || Depolama2: WD CAVIAR BLACK 2 TB || Depolama3: SEAGATE BARRACUDA 1 TB || Kasa: CORSAIR GRAPHITE 780T BLACK FULL-TOWER || Güç Kaynağı: CORSAIR CX750M || Soğutma: CORSAIR H115i PRO RGB LIQUID CPU COOLER || Ses Kartı: CREATIVE SOUND BLASTER ZX || Ses Sistemi: LOGITECH Z906 5.1 500W DTS - DOLBY DIGITAL || Klavye: LOGITECH G710+ || Mouse: STEELSERIES RIVAL 700 || Kulaklık: HYPERX CLOUD 2 || Konsol: PLAYSTATION 4 PRO
    PSN ID: haaltuntas || Origin ID: HAAltuntaas
  • Teğmen
    228 Mesaj
    Puanları kullanmış olduk bari oynamaya devam edelim zar zor bi 70 kastım var mı önerin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |

|
    |
    Elimizdeki kartlar update yemicek demekki ea uyanik😂

|
    |
    Ya şu oyunu oynama saati diye bişey var lanet olsun ki. Yani oyunu aldık, fp çektik defalarca dünya para verdik. Ama istediğimiz saatte oynayamıyoruz abi delircem ya. Benim işim var gücüm var gece 2de 3te nasıl oynayayım bu oyunu? bi cuma akşamı wl atalım diyoruz sunucu okadar kanser ki 5 maçta 2 win zar zor aldım yani. rakipler leş gibi ama yok yok yani 99 pace adamım kanı gibi. Dribling 0. skill yapayım diyorum pişman oluyorum. düz oynayayım diyorum defansı açamıyorum. gece 2de girince yağ gibi akıyorda ben mecbur muyum geceyi beklemeye uykulu gözlerle sabah iş var yani 2 maç yapsan 3 oluyor zaten saat. Gerçekten şaka gibi. İnternet ile falanda alakası yok tamamen EA kaynaklı lanet bişey. 5/5 yapacağımız yerde 2 winle kolu fırlatıp bıraktım. Geceyi bekliyeceğim yine uykusuz uykusuzda işe gideriz artık.

Bide ciddi ciddi Liverpool lu hiç bir oyuncuya upgrade gelmemiş ya. Adamlar maç kaybetmedi yani ne akla hizmet? okadar yatırımda boşa gitti. İf Maneler Firminolar gece gece daha fazla tadım kaçamazdı. Kaç aydır oynuyorum neymar mbappe ekleyemedim daha. hiç olayla alakası olmayan adamlarda bile neymar mbappe fix var yani bende mi sıkıntı. Parada yatırıyorum ciddi bi şekilde acıyorum artık kendime direk account satın alsaydım keşke.

• Yarbay
    7801 Mesaj
    tam anlamıyla çöp winter refresh..

|
    |

Orijinalden alıntı: iso.gomez

tam anlamıyla çöp winter refresh..
    +1907 aklı sıra çakallık yapmak istemişler

|
    |
    Potm werner 90 olmuş +1 gelmiş

|
    |
    Oyun güncellemeden sonra çok kötü olmuş fark eden oldu mu

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Oyun güncellemeden sonra çok kötü olmuş fark eden oldu mu
    En son 1 maç wl attım salak bir adamdan 3 yedim ne pas gidiyor ne adam değiştirebiliyorum bide arayüz ağır en iyisi gece atmak yoksa kanser eder.

Oyuncu güncellemelerine bakıyorum mal mal

Kaleciler falan çok saçma goller yiyor. Oynanış bir acayip olmuş anlamadım

|
    |
    AvriL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Kaleciler falan çok saçma goller yiyor. Oynanış bir acayip olmuş anlamadım
    Doğrudur hocam klasik ea kaşıkla verip kepçeyle alıyor

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: ST4RK

Ya şu oyunu oynama saati diye bişey var lanet olsun ki. Yani oyunu aldık, fp çektik defalarca dünya para verdik. Ama istediğimiz saatte oynayamıyoruz abi delircem ya. Benim işim var gücüm var gece 2de 3te nasıl oynayayım bu oyunu? bi cuma akşamı wl atalım diyoruz sunucu okadar kanser ki 5 maçta 2 win zar zor aldım yani. rakipler leş gibi ama yok yok yani 99 pace adamım kanı gibi. Dribling 0. skill yapayım diyorum pişman oluyorum. düz oynayayım diyorum defansı açamıyorum. gece 2de girince yağ gibi akıyorda ben mecbur muyum geceyi beklemeye uykulu gözlerle sabah iş var yani 2 maç yapsan 3 oluyor zaten saat. Gerçekten şaka gibi. İnternet ile falanda alakası yok tamamen EA kaynaklı lanet bişey. 5/5 yapacağımız yerde 2 winle kolu fırlatıp bıraktım. Geceyi bekliyeceğim yine uykusuz uykusuzda işe gideriz artık.

Bide ciddi ciddi Liverpool lu hiç bir oyuncuya upgrade gelmemiş ya. Adamlar maç kaybetmedi yani ne akla hizmet? okadar yatırımda boşa gitti. İf Maneler Firminolar gece gece daha fazla tadım kaçamazdı. Kaç aydır oynuyorum neymar mbappe ekleyemedim daha. hiç olayla alakası olmayan adamlarda bile neymar mbappe fix var yani bende mi sıkıntı. Parada yatırıyorum ciddi bi şekilde acıyorum artık kendime direk account satın alsaydım keşke.
    Squad battle bile agir anca gece oynaniyor malesef

• Yüzbaşı
    567 Mesaj
    Winter refresh neye gore yukseltildi ?

Elimde potm vardy ve mane var mane 91 kalmis yükselmemiş ama Vardy 87 olmuş. Potm werner 90 olmuş. Inform maddison.vardi 84 iken 86 olmus. En cok buna sevindim ama Yani neye gore ben anlamadim bu sene.

|
    |
    Geçen haftaki bağlantı sorunları nedeniyle 11 galibiyette bırakmıştım WLyi, haftaya da muhtemelen oynamam demiştim. İlk defa hak ettiğim halde bir WLye giriş yapmadan cuma akşamı yatağa gidiyorum :) Gece uykumu alıp da başlamaya kaar vermezsem, bu hafta WL oynamıyorum. Bazı arkadaşlar yine bağlantı sorunlarının devam ettiğini belirtmişler. En iyisi bu haftayı pas geçmek olacak sanki :)

Herkese iyi oyunlar :)

Tecrübe okulunda öğrenim ücreti yüksektir; ama akılsızlara bir şeyler öğretebilen başka okul da yoktur. Jonathan Swift
    PSN : LionOfBosphorus
  • Binbaşı
    1353 Mesaj
    Potm mane de degisen tek sey kramponlar

|
    |
SEO
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,062
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.