Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (5345. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
172.482
Cevap
785
Favori
6.093.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 53435344534553465347
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: turkopol

ST dostum cam begenmedim ama bu hafta degisti kart bariz sekilde sutlari inanilmaz iyi kadeo uzdaysa sans verin en azindan rivalsta ..
    Costa karti ilginc sinradan girince 10 kimya oldugu halinden daha iyi oynuyor
    Courtois ise bir arkds yazmis o konuda hakli bazi maclarda inanilmaz oynadi sanirim ya momentum yada karti duzelttiler zaten yan toplarin hepsini topluyor ama bazen cok kolay goller yiyor bazen kesin yedim diye birakiyorsun kurtariyor suan sanirim futmas de gea ve courtois en iyi kaleciler

Alıntıları Göster
    Hocam futmas de gea- vds- ter stegen bence kalecilerde ama tabi kalecilerin pek etkisi olduğuna ben de inanmıyorum cünkü her türlü gol yiyorsun istersen kaleye 80lik adam koy iyi defans yaparsan kaleci de idare eder ama içeri girdiğinde rakip takım oyuncusu ekstrem birşeyler yapması gerekir kalecinin de gea- vds ve ter stegen de gördüm bu ekstraları o kadar.

Aksam deneyeceğim hocam abrahamı kimya olarak hawk basılı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

Rb agüero al bence.. 350 k az değil. 2 hafta sonra 1m luk adam çıkarsa elinde patlar.. olmaz olmaz deme.. ben şanssızdım.2 aydır gold agüero kullanıyordum. 92 lik sbc sini yapacaktım.. bu hafta mhappe çıktı..
    sbc yaptım kardeşim 3 de maç attım rivals da iyi kart çok beğendim avcı kimya bastım moo bile çok rahat oynar paket dönüşü 87 if de vrij ve altın griezmann geldi 60k dönüş oldu işte diğerleri çöp toplam 290k 92 lik agüero aldım şahane oldu bana göre bedava sağlam oyun sonu kartım oldu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: josrdr

Dun attigim gol

https://streamable.com/bm7sk
    Oyun ağır karambol olmuş hocam yediğim gollerin çoğu karambol güncellemeden sonra milletin kıçına başına çarpıyor rakip takımın ayağında kalıyor vuruyor gol.

Ya da kaleci sağdan soldan gelen topa vuruyor rakibin önüne düşüyor vuruyor gol, kornerden bir bakıyorsun saçma sapan adamın önünde kalıyor ve yine gol

• quote:

Orijinalden alıntı: AvriL

Hocam futmas de gea- vds- ter stegen bence kalecilerde ama tabi kalecilerin pek etkisi olduğuna ben de inanmıyorum cünkü her türlü gol yiyorsun istersen kaleye 80lik adam koy iyi defans yaparsan kaleci de idare eder ama içeri girdiğinde rakip takım oyuncusu ekstrem birşeyler yapması gerekir kalecinin de gea- vds ve ter stegen de gördüm bu ekstraları o kadar.

Aksam deneyeceğim hocam abrahamı kimya olarak hawk basılı

Alıntıları Göster
    Dene ama ben yaninda cabuk birisini koyup denedim
    Evet kaleciler illa yicek gol vs ama bu sene ayar cekemediler bir turlu ama ter stegen deme dostum gecen wlde direk turnuva ortasinda areolaya gectim onu birakip ben bir tulu begenemedim her turlu kartinida denedim sanirim bu takim takima olayi gercek
    Biraz once 83+ sbc snin yaptim 83 luk adam verdi bu normalmi? Ea benmle dalga geciyor ilhinf bicimde iyi oyuncu gelmiyor bana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• çok iyi gol
  • vanbasten10 kullanıcısına yanıt
    illa ki kart kotu demiyorum.sadece sbc ler heleki pahaliysa ve iyi coininiiz yoksa bence buyuk tuzak..
  • Arkdslar 83+ sbc den yine 83 luk kart cikmasi normalmi? Pwrsembe gunude iyi kart cikmazsa birakmayi dusunuyorum bu sansizlik degil ea nin sacmaligi

• turkopol kullanıcısına yanıt
    Buna biz EA diyoruz işte hocam :). Bu 81+ 83+ gibi paketler bana göre bildiğin para tuzağı oyunda. Coinsi boşa harcamak . Ben bunları bile bile 3 tane yaptım yine her zaman ki gibi . . 2 sinden 83 1 inden de 87 de light çıktı :) . Yani Toplam 100 120k kadar harcadık desek 60 k bile geri dönüşü olmadı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haritaci41 -- 18 Şubat 2020; 9:16:28 >
  • Selamlar arkadaşlar WhatsApp'ta fifa 20 trade grubumuz var katılmak isteyenler pmden yazabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: josrdr

Hocam tebrikler

Kadronu atabilir misin

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim hocam. Bu hafta maçları oynadığım kadroyu aşağıda paylaşıyorum :)
    4-2-3-1 oynuyorum ancak Ben Yedder kanatta çok da verimli değil. 4-4-2 ye geçersem forvette verim alıyorum. Ama yenik duruma düşmezsem genelde pek geçmiyorum. O kanada Neymar SBC sini bekliyorum bakalım. Umarım uçuk görevler istemezler

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• quote:

Orijinalden alıntı: akgun17

Teşekkür ederim hocam. Bu hafta maçları oynadığım kadroyu aşağıda paylaşıyorum :)
    4-2-3-1 oynuyorum ancak Ben Yedder kanatta çok da verimli değil. 4-4-2 ye geçersem forvette verim alıyorum. Ama yenik duruma düşmezsem genelde pek geçmiyorum. O kanada Neymar SBC sini bekliyorum bakalım. Umarım uçuk görevler istemezler

Alıntıları Göster
    çok iyi takım be valla, toty kante çok efsane

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Arkadaşlar sizce hangisi?

• quote:

Orijinalden alıntı: haritaci41

Buna biz EA diyoruz işte hocam :). Bu 81+ 83+ gibi paketler bana göre bildiğin para tuzağı oyunda. Coinsi boşa harcamak . Ben bunları bile bile 3 tane yaptım yine her zaman ki gibi . . 2 sinden 83 1 inden de 87 de light çıktı :) . Yani Toplam 100 120k kadar harcadık desek 60 k bile geri dönüşü olmadı :)
    Dostum bana paketten birsey cikmiyor zaten oyuncu sbc si yakaladigim zaman yapiyorum aslinda datilamayan kart almamak lazim..ama normal paket yukseltmeleri asıl tuzak dedigin gibi bi tn satilamaz kartim gitti en azindan ise yarar sbc ye giderdi

• quote:

Orijinalden alıntı: Sinerfru

Arkadaşlar sizce hangisi?
    future stars luiz felipe oneririm 2.kadroya campbell yerine,cok güzel kadro olmus.

• Arkadaşlar sezonun bitmesine 24 gün civarı var. 2 kere daha haftalık görev mi gelicek sezon bitmeden? 30 level olmama 35 40 k xp var yaklaşık
    Totw ye son pepe kesin gibi. Lacazette wan bisakka rashford maguire bunlardan da en a 2 si gelir gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anildeniz -- 18 Şubat 2020; 13:21:51 >
  • aarda kullanıcısına yanıt
    Luiz Felipe ile oynadınız mı hocam? Gözüktüğü kadar iyi mi merak ediyorum açıkçası.
  • aarda kullanıcısına yanıt
    Hocam campbell şu an elimde var. Normalde değiştirmem. Traitlerinden midir nedir bilinmez. Vurdumu indiriyor, alıyor, araya giriyor. Iconlar biraz bu konuda ayarsız. Çok statslara bakmamak lazım :). David luizden bile seri diyebilirim. Defansta direk geçilmez duvar gibi. İkili mucadelede giriyorsa kesin topu aldım diyebiliyorsun :) Ilk kadroda toty kante için campbell i feda ediyim mi diye soruyorum kısacası :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

çok iyi takım be valla, toty kante çok efsane

Alıntıları Göster
    Aynen Kante TOTY çok etkili gerçekten. Her yere yetişiyor
    Gold kartı bile çok iyiyken, bu da ayrı bir seviyeye çıkarıyor oyunu
    Aslında bu kadroda Gullit de vardı. Ancak bir gün çok sinirlenip satmıştım ve paket açmıştım
    Paketlerden Baş Dost çıkmıştı tabi

Sissoko nun yerine o olsa çok daha etkili olurdum muhtemelen. Gullit in gole de katkısı çok fazla oluyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: Dantes7

Luiz Felipe ile oynadınız mı hocam? Gözüktüğü kadar iyi mi merak ediyorum açıkçası.
    tek kelimeyle inanılmaz hocam böyle bir kart gormedim,rttf militao baby ferdinand van dijk sayısız stoper kullandım,david luizle beraber kullanıyorum harika ikili oldular 99 agression ve muthiş hızlılar bam güm alıyorlar tüm topları
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sinerfru

Hocam campbell şu an elimde var. Normalde değiştirmem. Traitlerinden midir nedir bilinmez. Vurdumu indiriyor, alıyor, araya giriyor. Iconlar biraz bu konuda ayarsız. Çok statslara bakmamak lazım :). David luizden bile seri diyebilirim. Defansta direk geçilmez duvar gibi. İkili mucadelede giriyorsa kesin topu aldım diyebiliyorsun :) Ilk kadroda toty kante için campbell i feda ediyim mi diye soruyorum kısacası :)
    Campbell geçen sene de etkiliydi bu sene de kullanmasını bilirsen çok etkilidir mutlaka,bence o paralara en az kadar campbell kadar etkili bir çok kart var,toty kante ile seviye atlarsın,üstüne luiz felipe ile de kaliteden ödün vermemiş olursun.
  • 
Sayfa: önceki 53435344534553465347
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.