Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (5293. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
172.623
Cevap
785
Favori
6.098.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 52915292529352945295
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gamze44

defans benim de aynıydı olmadı hocam lenglet hariç komple değiştirdim
    nasıl yaptınız hocam alternatif?
  • KASAP1910 kullanıcısına yanıt
    Ben de benzer düşünüyorum. En azından toty gelmeden oyunu alsam iyi olurdu.
    Icon swap görevleri cezbediyor çünkü tırı vırı 11ler yapıp oynamayı onlineda da offlineda da sevmişimdir hep.
    Gözüm yukarılarda değil yani :)
    Ama artık öğrenci değilim. Fut’a her gün saatlerce vakit ayırmam imkansız.
    Beni gaza getiren ikonların artması ve ikonlara ulaşmanın çok daha kolaylaşması oldu açıkçası.
    Fifa 18de çok sağlam trader veya elit wl oyuncusu değilseniz ocakta şubatta ikon dolu kadrolar kurmak imkansızdı.
    Size tam tarih vereyim, fifa 18’de base/baby ikon sbc’leri mart ortasında gelmişti.
    Sanırım ikon sbc’leri komple kaldırılmış. Bana sorarsanız iyi olmuş.
    Çok uçuk maliyetliydiler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AvriL kullanıcısına yanıt
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    daha bunu denemedim ama militao lenglet semedo hem sıkıldım hem arkaya çok kaçıyor herkes

• oyunda aklima takilan bir soru var
    sonucta hersey matematik
    felipe andersonun statslari 89 maneden daha fazla.ama mane dogal olarak daha iyi bir oyuncu.

peki maneyi alirsam ciddi farki hisseder miyim ?
  • Wallcroft kullanıcısına yanıt
    Ben beğenmedim hocam jovici . Ama karşımda rakip olarak gelenlerin bazıları çatır çatır oynuyordu. Amma ve lakin şöyle bir şey var bazı rakiplerde de pek bir numarasını goremedim :) beleşe veya 40 50k ya gelecek ise yapın bence yine de. Sonuçta her kesin oyun tarzı farklı. Belki benim tarzıma bu sene uymuyor Ama şu çalışma oranı ciddi anlamda çok etkili galiba. Çünkü aralara falan kaçtığını hiç goremiyorum jovic in

Yalnız şöyle bir şey var onu da demeden edemeyeceğim. La liga kadrosu olupta Diego Costa yapmayan çok şey kaybetti bence :) inanılmaz memnunum. 91 sbc suareze bile bana göre 10 basar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haritaci41 -- 1 Şubat 2020; 21:4:45 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamze44

Stoperlerin reyting düşmüyor mu hocam öyle? Kadro can yakar gibi duruyor da kimyalar 7dir muhtemelen

• xano22 X kullanıcısına yanıt
    Hocam o zaman pek almanızı önermem,güzel yenilikler var ama zaman lazım tabi hepsine
    Defans iyi hocam,defansif olarak 4-4-2 oynamanızı öneririm,derinlik 3. Ya da ortayı daha sağlam tutacağınız 4-2-3-1 gibi bir şeyler öneririm. Tek liberolu dizilişlerde genelde açık veriliyor.
  • Beyler bu alphonso davies değer mi 100k verip yapmaya? Solda bunu kimle bağlarız?

• quote:

Orijinalden alıntı: KASAP1910

Defans iyi hocam,defansif olarak 4-4-2 oynamanızı öneririm,derinlik 3. Ya da ortayı daha sağlam tutacağınız 4-2-3-1 gibi bir şeyler öneririm. Tek liberolu dizilişlerde genelde açık veriliyor.
    4-4-2 güncellemeden önce iyiydi hocam güncellemeden sonra biraz bozuldu gibime geldi.

Ama derinlik 3 şeklinde deneyeceğim eyv

• quote:

Orijinalden alıntı: AvriL

Stoperlerin reyting düşmüyor mu hocam öyle? Kadro can yakar gibi duruyor da kimyalar 7dir muhtemelen

Alıntıları Göster
    tek kırmızıyı tek yeşil kırıyor, 2 kırmızıyı hem aynı takımdan hemde aynı uyruktan olanlar kırıyor, burada zaten her oyuncu 1 kırmızı yemiş ama orta sahadan da kırmızı yeseler gene 10 kimya oynarlar çünkü umtiti-lenglet hem fransız hem aynı takımdan reis, zaten kaleci de strong chem vermiş ona gerek bile yok aslında
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

tek kırmızıyı tek yeşil kırıyor, 2 kırmızıyı hem aynı takımdan hemde aynı uyruktan olanlar kırıyor, burada zaten her oyuncu 1 kırmızı yemiş ama orta sahadan da kırmızı yeseler gene 10 kimya oynarlar çünkü umtiti-lenglet hem fransız hem aynı takımdan reis, zaten kaleci de strong chem vermiş ona gerek bile yok aslında

Alıntıları Göster
    Anladım öyleyse güzelmiş.

Peki sen ne öneriyorsun? Acıkcası sol bekte gold telles var memnunum hernandez-lenglet mi yapaym yoksa umtiti lenglet mi?

• lineker aldım deneyen var mı arkadaslar 360 a aldım stats lar baya iyi

• Arkadaşlar iyi akşamlar. Bana 4.5m luk ingiltere ligi kuracak olan var mı? Kadroda ikonda olabilir. 4 5 1 başlayıp 41212 2 düzeninde oynanacak şekilde

• quote:

Orijinalden alıntı: AvriL

Anladım öyleyse güzelmiş.

Peki sen ne öneriyorsun? Acıkcası sol bekte gold telles var memnunum hernandez-lenglet mi yapaym yoksa umtiti lenglet mi?

Alıntıları Göster
    telles bende kullandım iyi sağlam oyuncu ama eğer sol açığın brezilyalı değilse mendy öneririm en kötü

telles-militao-lenglet-semedo

hernandez de iyi ama militao varken hiç gerek yok bence reis
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

telles bende kullandım iyi sağlam oyuncu ama eğer sol açığın brezilyalı değilse mendy öneririm en kötü

telles-militao-lenglet-semedo

hernandez de iyi ama militao varken hiç gerek yok bence reis

Alıntıları Göster
    Sol acık martial Felipe anderson değişmeli kullanıyorum o yüzden telles aldım mendy uymuyor kimyaya :( belki umtiti alırsam militao yerine umtiti lenglet ter stegen onu absorbe eder

Oyunda bir dünya sol bek var bence değmez. Onu alana kadar IF Telles, Mendy, Robertson, Alex Sandro, IF Digne veya IF Mendy gibi sol bekleri deneyebilirsiniz. Ama illa yaparım diyorsanız stoper olan Hernandez ile bağlanır bence.
  • haritaci41 kullanıcısına yanıt
    Hocam valla ben de incelemelerini falan izledim dribbling ve WF 5 baya iyi duruyor. Work rate olayı talimatlarla çözülebilir bir de arkaya kaçacak oyuncu değil hızı birazcık düşük zaten. Yani yaparım büyük ihtimalle elimdeki yüksek rating oyuncuları ikon görevleri için kullanıyorum onlar bitince Jovic'i yaparım neredeyse beleşe gelecek. Onun dışında Costa SBC'sini ben 15-20 dk ile kaçırdım yapıyordum onu da. Ama elimde zaten forvet bolluğu var şu anda. Swaplardan da Raul'u alacam bu kadar forvetle ne yapacam bilmem. Ortalık forvet kaynıyor ben de.
  • reise formayı giydirdik beyler

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
  • 
Sayfa: önceki 52915292529352945295
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.