Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (5082. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
172.640
Cevap
784
Favori
6.098.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 50805081508250835084
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kadronuzdaki oyunculardan bağımsız olarak weekend league eşleştirmesi form bazlı gidiyor.

5 maç galibiyetle gidiyorsanız karşınıza ona eş veya eşdeğer rakip veriyor.

Oyuna hükmetmeniz önemli değil. Ea kabul etse de etmesede momentum denilen nane sizi sürekli baskılama peşinde. Momentumu da kırabilen insanlar daha üst seviyelere çıkıyorlar. Artık nasıl yaparsanız. Top çevirirsiniz, selçuk inan tarzı yan pas yaparsınız vs. rakip ileri çıktığında veya baskı yaptığında kontraatağa çıkmanız gerek bazı maçlarda bunu kovalamadan kazanmak zor oluyor. Siz baskı yaparsanız da kontradan yeyip maçı kaybetmeye neden oluyor.

Tabi bir de şu mevzu var oyunda pas sistemi bozuk, oyuncu seçme sistemi bozuk, şutlar nerfli ve bu yüzden de direğe nişanlanma olasılığı çok fazla. Hepsi birleşince de parasını verip satın aldığımız oyun tamamiyle zevk aldırmaktan uzak sinir harbine dönüşüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: legacy of kain

Bu mesaj silindi.
    hangi kademenin hangi paketi verdiği gösteriyor altta hangi tuşla bakman gerektiğini gösterir. Rivals ve fut champions paketleri sağlam oluyor genelde ama şansına kalmış artık. 7.5k paketleri gibi dandik değil. En dandik oyuncu çıksa bile en az paketteki oyuncular en az 10k coins bırakacak paketler veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vict0ry -- 16 Kasım 2019; 16:49:12 >
  • Bir türlü bir taktik oturtamadım bu oyunda,artık kanatların işlevsiz olduğuna kanaat getirerek 4-2-2-2 taktiğine geçtim..Kadrom da bu,öneride bulunacak olan var mıdır? https://www.futbin.com//20/squad/10933039
  • quote:

Orijinalden alıntı: Westron1453

arkadaşlar nerdee hata yapıyorum oyunun ikinci haftasından beri gold 3 üm kadrom 2 milyona yaklaştı yine gold 3 üm oyunu bırakamıyorum lanet olsun bu momentuma bu firmaya niye takım kuruyorum ki goldlarda takılacaksam 1 maç galibiyet 1 maç yenilgi her hafta böyle bakıyorum yine gold 3 olmuşum yendiğim maçtada ben oyuna hükmediyorum yenidliğimdede neden yendiğim maç gibi galibiyet hakkımı vermiyor iki oyundada herşey hükmediyorum pastı şuttu yüzdeler hepsinde öndeyim bir bıraksam bu oyunu çok rahatlayacağım
    kardeş mesajını gördüm alıntılayım dedim..12 maç yaptım 1 win 1 lost 1 win 1 lost 1 win 1 lost aynı böyle devam...nasıl ayar bu anladım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jiu_jitsu1905 -- 16 Kasım 2019; 17:52:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

arkadaşlar nerdee hata yapıyorum oyunun ikinci haftasından beri gold 3 üm kadrom 2 milyona yaklaştı yine gold 3 üm oyunu bırakamıyorum lanet olsun bu momentuma bu firmaya niye takım kuruyorum ki goldlarda takılacaksam 1 maç galibiyet 1 maç yenilgi her hafta böyle bakıyorum yine gold 3 olmuşum yendiğim maçtada ben oyuna hükmediyorum yenidliğimdede neden yendiğim maç gibi galibiyet hakkımı vermiyor iki oyundada herşey hükmediyorum pastı şuttu yüzdeler hepsinde öndeyim bir bıraksam bu oyunu çok rahatlayacağım
    Etkili olan skilleri kullanmiyorsaniz kullanin en az 3 win garanti.

Youtube da most effective skills fifa yazinca cikiyor.

• quote:

şuan 3 te üç yaptım 2 maç aldım ara verdim şimdi bir maç daha yaptım onuda kazandım salahı sattım varanı da sattım leglent ve maxminan aldım ama yine beni gold 3 yapacak 10 maçım var gümüş birim bir galibiyet bir yenilgi gitsem arda bir kaç yenilgi fazla aldırsa yine gold 3 üm :D

• Bu hafta oynanıstaki gariplik pas hatası asiri cok ama dahs onemli bir detay vereyim skillciler iyice artmis. Seri skil yapabilen takımlar var. Ea caktirmadan bu oynanisi gubcelledimi napti bilmiyorum ama 90 dakikayi drop back yapa yapa bitiren takimlar cok sık gelmeye basladi. Gecen haftaki zorlamadan ve maclarin sacmalamasindan sonra bu hafta saliverdim sonuc 10 mac 3 galibiyetim var suanda.

• SePHiRoTHBJK S kullanıcısına yanıt
    Geride kal nörf yedi hocam aksine ben geride kal ile oynayanları rahat yeniyorum.

• Premier lig için en iyi defans ikilisi hangisi? VVD ye param yetmiyor. Şu an sanchez - rüdiger veya sanchez - gomez kullanıyorum.
  • Alex telles’in if kartı ne kadar düşer ilerleyen günlerde ve ne zaman alınır?

• Mext kullanıcısına yanıt
    ben PL kadromda sanchez sokratis kullanıyorum. sanchez tam bir canavar ama sokratis de hiç fena değil :)
  • aragorn1905 A kullanıcısına yanıt
    Sokratisle oynayamadim nedense. Backler kirmizi pereira ve digne. Defansa laporte alabilirim ama digerlerine gore yavas. Veya o paraya if digne alabilirim. Bilemedim.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Kadrom bu sekilde. Bi takviye bulamadim. Vvd ve kante cok pahali. Oyun ici 41212 433 ve 442 arasi gidip geliuorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mext -- 16 Kasım 2019; 21:5:57 >

• Yeni bir taktik mi çıktı, top sürekli rakipte nefes aldırmıyorlar
    Ebesinin bilmem neresinden top kapıyorlar

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

RTTF Konate sbc'si gelmiŞ.

2X 84 reyting kadro 1 de inform istiyor. 100k maliyeti var. Paket geri dönüşleri çok bir şey vaad etmiyor tabi. 25k pack falan koymuşlar.

Leipzig tur atlayacak. 84 reyting olacak bir kart. Tabi daha ileriye gidebilirler mi bilinmez.

Konate'nin avantajı boyu. 1.92cm.

Dezavantajı ise pasları.

Hernandez'le güzel ikili olurlar.

Yapmayı düşünürseniz 3-4 gün sonra yapmanızı öneririm. Tekrar edilebilir haftanın takımı sbc'si sona ereceğinden 84 reytingler biraz ucuzlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Psycho Cepkin

Yeni bir taktik mi çıktı, top sürekli rakipte nefes aldırmıyorlar
    Ebesinin bilmem neresinden top kapıyorlar
    dostum senin işinde zor yok paslar gitmiyor yok nefes aldırmıyorlar falan Büyük ihtimal ağır hücum oyuncularıyla oynuyorsun o yüzden rakip önde basıyodur. Burada tavsiye edilen kadrolara göre kadro oluştur kendine.
  • kerrjo1 kullanıcısına yanıt
    Buna 100k vereceğime 100k daha verip varane alırım. Leipzig gruplardan çıktı gibi duruyor ama daha ilerleyemez bence. Fiyatı 50k civarı olsa yapardım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

dostum senin işinde zor yok paslar gitmiyor yok nefes aldırmıyorlar falan Büyük ihtimal ağır hücum oyuncularıyla oynuyorsun o yüzden rakip önde basıyodur. Burada tavsiye edilen kadrolara göre kadro oluştur kendine.

Alıntıları Göster
    Oyunu ilk defa oynamıyorum, 2013ten beri oynuyorum
    Ağır pres mi yapıyorlar ne yapıyorlarsa birkaç gündür forvetleri orta sahada oynatmalarına rağmen deli gibi top kapıp defans yapıyorlar

Birisi bir taktik bulunca oyunun bugı gibi herkes yapıyor ya onun gibi birşey mi çıktı diye soruyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Alıntıları Göster
    Gelip gelip soyle yazip gidiyorsun ya su oyunu oynadigini bile dusunmuyorum.

• Fifa companion da web ve mobil transfer ekrani kaç maç sonra açılıyor arkadaşlar? 80 mac oldu hala kapali.

• 10/10 giderken 14/12 oldu. Almanlar 1 kere bile oyuncu degisirken hata yapmazken ben CM adamimi secmek icin 4 farkli oyuncu seciyorum. Bu adamlarla bas edebilene helal olsun. Turkiye sartlarinda 20 ustu yapan herkes gercekten Pro oyuncudur benim gozumde.

Su server imkani bizde olsa keske.

• 
Sayfa: önceki 50805081508250835084
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.