Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (5081. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
172.640
Cevap
784
Favori
6.098.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 50795080508150825083
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gmustafakose

Dmz açtığında nat tipi değişmiş olabilir modemde hataları bilmediğim için standart türk icadı modemi resetlemeyi deneyebilirsin
    Modem arayuzunden ps4 un mac adreslerini sildim kapatip actim duzeldi. Ancak dmz acik degil su an

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Modem arayuzunden ps4 un mac adreslerini sildim kapatip actim duzeldi. Ancak dmz acik degil su an

Alıntıları Göster
    Ps4 e statik ip verip dmz yapmayı deneyebilirsin ben o şekilde kullanıyorum herhangi bir Problem yaşamadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Benim de düzeldi kendiliğinden ama dmz açık olmasına rağmen ps4 testinde nat tipi kısmını seri geçmiyor. Orda bekliyor birkaç saniye, sanki dmz kapalı gibi.

• gmustafakose G kullanıcısına yanıt
    Hocam şu an konsola yakınsan internet testi yapar mısın bir. Dmz açıkken

Düzelsinde hocam, bir süre bu şekilde oynarsınız. Geçen haftada benim serverdan atma problemi vardı statik ıp den kaynaklıymış problem. Statik ıp iptal ettirince çözüldü problem.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Hocam şu an konsola yakınsan internet testi yapar mısın bir. Dmz açıkken
    Yaptım hocam ekran görüntüsü mu paylaşayım sormak istediğin bir şey mi var

Nat tipi kısmında beklemeden mi geçiyor yoksa biraz bekleyip öyle mi nat2 yazıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Nat tipi kısmında beklemeden mi geçiyor yoksa biraz bekleyip öyle mi nat2 yazıyor
    8-9 saniye bekliyor

Anladım hocam teşekkürler. Güncellemeyle falan değişmiş herhalde. Eskiden dmz açık olup olmadığı öyle anlaşılıyordu ondan sordum

• Yok fifa falan oynayamayacağız bugün herhalde,lagdan kafayı yicem ne adam kontrol ediliyor ne şutlar. Dedim herhalde şutlara patch geldi,bende lag varmış,5 maçtır en az 60 dk full lag oynuyorum. Delirtti.
    Gecen sene gruplarin son macinda evinde inter sacma bi takimla berabere kalip uefaya giderken tottenham gecmisti grubu.Mac oncesi perisic 380k lardaykrn mactan sonra 140k a dusmustu

• selam beyler maç içerisin de basten forvete gönderiyrum abua ile değiştiriyorum sizce ne tür bir takviye yapmalıym önerileriniz benim için değerli.cr7 aldm rezalet 20 maç ancak dayanamabildim onun attiği basten de atiyor zaten şuan wl de 9 da 7 yaptm bu takımla malesef çok kötü serverlar
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkmusti4434 -- 16 Kasım 2019; 11:31:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: legacy of kain

Bu mesaj silindi.
    Squat battle da rakip geride kal oynuyor ve sıfır presle oynuyor ama rivals çok farklı orada full önde baskı yapana bile rastlayabilirsin sadece rivals oynasan başka bir şey oynamasan alışırsın oraya.
  • Cidden bu EA, kadromuzdaki oyuncuları görüp paketlerden de bilerek aynısını veriyor Elimde toplasan 5 tane Inform kartı yoktur ama gidip garantili TOTW paketi açtım ve ilk 2 paketten, elimde olan oyunculardan çıktı. İlginç cidden. Mane veya De Bruyne gelse enfes olur ama Ben Foster ile devam ediyoruz yola. Bir de Ollie Watkins If kartı 45K civarlarına gidiyor. Dün Swap görevi için kadro kuruyordum. Şansıma kadroda varmış, hemen sattım. Zaten markette çok az var.
  • Lofted cross görevi nasıl yapılıyor?
    L1 + kare ile bir türlü olmadı

• arkadaslar icon tokenslardan hepsini açarsam elimde 5 tane kalmış olacak ? bunlar daha sonra işe yarayabilir mi ? yeni görev falan gelecek mi ?

bu arada butragueno aldım ve efsane oynuyor. vurduğu gol oluyor özellikle sert şut ile kesinlikle tavaiye ederim.

• arkadaşlar nerdee hata yapıyorum oyunun ikinci haftasından beri gold 3 üm kadrom 2 milyona yaklaştı yine gold 3 üm oyunu bırakamıyorum lanet olsun bu momentuma bu firmaya niye takım kuruyorum ki goldlarda takılacaksam 1 maç galibiyet 1 maç yenilgi her hafta böyle bakıyorum yine gold 3 olmuşum yendiğim maçtada ben oyuna hükmediyorum yenidliğimdede neden yendiğim maç gibi galibiyet hakkımı vermiyor iki oyundada herşey hükmediyorum pastı şuttu yüzdeler hepsinde öndeyim bir bıraksam bu oyunu çok rahatlayacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Öğlen açmıştım sonra bağlanamadım DMZ kapattım sorunsuz maça girdim 4 maç yaptım. Sonra başladı problemler az önce yine denedim olmuyor.

Superonline modem arayüzünde IP atamaya gerek yokmuş hazır var DMZ açıyorsun oluyor. Arkadaş yıllardır böyle oynuyormuş onda da sorun var şu an.

Alıntıları Göster
    Bu arada bugün öğrendim. PS4 pro'larin arka USB girişleri 3.1 oradan kablolu bağlantı yapmak ciddi fayda sağlıyormuş bilginiz olsun.
    Tavsiye edilen USB kablo Anker oyun firmaları da bu markayı tavsiye ediyor. TR'de Altın uçlu olanı yok ama standarti da fark yaratıyormus. Hafta içi alıp deniycem.
    Birde PS4 pro ayarlardan Bluetooth'dan kabloluya geçirmek gerekiyor.

• ReiSeM kullanıcısına yanıt
    Kalanları yapmaya gerek yok. Bir daha kullanılamayacak

• 10/10 gidiyorum bu akşam 2-3 yenilgi alırım. Yarın akşam Gold 1 tamamlarız. Senaryodaki rolümüzü yine oynarız güzelce
  • 
Sayfa: önceki 50795080508150825083
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.