Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (5079. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Dürüstİnsan Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.524
Cevap
786
Favori
6.095.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
27. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 50775078507950805081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Baby gullitle oynadim hic begenmedim ya mid i ni alin imkaniniz varsa yad mid seedorf alin hocam staminasi cok az

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şampiyonlar ligi RTTF kartlarını şimdi almak mı yoksa haftaya Black Friday kaynaklı market çöküşünde mi almak mantıklı sizce? Düşer mi black friday de bu kartlar?
  • oyuna erken erişim vs ile başlayıp 200-250 tl paketlere biraz da coin satın almaya harcayıp arkasından "ulen bi iş nereye gidiyor" deyip yemin ettim bu sene daha da para harcamayacağım diye, şimdi çok rahatım. yoksa 2-3 katını daha harcardım geçtiğimiz yıllardaki acı tecrübelerime dayanarak, adım gibi biliyorum.
  • gurkanbesyo G kullanıcısına yanıt
    Hocam port açma ve dmz işlemlerini denediniz mi ben çok faydasını görüyorum yıllardır. Bende takılma olmuyor bazı günler ağırlık oluyor sadece fakat hiç yoktan iyidir bir şekilde oynuyoruz oyunu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottoman1933

Bu mesaj silindi.
    Bi bitmediniz yav.
  • h/h olan oyuncuların iki taraflı oynadığı için orta saha veya hücümda (hatta kanatlarda bile) benzer iki oyuncudan h/h olanının tercih edilmesi gerektiği kanaatine varıyorum. doğru bir kabul müdür ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: towyedi

87 rating olacak grup maçlarından sonra , aralık ortası-sonu gibi .

Şubat sonu 88,
    Mart ortası 89 .

Gruplardan sonra ilk maçı yendgini ve turu geçtigini varsayıyoruz.

Alıntıları Göster
    O zaman Prime iconlar gelecek momentler gelecek bir de toty gelecek. Gecen sene 160 tan Kimpembe almistim grup maclari bittigi an 380-400 e sattim sonra dusmustu.

• ekmelburak E kullanıcısına yanıt
    Kanatlarda H/L, box to box orta saha oyunucusunda H/H bazen M/M, forvetlerde H/L, cdm pozisyonunda L/H bazen M/H. Ancak bazı oyuncular var ki H olmasına rağmen hiç ileri atılmaz, Üsebyo veya Henry gibi oyuncularda ise üstüne de get in behind komutu verirseniz leblebi gibi gol atıp araya kaçarlar ve geriye de gelmezler. Vedat Muriç nasıl Fb'de top almak için taaa orta sahaya geliyor, bunu engellemek için forvetlerin High/Low olması önemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 15 Kasım 2019; 14:13:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Kanatlarda H/L, box to box orta saha oyunucusunda H/H bazen M/M, forvetlerde H/L, cdm pozisyonunda L/H bazen M/H. Ancak bazı oyuncular var ki H olmasına rağmen hiç ileri atılmaz, Üsebyo veya Henry gibi oyuncularda ise üstüne de get in behind komutu verirseniz leblebi gibi gol atıp araya kaçarlar ve geriye de gelmezler. Vedat Muriç nasıl Fb'de top almak için taaa orta sahaya geliyor, bunu engellemek için forvetlerin High/Low olması önemli.
    box to box derken ne kastedildiğine dair hiçbir fikrim yok bu arada
  • Zaten avrupali biriyle oynayinca adamlar okadar seri hareket ediyorki isterse savunmanda kim olursa olsun
    Bende oyun durup birden hizlanmaktan oynanmaz halde

• quote:

Orijinalden alıntı: ekmelburak

box to box derken ne kastedildiğine dair hiçbir fikrim yok bu arada

Alıntıları Göster
    Cift yonlu orta saha

• Neymar, Mbabbe, Ronaldo gibi gold rare kartları almak için doğru zaman mı sizce? Bu kartlar TOTY'de mi düşer. Daha önce düşüş olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

O zaman Prime iconlar gelecek momentler gelecek bir de toty gelecek. Gecen sene 160 tan Kimpembe almistim grup maclari bittigi an 380-400 e sattim sonra dusmustu.

Alıntıları Göster
    Perisiclerden de zarar ettin hadi itiraf et
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sinerfru

Neymar, Mbabbe, Ronaldo gibi gold rare kartları almak için doğru zaman mı sizce? Bu kartlar TOTY'de mi düşer. Daha önce düşüş olur mu?
    Bu adamları TOTY kartları gelirse gold kartları paketten çıkmaz ,çıkmayacagı için fiyatları artar .

Black friday mevzusundada aynı ,herkes 1 hafta önceden satacak black fridayde fiyatlar artacak .
  • Oyun kaybetmenizi isteyince 90 passingi olan oyuncu bile pas atamıyor ya, en acıklısı bence bu. Çok enteresan şeyler de oluyor. Mesela rainbow ile en kral defans bile aval aval bakıyor. Madisson gibi kalıpsız oyuncuyla bile rainbowla geçilmeyen defans yok. Çizgiye inince forvetin bir adım geri çıkması ve pasın gol olması ayrı bir konu. Veya kendi defansını yaparken pas atılınca kontrol değişmesi ve senin defansın öylece kalması. Arkaya düşen pasla koşan ve kalecinin arkasına verilen pas dışında gol yemiyorum resmen. Benim dışımda uzaktan şut vuran kişi göremiyorum.
  • forvette icon hugo sanchez deneyeniniz var mı 87lik kartı ya da üstünü? özellikler beni cezbediyor wl için forvete onu mu alsam diyorum. sol ayak olması en büyük avantajı çift forvet oynadıgım için.
  • bu oyuna verilebilecek max fiyat 250 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: emorra

Baby gullitle oynadim hic begenmedim ya mid i ni alin imkaniniz varsa yad mid seedorf alin hocam staminasi cok az
    hocam imkanım olsa tabii ki midini alırım babysi ile hiç uğraşmam hedefimiz o tabii ki ama maalesef bütçe şuan babysine yetiyor.Şans vereceğim bakalım kişiden kişiye karttan karta değişiyor.Sissoko Ndombele,Modric Matuidi ikilileri ile oynadım geçen haftalarda,o yüzden Allan Gullit ikilisinin beni ileri taşıyacağını düşünüyorum bakalım.

Stamina sorununu cok olacagını düşünmüyorum cunku cogunlukla allanı koşturtmayı planlıyorum gullit ile de alan kapatma daha cok.Çok sorun yaratırsa başka alternatiflere yöneleceğim.
  • ReiSeM kullanıcısına yanıt
    Composure 58 oynanmaz o kartla

• Tommy Shelby kullanıcısına yanıt
    composure oyunda o kadar etki yaratıyor mu ya ? baby vieri ile oynuyorum aslında epey memnunum 84 pace var ama iyi hareket ediyor gördüğü yerden de yapıstırıyor
  • 
Sayfa: önceki 50775078507950805081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.