Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (5078. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: 00BRK00 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.612
Cevap
786
Favori
6.097.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 50765077507850795080
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tüh kaçtı o zaman. Bu akşam gelir umarım. Birkaç tane yapmak istiyorum, şu garanti paketlerin verdiği heyecan başka bir şey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler 4-4- 2 için özel taktik ve talimat verebilirmisiniz bende hep bir şey eksik oluyor anlamadım.Oyundan inanılmaz bir şekilde soğudum zaten seneye bu illete bulaşmayı düşünmüyorum bu serverlar ve eşleştirme sistemi ile daha çok insan evde sinir krizi geçirir . Bu arada nba 2k20 sahipleri yeşillendirirse sevinirim durum ordada böyleyse ps özel oyunları oynar geçerim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hayır neye el atsalar batırıyorlar. Fifa 18 inanılmaz güzeldi.Sonra momentum zırvalığını getirdiler sonra akıllı pas sistemi diye bir zırvalık getirdiler onunda içine ettiler yetmedi kornerleri değiştirdiler yetmedi frikikleri değiştirdiler yetmedi penaltıları değiştirdiler yetmedi defans sistemini değiştirdiler.Bu saydıklarımdan 1 tanesinden bile memnun olmadım.He birde zamanlıyıcı bitiricilik var o en efsanesi. EA'in geliştirici tayfası bizimle aynı oyunu oynadığını düşünmüyorum.

• Team pressiz oynanamıyor oyun. Malum herkes açtığı için mecbur biz de açıyoruz. Zaten artık herkesin ileri 6lısı 90 pace üzeri. Ne oyuncular var mecbur alamıyoruz yavaş diye. Çünkü oyunun mallığı hızlı olma zorunluluğu getimesinde. Dünyanın en iyi defans oyuncularını pace yükseltilmiş kartları olmadan alan yok. İnsanlar haklı tabii bir şey demiyorum ama EAnın ayıbı burada herşey.
  • Hoşgeldin yiğidim

• weneorn kullanıcısına yanıt
    Evet bu saçmalık dikkatimi çekti, yine nerflenir ama oyun başı fizik önemini vurgulayıp sonradan hıza dayalı hale getirmek.. klasik ea işte. Bir oyun çıktığı gbi olsa bir kerede, çıkıyor , arkasından 100 gb guncelleme yapılıyor

• arkadaşlar geçen yıl güzel paket veren ve ucuza yapılabilen lig (içindeki takımlar) sbc leri vardı paylaşılan, bu senede böyle fayda/maliyeti yüksek olan takım sbc si var mı?

RTTF ler paketlerdeyken yapmak lazım.
  • Czn C kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam geçmiş olsun kurtuldunuz. Benim daha 6 görev var almanyayı yapmaya çalışıyorum takımım o kadar çöp ki yedekten messi neymarı alıyorum fayda etmiyor 😅 bir galibiyet alabildim dördüncü lige düşünce tabiiki 😅 bakalım ne kadar daha sabredebileceğiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahtapottt -- 15 Kasım 2019; 11:0:36 >
  • Bu hafta Gulliti kadroya kattım messiye 2.bir şans tanıyacağım 4-2-3-1 i bırakıp 4-4-2 ile başlayacagım umarım yüzümü kara cıkartmazlar

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Rage quitler çok normal hocam görevler için leş takımlarla oynuyoruz mecbur dün bende almanya görevini yaparken dört beş maç iki farklı geriye düşünce çıktım hemen lig düşeyim diye 😅 yoksa sabır testi resmen 😅

• izmir1914 İ kullanıcısına yanıt
    Şimdilik fiyatlarına göre en iyi paketi veren SBC'ler gelişmiş sekmesindekiler. Onlar dışında en mantıklılar; (Tabii güncel fiyatlar olmayabilir. Kadroları kurmadan önce fiyatlara bakmak lazım)

* Haftanın maçlarından; Romanya vs İsveç, Rusya vs Belçika.

* Bundesliga lig görevlerinden; Schalke, Gladbach, Leipzig, Köln, Hertha, Leverkusen, Dortmund.

* Ligue 1 lig görevlerinden; PSG, Monaco.
  • aarda kullanıcısına yanıt
    Güzel olmuş takım hocam inşallah maçlar istediğiniz gibi gider. Yalnız alabiliyorsanız 84 militao alın inanılmaz bir kart olmuş. Real gruptan çıktığında 86 olacak o zaman düşünemiyorum nasıl olur. Şu an biraz pahalandı hafta sonu ligi etkisiyle. Bütçe varsa direk alın

• politano görevi ne zaman sona erer ?

• Ahtapottt A kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam 2 kere alıp 150k kar ettim tekrar almayı düşünüyorum ama şuan satılacaklarla beraber 120k olucak elimde,yakalayabilirsem haftaya almak istiyorum,şimdi part2 gelince iki partın beraber olduğu paketlerle fiyatı ciddi anlamda düşecektir o ara alabilmeyi planlıyorum

• Ahtapottt A kullanıcısına yanıt
    Messi neymar’ı nasıl rahat alıyorsunuz hocam keşke bende olsalar.😂 benm ortalama bir kadrom var, stopere ihtyacım vardı, mutluyum. Bir sonraki ikon takaslarında de iyi bir stoper veya orta saha gelir inşallah.

Ya biz de düşüp çıkıyoruz bende div 3-4 oyuncusu sayılırım ama daha bir ritim tutturamadım, div 5 in kapısındayım. Bir de görev yapmak için bilerek div 9 a falan düştm , daha rahat yapılıyor görevler, istatistk umrumda değil pek😂

• Ya arkdaslar okadar fifa serileri oynadim ben boyle bi takilma gormedim mudahale sansin sifir bu nedir ya 10 megabit ve 13 ms gecikmem var benle kaynaklanan birsey degil bu degil mi

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Grup maclarindan sonra Subat a kadar o kart kalacak oyle. O sirada toty falan gelecek. Ben grup maclarindan sonra satardim.

Alıntıları Göster
    87 rating olacak grup maçlarından sonra , aralık ortası-sonu gibi .

Şubat sonu 88,
    Mart ortası 89 .

Gruplardan sonra ilk maçı yendgini ve turu geçtigini varsayıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurkanbesyo

Ya arkdaslar okadar fifa serileri oynadim ben boyle bi takilma gormedim mudahale sansin sifir bu nedir ya 10 megabit ve 13 ms gecikmem var benle kaynaklanan birsey degil bu degil mi
    Internetinle alakası yok ,

5 ms ping ,

400 mbit baglantım var Polonya'da yaşıyorum bende de durum aynı .Hatta benim durum daha vahim sürekli almanlarla eşleşiyorum .
  • iyiymiş :-)
  • Czn C kullanıcısına yanıt
    Hocam yan hesap yöntemi ve ticaret ile yaptım kadroyu, birde geçen hafta gold1 ödüllerinden mid del piero geldi. Onu satınca messi’ yi aldım direk. Twitter da birçok trade önerisi var geçmiş yıllardan olan tecrübelerle birlikte bana uygun gelen yöntemleri kullandım. Bir şeyler ortaya çıktı fakat ortalama bir oyuncu olduğum için çok aşırı fark ettirmedi oynanış olarak. Messi yokken 21 yapmıştım. geçen hafta messi ile oynadım yine 21 bitti 😅 bazı maçlar çok etkili kullanıyorum oyuncuları bazı maçlarda sanki fifaya yeni başlamış gibi acemice hatalar 😅 oyun içinde o kadar çok dinamik var ki ufak bir konsantrasyon hatası bitiriyor bizi. Stoper konusuna gelince, ferdinand sizi çok rahatlatır. Özellikleri karşılaştırınca varane’ nın birazcık daha üst versiyonu gibi duruyor bence kartın tek olumsuz yanı orta/orta çalışma oranları. Maç içinde çok olumsuzluk yaratır mı sanmıyorum ama deneyip göreceğiz 6 görevim kaldı çıldırmadan bitirebilseydim bende deneme fırsatı bulacağım.

• 
Sayfa: önceki 50765077507850795080
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.