Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (5077. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Tabutta Rövaşata Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.258
Cevap
787
Favori
6.085.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 50755076507750785079
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aarda

Pickler de totw pack ile aynı sayılır bi robertson yakaladım sonrası malum 86+ ya verdik.Skandal yayın oldu valla bu ödülleri gören elit olmaya uğraşmaz tövbe eder
    Herkese Robertson gelmis bana da geldi. Bu haftanin konsepti bu demek ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 86+ pick fln yapamayın gidin sbc ye verin 3 tane kart açıyor 1 tane sommer o Allahın emri , navas ve ilkay açtı .. zaten ödüller fln çöp ben ne zaman neymar messi mbappe kante fln alabileceğim 5 hafta boyunca böyle saçma ödüller gelirse .
  • bobadilla kullanıcısına yanıt
    Karpatların maradonasııı

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    daha yeni SBC paketlerinden çıktı. deneyeceğim bakalım
  • Totw sbc geldi, hemen geri cektiler

• İzlanda savunması bir bar geride kal ne savunma yaptılar ya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dk 80 momentum basladi dedim cizgiden top cikardik adamlar 1 atak yapti atiyordu.

Kirmizi yiyen antrenor kimdi ?

• Totw sbc yi niye kaldırdılar

• usuallysony U kullanıcısına yanıt
    Elinde işe yaramaz bir satılamaz totw oyuncusu olup yanına da işe yaramaz satılamaz kartlar olan birisi boşu boşuna bir sbc yapayım demiyorsa bir anlamı olmadığı için. Zira muhtemelen en düşük totw oyuncusunu satılamaz olarak verecektir.

Bu haftayı gümüş 1de bırakmıştım. Ama yine her zamanki gibi bi tane bile düzgün kırmızı yoktu. en kötü oyuncular çıktı.Oynama hevesim de zaten yerlerde sürünüyor. İlk seferde 12 etonu almıştım ikon görevlerinde bu sefer 1 tane bile yapmadım daha.

Benim anlamadığım bu saçmalığa kim para verip paket açıyor. Yahur arada sırada düzgün bir şey çıksa bari de insanın içinde para versem mi acaba diye bir soru oluşur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Herkese Robertson gelmis bana da geldi. Bu haftanin konsepti bu demek ki

Alıntıları Göster
    Capa ile beraber bir Robertson da bende var

Bu arada Hagi seçenler wl'den sonra yorumlarsa sevinirim, sonuna kadar gidip Drogba alasım var ama Hagi'yi alıp çekilebilirim de.
  • Maçı izlerken Totw görevini kaçırdım. Sabahtan beri bunu bekliyordum, 1 saatte kaldırmış herifler. Yine ne hata oldu acaba. Kesin şirket içinde hain var

• quote:

Orijinalden alıntı: khan_1903

Capa ile beraber bir Robertson da bende var

Bu arada Hagi seçenler wl'den sonra yorumlarsa sevinirim, sonuna kadar gidip Drogba alasım var ama Hagi'yi alıp çekilebilirim de.

Alıntıları Göster
    Aynen Capa ile Robertson bende de

• Arkadaşlar 100k jeton var. Nasıl bir kadro kurmalıyım. Tavsiyede bulunursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Finn Balor

Maçı izlerken Totw görevini kaçırdım. Sabahtan beri bunu bekliyordum, 1 saatte kaldırmış herifler. Yine ne hata oldu acaba. Kesin şirket içinde hain var
    Ben de 3 dakika içinde bitecek hâlini görebildim. Sanırım düzeltip tekrar getirecekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Woodout

Elinde işe yaramaz bir satılamaz totw oyuncusu olup yanına da işe yaramaz satılamaz kartlar olan birisi boşu boşuna bir sbc yapayım demiyorsa bir anlamı olmadığı için. Zira muhtemelen en düşük totw oyuncusunu satılamaz olarak verecektir.

Bu haftayı gümüş 1de bırakmıştım. Ama yine her zamanki gibi bi tane bile düzgün kırmızı yoktu. en kötü oyuncular çıktı.Oynama hevesim de zaten yerlerde sürünüyor. İlk seferde 12 etonu almıştım ikon görevlerinde bu sefer 1 tane bile yapmadım daha.

Benim anlamadığım bu saçmalığa kim para verip paket açıyor. Yahur arada sırada düzgün bir şey çıksa bari de insanın içinde para versem mi acaba diye bir soru oluşur.
    Valla 18 tane paket açtım demin 6 tane mega 4 tane nadir oyuncu 4 tane üst düzey oyuncu diğerleri de premium oyuncu falan hiç bir şey yok sıfıra sıfır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi usuallysony -- 14 Kasım 2019; 22:55:3 >
  • usuallysony U kullanıcısına yanıt
    E hocam bu durumda totw paketini yapmaya bir istek kalıyor mu içinizde. Cidden fena halde üşeniyorum o oyuncuları yerlerine oturtmaya bile :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Woodout

E hocam bu durumda totw paketini yapmaya bir istek kalıyor mu içinizde. Cidden fena halde üşeniyorum o oyuncuları yerlerine oturtmaya bile :)
    Elimde 650 tane oyuncu var kadro kurucudan tek tuşa basıom bir iki oyuncu yeri değiştiriyorum sbc bitiyor ne olursa olsun o paket açılırken ki heyecan beni cezbediyor

• Arkadaşlar merhaba
    Bu gece paketten 86-CL Dembele çıkardım. Hemen al fiyatı 800k.
    Barcelona her tur çıktığında Dembelenin stats artacak.
    Acaba fiyata bir etkisi olur mu? 88 Reyting olduğunda oyunun ortasına geleceğiz ve kimse dembeleye o dönem 800k öder mi emin değilim. Beni yönlendirebilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: assassinjoy

Arkadaşlar merhaba
    Bu gece paketten 86-CL Dembele çıkardım. Hemen al fiyatı 800k.
    Barcelona her tur çıktığında Dembelenin stats artacak.
    Acaba fiyata bir etkisi olur mu? 88 Reyting olduğunda oyunun ortasına geleceğiz ve kimse dembeleye o dönem 800k öder mi emin değilim. Beni yönlendirebilir misiniz?
    Grup maclarindan sonra Subat a kadar o kart kalacak oyle. O sirada toty falan gelecek. Ben grup maclarindan sonra satardim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahtapottt

Hayırlı olsun hocam özellikleri güzel görünüyor. Benim daha 7 rivals görevi var kötü kadrolarla division 3 de oynamak işkence resmen. Biterse ferdinandı alıcam bende
    Milli mac falan nedeniyle gece mac yaptim gerci 5 mac oynadim 4 rage quit geldi onlar da gorev yapmaya calidiyor ama ne yapalim biz de test surusune cikmisiz

Div 3 teyim. 1700 civari skill puanim var. Bu gorevler nedeniyle bir turlu div 2 olamadim dus cik dus cik.

CAM olarak oynatacaksaniz biraz geride kaldigi oluyor ve her mac fitness basmak lazim. Yalniz deneyebilsem 2. Yari Son u CAM yapip Butra yi ST yapicam ki yorgunluklar dengelensin. 442 oynama dusuncem var 1 mac denedim ama rakip erken cikinca yine bir sey anlayamadim.

Forvet hattimin 2 oyuncusu zayif ayak 5 yildiz olunca acimadan vuruyorum valla. Butra kacirdigi da oldu vay be dedirdigi de oldu. 1 tane fuze golum var efsane daha ilk goluydu o.

Tabi bunlara bakmamak lazim bazi maclar oluyor kimse oynamiyor bazi maclar hee sey super. Bu yuzden 2-3 WL oynamak lazim.

Bu fifa da bunun bir ortasi yok nedense.R9 Gullit haric

Bu arada box to box onerisi isteyenler Kesinlikle If Wijnaldum deneyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 15 Kasım 2019; 1:14:54 >
  • 
Sayfa: önceki 50755076507750785079
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.