Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (5069. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
172.544
Cevap
786
Favori
6.095.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
12. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 50675068506950705071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Finn Balor

Dün akşam şu Swap'lar erken bitsin diye La Liga ve Ligue 1 kadroları kurup maçlara girdim. Görevleri kolay bitirebilmek adına Rivals'ta 5.ligdeyim ama herkes mi deli gibi savunma yapar, bu kadar mı nefret ediyorsunuz hayattan 1 bar çekip oynuyor herkes, sanki EA turnuvasındayız. Alacağınız 600 puan yahu. Ceza sahasında var 45 kişi. 4 maçta 1 galibiyet 2 beraberlik aldım. 45+ ve 90+'larda gol yeme hastalığım hala devam ediyor.

Bu sene oyun benlik değil maalesef. Oynayan oynuyor, asla lafım yok. Forumda Elite yapan birçok kişi var. Demek ki bende sorun, alışamadım nedense. İlk güncelleme sonrası oyun tamamen değişti. Oysa o kadar mutluydum ki oyun ilk çıktığında anlatamam. Geçen sene hep 22 galibiyette kalıyordum Fut Champions'ta, dedim bu sene kesin Elite gelecek. Ama ilk güncellemeyle birlikte çöktüm. Sözde "kaleciden seken topları" geliştirmişlerdi. Güncelleme öncesi 100 golden 20'sini böyle yediysem, güncelleme sonrası abartısız 100 golün 70'ini böyle yedim. Bir de maçın ortasında çıkan tipler var, her ne hikmetse bana galibiyet gelmiyor. Ama artık sinirlenmemeyi öğrendim, müziğimi açıp sakince oynuyorum. Yeni güncellemelerle oyun istediğim hale gelmezse, sadece SBC ve ticarete yönelmeyi planlıyorum. Oralardan da para gelirse, başka oyunlar alırım. Bol şans herkese.
    oyunu sadece haftasonu liginde oynuyorum sbc gelirse açıyorum onun dışında arada bir arkadaşımla pro clubs oynamak için giriyorum,oyunun basında wlye katılmak için rivals oynadıktan sonra 1 maç bile rivals oynamadım tavsiye ederim.Haftasonu liginin kendi stresi yetiyor haftaiçi rivalsta daha da sinirleri bozmaya gerek yok.Açın başka oyun oynayın en güzeli,40-45k fazla almak için 1 hafta rivalsta sinir stres olmaya değmez

• quote:

Orijinalden alıntı: Finn Balor

Orası öyle hocam ama yine de bu kadar sıkıcı oynayıp zevk alıyorlar mı merak ediyorum. Herhalde rakibi yıldırma taktiği Bir de sanki görevler bir tık zorlaşmış gibi geldi. Bu arada ben de Keane kartını alacağım Swap'tan. Oyunun sonuna kadar götürecek bir kart gibi duruyor. Bol şans.
    hocam naber,

Keane i ben de düşünüyordum ama çok defansif kalıyor

bence oyunun her iki tarafını da oynayan orta sahalar çok farklı yapıyor takımı

bence Gerrard'a yönel
  • ReiSeM kullanıcısına yanıt
    Valla ben de aynı senin durumundayım, ferdi - pep ağır basıyor, veya ferdi schmeicel. Diğer yandan, keane kartı da defansif açıdan çok iyi bi kart. Keane olursa nesta- keane da olabilir.

Bir de crespe- kluivert var diğer yandan roberto carlosu da severim fakat, carlos alınca çok kluivertı düşünürüm fırvete. Hem defans hem forvet..

Bir de butre seçeneği var, o da klas bir oyuncu.

Geçen sene owen kullanmıştım, millet çöp diyor ama ben seviyorum, efsaneler ile oynamayı seviyorum ne yapsam bilemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Finn Balor kullanıcısına yanıt
    Keane kartı için aynı fikirdeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: RagnarX

Akşam Vinicus SBC gelecek yapmak isteyen varsa hala Laliga sbc oyuncularının fiyatları uygun. 83 overal iyi bir kart gelmesini bekliyorum bakalım.
    Hocam gelecek SBC leri nereden biliyorsunuz. Birde seria için neden potm çıkmıyor. Bir nedeni var mı?
  • Slifer45 kullanıcısına yanıt
    Sağol üstad.

• neredeyse 20-30 maç yaptım , hala web ve mobilde transfer ekranı kapalı? bunun çaresi varmı dostlar?
  • IznickX kullanıcısına yanıt
    Oynamaya devam edin hocam açılacak bir süre sonra sanırım 50-60 maç sonrası açılması gerekiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Czn C kullanıcısına yanıt
    Hocam ben guardiola aldım çok memnunum mart ayına kadar götürür gibi duruyor. Tek eksiği hücum şut yok pasları idare eder riskli pas atmamaya çalışıyorum. Defans olarak inanılmaz çok iyi duruyor rakibin karşısında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahtapottt -- 12 Kasım 2019; 13:58:4 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • EA Çalışanıyız galiba.

Kesin gelecek diye insanları yanlış yönlendirmeyin.

Willian gelirse ne olacak peki ?
  • SePHiRoTHBJK S kullanıcısına yanıt
    Ben bıraktım keyfim yerinde. Kariyer modu volta vs yeni yeni şeyler deniyorum. Evde fut oynarken kalbini kırmadığım kimse kalmadı. Bende özellikle hafta sonu liginde delirmekten sinir krizleri geçirir oldum. Ama şunu asla söylemeden edemeyeceğim. Akşam çok oynama fırsatım olmuyor hele ki gece yarısı serverlar kaymak gibi. İşte o zaman gerçekten keyifli oynandığına şahit oldum. Ona da zamanım olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frd34

EA Çalışanıyız galiba.

ikilemde kalmaya dahi gerek yok bence

açık ara farkla seçilir V.Junior
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahtapottt

Oynamaya devam edin hocam açılacak bir süre sonra sanırım 50-60 maç sonrası açılması gerekiyor
    benim 400 maç'a yakın oldu galiba. ama hala açılmadı.
  • cagcag06 kullanıcısına yanıt
    bu durumda ne yapmak lazım? 2 maç yapıp açılanda var enteresan taraf bu.
  • Ahtapottt A kullanıcısına yanıt
    Valla görüyorum, benm için pas oyunu ve defansif nüdahale önemli vallahi. Ferdiye’de ihtiyacım var benm. Orta alanda sissokko, fabinho var. Bakalım. Keane de fena durmuyor ama ferdi’yi alırsam, bir stoper halletmiş olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: IznickX

bu durumda ne yapmak lazım? 2 maç yapıp açılanda var enteresan taraf bu.
    Valla bilmiyorum ki. Bu adamlar dengesiz. Oyun umurlarinda degil. Artik acmasalarda olur. Bunlarla uğraşılmaz

• İkon swap görevlerinde ingiltere ikinci liginin olduğu göreve dikkat edin diğerlerinin aksine Legendary zorluk istiyor. Benim gibi boşa bir maç yapmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: frd34

EA Çalışanıyız galiba.

Sana laf anlatmak için cümle kurma zahmetine girmiycem. Block

• İcon swapslari birtek ben yapmiyorum heralde tam bir amelelik istiyor vakitte dar olunca yapamadim bir turlu su squad battle lari filan nasil yapiyorsunuz yav iskence dun yapayim dedim vallahi uyuyakalmisim

• cagcag06 kullanıcısına yanıt
    Benimde aynı şekilde hocam. 400 olmasa da 300'e yakın maç yaptım ama açılmadı. Hatta canlı desteğe bile bağlanamıyorum hangi konu seçersem seçeyim mail gönderim seçeneği çıkıyor sadece. Sanırım çok fazla sayıda bağlantı yapmamdan dolayı banlandım
  • 
Sayfa: önceki 50675068506950705071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.