Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: paskiti , Burak^-^ , haritaci41 , aragorn1905 Daha Az
4 Kayıtlı Üye, 12 Misafir Kullanıcı, 14 Masaüstü Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı ( 2 Mobil Cihaz )
107.243
Cevap
564
Favori
3.708.075
Tıklama
Popüler Konular listesinde 93. Sırada  bugün en iyi #19
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!
Giriş
    467 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Arasscan

aynı şeyi yaşıyorum, fitness cardı basarken falanda kopuyormusunuz? yada transfer listesine adam koyarken, oyuncu aratırken?

Alıntıları Göster
    Aynen hocam :( ne yapıcaz bilmiyorum sabit ıp port vs her şey açık sanırım servis sağlayıcı ile ilgili bir durum yazılı şikayette bulundum bakalım çözüm olacak mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Ahtapottt

Aynen hocam :( ne yapıcaz bilmiyorum sabit ıp port vs her şey açık sanırım servis sağlayıcı ile ilgili bir durum yazılı şikayette bulundum bakalım çözüm olacak mı

Alıntıları Göster
    bende superbox kullanıyorum oda superonline hizmeti, sürekli kopuyor, 2 defa drafta maçı kazandım maç sonunda koptu dnf yedim, rivals maclarındada öyle. markette vs her yerde kopuyor. aşağıdaki konu benim, orda videoda var, oyuncuyu transfer listesine bile atamıyorum
    https://www.reddit.com/r/FIFA/comments/dsowc8/i_cant_list_players_keep_disconnect/

nereye şikayet ettin bu arada bende edeyim belki bi etkisi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arasscan -- 7 Kasım 2019; 19:28:34 >

• Yüzbaşı
    467 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Arasscan

bende superbox kullanıyorum oda superonline hizmeti, sürekli kopuyor, 2 defa drafta maçı kazandım maç sonunda koptu dnf yedim, rivals maclarındada öyle. markette vs her yerde kopuyor. aşağıdaki konu benim, orda videoda var, oyuncuyu transfer listesine bile atamıyorum
    https://www.reddit.com/r/FIFA/comments/dsowc8/i_cant_list_players_keep_disconnect/

nereye şikayet ettin bu arada bende edeyim belki bi etkisi olur

Alıntıları Göster
    https://www.superonline.net/hakkimizda/iletisim/turkcell-superonline-hizmet/sikayet Buradan kullanıcı adı şifrenizi girip yazabilirsiniz. Ekran görüntüsüde ekleyin hocam. İnşallah çözülür benim salıdan beri böyle daha önceden sorun yoktu bakalım artık

|
    |

• Yüzbaşı
    467 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: The BlackMamba 24

Arkadaşlar fifa 20ye daha yeni başladım.

Fifa 19'da epey iyi oldugumu düşünüyorum, görece kötü kadrolarla 20+ yaptım hep.

Ancak 20'de acayip zorlanıyorum, savunmanın S'sini yapamıyorum. Oyuncularım yaklaşmıyor savunma yaparken hamle yapacak pozisyona bile giremiyorum.

Yanımdaki adam basıp gidiyor yaklaşamıyorum. Nedir bunun çözümü varmı değişen bir taktiği falan?
    Hocam yıllardır bende iyi savunma yapamazdım nedeni ise sürekli manuel savunma yapmamdı. Bu sene yapay zeka savunmasını azaltıp manueli güçlendirdiler. Ortalama üstü savunma yaptığımı düşünüyorum.19 mantığı ile savunma yapıyorsanız çok gol yersiniz. İki temel nokta var sağ analog ve l1 iyi kullanıp doğru oyuncu seçmek ve l2 ile önünde durmak mümkün olduğunca top kapmaya çalışmayın alan kapatın sürekli

|
    |

• Yarbay
    2504 Mesaj

Cgn havuzundaysaniz bu sebep oluyor. Ara ara bu soruna sebep oluyor sonra kendi kendine duzeliyor. ( duzelme suresi bilinmiyor)

Edit : modem arayuzundeki ip ile whatismyipadress sitesindeki gozuken ip leriniz farkli mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkGathering -- 7 Kasım 2019; 20:36:49 >
    |
    |
    Ahtapottt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: DarkGathering

Cgn havuzundaysaniz bu sebep oluyor. Ara ara bu soruna sebep oluyor sonra kendi kendine duzeliyor. ( duzelme suresi bilinmiyor)

Edit : modem arayuzundeki ip ile whatismyipadress sitesindeki gozuken ip leriniz farkli mi ?
    Hocam statik ıp satın almıştım cgn havuzundan çıkmış olması gerekiyor. Aynı sanırım her yerde ıp adresi fakat statik ıp almama rağmen yine de cgn havuzunda kalabilir mi acaba ?

Yok sizin sorununuz baska o zaman hocam. Peki bu no lose glitch olayina maruz kaldiniz mi ?

|
    |
    Ahtapottt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Ahtapottt

Alıntıları Göster
    Bak çok alakasız bişey olacak ama bende geçen sene Samsung TV aldım. Alınca ps4'de tam randıman alamadım. Sürekli Samsung'a şikayette bulundum hatta forumda konu falan da açtık.

Çözümü şu PS4'den anlayan bir teknik servis devreye girdi durumu çözdü. Sen şimdi Superonline'a SS atsan da o adam konuyu bilmiyorsa sallar durur. Yani konuyu bilen biri bu tür sorunları hemen çözüyor.

• Yüzbaşı
    307 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AxiZebaniA

Hocam görevler yazıyor aslında detaylı. İlk sahibi olduğun bundesliga,premier lig,seria,la liga, csl liglerindeki oyuncularla maç kazanma. Rivalste fut champ de maç kazanma falan detayları şu an hatırlamıyorum ama geç kalmışsınız yarın bi 12 görev daha gelcek. Şu an ki görevler silincek mi bilmiyorum silinmezse yaparsınız hepsini sıkıntı olmaz.
    Sağol hocam dediğin gibi buldum görevlerin nerde yazdığını Silinirse kötü olacak desene :(

Valla silinecek mi bilmiyorum net birşey de yazmamışlar. Umarım silinmez de tamamlarsınız görevlerinizi

|
    |
    SarbiReyiz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    307 Mesaj

Araştırdım biraz until december diyo kardeşim aralık ayına kadar sürecek sanırım inşallah öyledir

|
    |
    AxiZebaniA kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: DarkGathering

Yok sizin sorununuz baska o zaman hocam. Peki bu no lose glitch olayina maruz kaldiniz mi ?
    Sanmıyorum hocam, çok garip bir durum normal şekilde her şey devam ediyor fakat bir anda sunucu ile kısa zamanlı olacak şekilde bağlantı kesiliyor. Sonra yine devam ediyor. Bu maç içinde olunca yenik sayıyor. Sadece squat battle da problem olmuyor o da offline diye sanırım.

|
    |

Orijinalden alıntı: DirKKuyt07

Bak çok alakasız bişey olacak ama bende geçen sene Samsung TV aldım. Alınca ps4'de tam randıman alamadım. Sürekli Samsung'a şikayette bulundum hatta forumda konu falan da açtık.

Çözümü şu PS4'den anlayan bir teknik servis devreye girdi durumu çözdü. Sen şimdi Superonline'a SS atsan da o adam konuyu bilmiyorsa sallar durur. Yani konuyu bilen biri bu tür sorunları hemen çözüyor.

Alıntıları Göster
    Evet hocam bakıcam artık duruma göre umarım çözüm bulunur. bir arkadaş daha benimle aynı problemi yaşıyor. Tam oyuna ısınmıştık gecikmesiz iyi kötü oynuyorduk bu çıktı şimdi yine gecikme yok ama yenik sayılıyorum kazansamda dün dört beş maçta böyle oldu bende bıraktım rivalsi şimdlik

|
    |

• Yarbay
    2753 Mesaj
    Sonunda 30 level oldum. Zaha çöp. Tolisso ya da Vazquez'den hangisini almamı tavsiye edersiniz ? Kanat oyunu oynamıyorum ama yedekten mo olarak oynatabilirim vazquezi hızı falan yerinde. Tolisso nasıldır alan var mı ? Ortada wijnaldumdan iyiyse onu alayım

#Ankaragücü!
  • Binbaşı
    1601 Mesaj

4231 oynuyorum bu kadro ile ama arada maç içi 41212(2) ye geçmek istiyorum hem cm hem sol kanat oynayabilecek bir adam var mı ?

Ben de martial var hocam solda 4-1-2-1-2 ye geçtiğimde sol orta sahada oynatıyorum ve memnunum

|
    |
    Sean john kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kante neredesin diye aglayacaksin. Satilmayacak tek adam o Sissokko falan al bari Ndombele kotu baya

|
    |
    Bahsedilenler: SaFaKTR3
    quote:

Orijinalden alıntı: KASAP1910

Sonunda 30 level oldum. Zaha çöp. Tolisso ya da Vazquez'den hangisini almamı tavsiye edersiniz ? Kanat oyunu oynamıyorum ama yedekten mo olarak oynatabilirim vazquezi hızı falan yerinde. Tolisso nasıldır alan var mı ? Ortada wijnaldumdan iyiyse onu alayım
    Ben Tolisso aldım. Kenarda duruyor şimdilik. 20-30 maç oynattım, 1cdm önüne 2 cm oynayanlar için, iyi bir cm, daha fazlası değil. Pasları, fiziği falan gayet güzel. Ama cdm veya moo oynayamaz

üniversite
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.