Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (5057. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.638
Cevap
784
Favori
6.098.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 50555056505750585059
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Transfer market açık olmadığından eldekiler ile oyuncuların mevkilerini devşirerek zar zor yaptım görevi companionda
  • 230 puan lazım zaha için nasıl yapacağız beyler bir tek squad battles ve hikaye görevleri kaldı squad battlesda 10 maç yapmam gerek çok zor yapmam.
  • hursit1903 kullanıcısına yanıt
    Hocam Rivals'ta gol at veya asist yap tarzı bir görev kaldıysa, maçın başında rakibinize mesaj atıp, gol atmak için ricada bulunabilirsiniz. Squad Battles görevleri kolaydı aslında, daha uzun bir süre var.
  • Bu arada 2 Pl Potm forvetlari ile fransa potm forveti görevlerini yapmışım. Takımda 3 tane potm forvet oyuncusu oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arasscan

valla ben bildirmedim bile çünkü yardımcı olamayacaklarını biliyorum. lanet olsun böyle işe sinir hastası oldum

Alıntıları Göster
    Çok sinir bozucu bir durum. Bakalım neler olacak göreceğiz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahtapottt -- 8 Kasım 2019; 17:58:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Finn Balor

Valla çok şaşırdım hocam. Hata olmasa bile kesin bozuktur bu kart Bu EA günahını vermez bedavaya. 2 tane kadro isteyecekken, tek mi açtılar ne yaptılar anlamadım. Gerçi çok iyi bir kart değil ama en azından 84 isteyebilirdi. Şaşırttı bu sefer EA.
    Rashford Vardy ikilisinden geçilmez ortalık bu haftasonu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Finn Balor

Hocam Rivals'ta gol at veya asist yap tarzı bir görev kaldıysa, maçın başında rakibinize mesaj atıp, gol atmak için ricada bulunabilirsiniz. Squad Battles görevleri kolaydı aslında, daha uzun bir süre var.
    Şu an imkansız iş yerindeyim eve 7de gelirim 8de bitiyor zaten gir çık yapsam kurtarır mı acaba sb görevleri =?
  • Tek kadro isteyen sbclerin odullerine de group reward mi diyor ???

Oyle demiyorsa kesin bunlar eksik cikardi sbc

• Czn C kullanıcısına yanıt
    Tabiki bir Kante değil. Ama onun dışında gayet memnunum. İyi top kapıyor ve temiz pas dağıtıyor.

• İkon takasında ferdiand ile birlikte almayı planlıyorum. Umarım faydalı olur. Fabinho ve sissokko var ortada ama bakalım belki arada 3 lü oynarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Czn -- 8 Kasım 2019; 17:47:11 >
  • Czn C kullanıcısına yanıt
    Guardiola ve Sissokko güzel olur orta sahada. Fabinho yu da eklersen çok defansif olur. Ferdinandı bende alacağım.

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• Millet öyle bir panik satışı yaptı ki bir gecede fakirleştik yemin ediyorum.

• Arkadaşlar bu icon swap görevleri bugün bitiyor mu? Aralık'a kadar diye okumuştum internette. 6 tane var elimde 2 tane daha yapabilirim squad battledan. 8 tane yapıp Guardiolayı almak istiyordum mecbur schmeichel mı alıcaz yav :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SarbiReyiz -- 8 Kasım 2019; 19:19:15 >
  • SarbiReyiz kullanıcısına yanıt
    12 tane daha geliyor saat 8'de

• Tommy Shelby kullanıcısına yanıt
    Tüh ya squad battleda 6 maç filan kalmıştı 3 csl ligi maçı 3 tane eredevise ligiyle maç. 2 tane daha alcaktım içimde patladı yeminle Oyuna geç başlamanın dezavantajları.

• Tommy Shelby kullanıcısına yanıt
    bu nedir?
  • 1. sezon görevleri bu akşam 8'de bitiyor görünüyor.

Elimizdeki Icon takas kartlarını kullanmalıyız anlamına mı geliyor bu?

Iconlarda "kalan 42 gün" yazdığı için kafam karıştı.
  • aragorn1905 A kullanıcısına yanıt
    Şl kartları, takımların durumuna göre güncelleme alacaklar

• quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Millet öyle bir panik satışı yaptı ki bir gecede fakirleştik yemin ediyorum.
    ticaret diye if mane almıştım 1.200 den, normalde şuan 1.300 e satmam gerekirken panik sellden 1.050 fiyatı suan. yediğim kazığın, kaybettiğim paranın haddi hesabı yok
  • 
Sayfa: önceki 50555056505750585059
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.