Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (5052. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.254
Cevap
787
Favori
6.085.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 50505051505250535054
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    üzülmüyorum kardeşim oyunun yapısı bu yapıcak birşey yok rakip düşük bütçeli bir takımsa senin takım mega takımda olsa hepsi ikon da olsa farketmiyor çünkü oynamiyorlar saçma sapan hareketler yapiyorlar aşiri dercede hantallaşiyorlar bu fifanın saçmaliği o yüzden çok fazla takmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar fifa 20 de drag back nasıl yapılıyor en basitinden ben r1 tuşunu koşma tuşunu kullanıyorum.

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    bir ps4 parası hatta fazlası bile hem fifanın parasını çıkarttım hemde bir ps4 parası kazandım ya sen naptın:) fut champions tan gelen dandk satılamayan kartlarla uğraş sen

• Kasvagor K kullanıcısına yanıt
    scream ottamendi al yapiştir socratis yerine

• arkadaşlar bu hafta haftanın oyuncuları iyi değil gibi bir walker birde verner var siz ne yaptınız ben açmak istemiyorum haftaya bırakayım diyorum bir dezavantaj yaşar mıyım
  • Kasvagor K kullanıcısına yanıt
    Pogbayı satıp yerine Sissoko al. Elinde 650-700K coin oluyor. Direk Van Dijk'ı koy savunmaya. Haftayada biraz para yapıp Aguero-Son değişikliği yaparsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Westron1453

arkadaşlar bu hafta haftanın oyuncuları iyi değil gibi bir walker birde verner var siz ne yaptınız ben açmak istemiyorum haftaya bırakayım diyorum bir dezavantaj yaşar mıyım
    totw pack diyorsan bence de beklet,player pickler o haftanın oyuncularını içeriyor sadece biliyorsundur.
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Bırak hocam çoluk çocukla uğraşma, değmez.
  • chakal131 kullanıcısına yanıt
    kimmiş çolu cocuk bro söylede bizde bilelim..adam krndisi kaşiniyır kıskanç bir yapısı var bir haftafa 7 8M kazanmamı hazmedemedi hadi onu anliyorum da sana giren çıkan ne oldu onu anlamadım sende de varmı hazımsızlık

• Tommy Shelby kullanıcısına yanıt
    Hocam champions 86+ sbc si bu haftanın totw kadrosundan mı yoksa bugüne kadar çıkan totw lerden mi oyuncu veriyor. Anlamadım?
  • Arkadaşlar iyi oyunlar ültimate team 6.hafta altın duvar pası ile asist yapma görevini yapan varmı duvar pası hangi tuşlarla yapılıyor?

• deliquos D kullanıcısına yanıt
    L1+X
  • falco_love kullanıcısına yanıt
    Bugüne kadarki tüm totwler var

• Divison giren var mı şuan? Dün haftalar sonra ilk defa sarı çizgi gördüm. Oyuna girmedim. Merak ettim vaziyet ne? Sorun genel mi bende mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: 1nvdr

L1+X
    Öylede yaptım olmadı l1 zaten aşırtma tuşu değilmi

• Bende 4 çizgiydi ama şu an durum ne bilmiyorum. Belki patlamıştır serverlar

• Sezon görevlerinde zahaya ulaşmanın kolay bir yolu var mı arkadaşlar :) 1 gün kaldı 20 k xp lazım. Orda yazan görevler dışında xp veriyor mu oyun ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Bugüne kadarki tüm totwler var
    arkadaşlar bu anlatığnız olay ne 86+ ne görevi öyle bir sbc yok bu ne oluyor açıklarsanız seviniirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: RagnarX

Divison giren var mı şuan? Dün haftalar sonra ilk defa sarı çizgi gördüm. Oyuna girmedim. Merak ettim vaziyet ne? Sorun genel mi bende mi?
    Dun bayagi kotuydu

• quote:

Orijinalden alıntı: ferdigursoyyy

Sezon görevlerinde zahaya ulaşmanın kolay bir yolu var mı arkadaşlar :) 1 gün kaldı 20 k xp lazım. Orda yazan görevler dışında xp veriyor mu oyun ?
    çok zor yetiştirmezin bende 24 levelde kaldım bende yetiişemiyeceğim
  • 
Sayfa: önceki 50505051505250535054
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.