Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (5050. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
172.612
Cevap
786
Favori
6.097.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 50485049505050515052
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Czn

Millet ayıcıklı ekranda çıkmıyor artık. Bunu nasıl çözücez yahu

Hocam 2 tane arkalı önlü duran hayvan silueti görüceksin, öndekinin ayaklarını yere getir.

Delirtici seviyede kötü bir görüntü var biliyorum ancak biraz odaklanıp bakarsanız kolayca yapabilirsiniz.

• Arkadaşlar iyi oyunlar ültimate team 6.hafta altın duvar pası ile asist yapma görevini yapan varmı duvar pası hangi tuşlarla yapılıyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu takımı bir haftada kurdum bu sbc olayı güzelde bu sene ea çok sıkı takip ediyor o yüzden bıraktım artık coins aktarmayı..ayrıca arkadaşlar istediğiniz kadar güçlü takım kurunuz hikaye yani.benim takımım gibi kafa takımlara karşı gayet rahat oynuyorum ama çok düşük kalitede takımlar ezip geçiyor ve bu da fifanın saçmalığı

• Ahtapottt A kullanıcısına yanıt
    Konsoldan senedim çözdüm, teşekkürler arkadaşlar. Aynı anda ps4 ve web app, sıkıntı oluyor sanırımn..

• bjkmusti4434 B kullanıcısına yanıt
    doğrudur hocam duruma gore degısır ama benım tecrubem bu sekılde 3 yıldır.hesap daha onceden zaten sabıkalıysa işaretlidir muhtemel sisitemlerinde ondan ban yemiş olabilir.ben tek gunde cok yuklu mıktar attım yıne de coin alana coin silme geldi ama parayı bagladıgım ıcın zararım olmadı.söylediklerimin garantisi yok iki taraf da banlanabilir yani kimse bunu refrans alıp iş yapmasın:)
  • izmir1914 İ kullanıcısına yanıt
    Hocam valla bu ea sportsun anlam veremediğim işlerinden biri de bu, yap bi ‘gizli soru’ geç. Neyse konsoldan denedim, çözdüm, teşekkür edderşm dönüş için

• quote:

Orijinalden alıntı: bjkmusti4434

bu takımı bir haftada kurdum bu sbc olayı güzelde bu sene ea çok sıkı takip ediyor o yüzden bıraktım artık coins aktarmayı..ayrıca arkadaşlar istediğiniz kadar güçlü takım kurunuz hikaye yani.benim takımım gibi kafa takımlara karşı gayet rahat oynuyorum ama çok düşük kalitede takımlar ezip geçiyor ve bu da fifanın saçmalığı
    güzel kadro hocam baby van batsenle 50 mac fılan yaptım sen iboyla oynatıyorsun bir de ikisi fazla agır olur mid crespo öneririm daha iyi gelir kadroya.yıne de denemek laızm tabı sen oyna memnun kalmazsan o paralara aklında olsun mid crespo iyi adam.

• 1 hafta mi ?? Bosuna kasmissin 1 saate kurulur bu kadro yan hesapla

• Arkadaşlar iyi oyunlar ültimate team 6.hafta altın duvar pası ile asist yapma görevini yapan varmı duvar pası hangi tuşlarla yapılıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: aragorn1905

Serverlar geldi ama benim satışa koyduğum Lucas şimdi askıda kaldı :( Yeniden satışa koymaya çalıştığımda fiyat aralığı değiti, tekrar deneyin deyip duruyor. Klübe geri göndermek istediğimde bir hata oluştu diyor. Bu sorun zaman içinde (bir kaç saat) çözülür mü? yoksa hızlıca EA ile mi konuşmalıyım?

EDIT : Geri geldi :)
    Aktif kadrodaki oyuncuları satışa koyamiyorum hata verip duruyor sizdede durum aynı mı hocam Cayır cayır sövecem zor duruyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Haki_Tr kullanıcısına yanıt
    şimdi denedim, ben koyabiliyorum. benim Lucas da ticarete bir iki saat sonra gelebilmişti. muhtemelen zamanla çözülecektir ama yine de isterseniz EA ile yazışabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjkmusti4434

bu takımı bir haftada kurdum bu sbc olayı güzelde bu sene ea çok sıkı takip ediyor o yüzden bıraktım artık coins aktarmayı..ayrıca arkadaşlar istediğiniz kadar güçlü takım kurunuz hikaye yani.benim takımım gibi kafa takımlara karşı gayet rahat oynuyorum ama çok düşük kalitede takımlar ezip geçiyor ve bu da fifanın saçmalığı
    bu bütçeye çok daha iyisini kurabilirsin bence.

• aragorn1905 A kullanıcısına yanıt
    Evde degilim benim kadro dün kopmadan bugda kaldı galiba akşam deniyecez artık hocam
    Teşekkür ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar server problemi yaşayan var mı? Üç gündür bir garip atıyor ut den sürekli dün düzelmiştir umuduyla rivals yapalım dedik 3 maçı kazanırken yenik saydı 4 e düştüm gerçi her işte bir hayır var yeni icon görevleri gelince bilerek düşecektim yine iyi oldu

• Senelerdir oynarım bu oyunu ilk defa adam gibi bir satılabilir oyuncu çıktı :) Neymar almak istiyorum satıp ne zaman satıp , Neymar'ı almak mantıklı şimdi mi akşam mı ?
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    yok yarim saat:))

• aarda kullanıcısına yanıt
    aynen haklsn hocam lakin farketmiyor oyun çöp yani istediğn kadar iyi takim kur server kötü adamlar koşmuyor değiştiricem kadroyu tşkler

• eyvallah kardeşim tavsiyelerin için 87 crespoyu aldm zlatanın yerine dün gece aldm:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Czn

Hocam, tüm özellikleri 99 açık yeşilimsi bir karttı yanlış anlamıyorsam, futbolcunun kendisine veriliyor diye biliyorum bende. Div kaçtı peki ?
    Div 7 deyim ben hocam henuz.
  • 
Sayfa: önceki 50485049505050515052
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.