Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (5047. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
172.482
Cevap
785
Favori
6.093.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 50455046504750485049
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Guardiola’nın ts’liği bana dahq sıcakkanlı geliyor valla hocam, cocukken izlemiş birö olsamda çok heves ettiğim bir kart değil

Ferdinand lazım bana alırsam kaleye schmeicel alıp, loloerisi nakite çeviririm diye düşündüm.

Ama frmino- butre ikilisi de çok can yakar gbi, sonuçta bu oyunda savunma yapılmıyor, her maç langırt gbi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu oyunun transfer marketinde tarayıcı bir motor mıu var ? Yatırım yaptığım oyuncular la epeydir işlerimi yürütüyorum ne zaman ben bid versem 2 gündür otomatikman fiyat 1000 altına çıkıyor. Pazartesi 55 k yapmıştım, şimdi gümüşlere yöneldim üZülerek.

• Twitter'da Fifa'nın senaryo olduğuna dair bazı kodlar paylaşılmış, gördünüz mü? Sahte gibi geldi bana ama maç içi zorluğun sürekli değişmesine sebep olan kodların fotoğrafı paylaşılmış. Sanırım Squad Battles için geçerli ama bilemiyorum. Gerçek gibi gelmedi bana. Mesela; Siz ilk 5 dakika içinde gol attınız diyelim, bu kodlamaya göre maçın zorluğu 0.25 oranında artıyor. Mesela maçta 2 farklı öne geçtiniz diyelim, kodlamaya göre maçın zorluğu 0.25 artıyor. Gibi gibi kodlamalar var. İlginç geldi, belki gören vardır diye dedim.
  • sowerteam7 kullanıcısına yanıt
    Sol kanat ve sağ kanat ihtiyacım var hocam. Geçen sene mesela owen’a da çöp demişlerdi ben 600 maçta yaklaşık 400 gol atmıştım owen ile.

Bilmiyorum ben böyle sevdiğim tarz eski efsaneler ile oynamayı seviyorum, hoşuma gidiyor çocuklukta izlediğim isimleri görmek.

Fakat butre ve ferdi aklımı çeliyor.

Ama bu oyunda hep hücum kazanıyor, çok kararsızım, değişiklik yapıp drogba ya da hagi’ye bile yönelebilirm hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Czn -- 6 Kasım 2019; 12:12:43 >
  • Finn Balor kullanıcısına yanıt
    ben yazılım mühendisiyim hocam,o paylaşımların linkini paylaşabilir misin? belki bir yorum yapabilirim.
  • Eski hesabımın pek paket şansı yok diye yeni hesapla başladım bu yıl. 200+ maç yaptım, tüm WL lere katıldım adamlar yeni hesabı web app a açmıyor. Benimle beraber başlayan arkadaşımın 40. maçında açıldı. Bende artık hesabı hiç web app a açmayacaklarını düşünerek hesabıda coinsleride satacağım eski şanssız hesabımla devam edeceğim.Böyle saçma bir sistem olamaz ya keyiflerine göre resmen.

• Ahtapottt A kullanıcısına yanıt
    Evet savunmada çok iyi muazzam toplar çalıyor, iyi atak kesiyor ona hiç lafım yok. Kaptan yapayım bir dahakine öyle deneyeyim şutu bitiriciliği kötü ama nerdeyse aynı şut ve bitiriciliği olan de jong daha iyi şutlar çekiyor. En azından net bomboş pozisyonları değerlendirsin yetcek boş kale olsa guardiola ile vurmam yani o derece soğuttu

• Arkadaslar statik ip + dmz olayina soguk bakanlar veya inanmayanlar icin persembe gunu 1250 puandan buraya kadar ciktim. Bazen gunduz saatleri bazen aksam saatleri karma bir sekilde oynadim. Neredeyse 2 lose 1 beraberlik geri kalan hep win.

https://imgyukle.com/i/EMb1rY

Not: sony televizyonda oynuyorum ve wifi ile bagliyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkGathering -- 6 Kasım 2019; 12:20:58 >
  • aragorn1905 A kullanıcısına yanıt
    Pek beceremiyorum şu resim eklemeyi.

Link olarak şöyle vereyim --> Kod <---

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Finn Balor -- 6 Kasım 2019; 12:30:15 >
  • legacy of kain kullanıcısına yanıt
    Orası öyle hocam ama son 2 gündür görüyorum bu tür paylaşımları, merak ettim o yüzden. Koskoca oyunun kodları böyle olmaz herhalde deyip pek inanmadım gerçi.
  • DarkGathering kullanıcısına yanıt
    Hocam bunu tam olarak nasıl yapacağımızı anlatabilir misin ? Geçmiş mesajları okudum ama pek anlayamadım. Uydunet/Kablonet kullanıyorum bu arada
  • geçtiğimiz sayfalarda buradan bir arkadaş litmanen ile oynayacagını yazıyordu.

akşam youtube a videolar yükleyen "krasi" isimli arkadaşın videosunu izlerken litmanen li bir türk ile oynadı, fb formalı, kendisi youtuber ile wl de maç yapmıs olabilir bir kontrol etsin :)
    tebrikler kardeş bu paylaşımı herkez yapmaz üşenir ama sen çok faydalı paylaşım yaptın...bende kablonete geçtim yakında deneyeceğim dmz olayını hadi hayırlısı..

• quote:

Orijinalden alıntı: aarda

eline sağlık 20-3 gelip 20de kaldım ben de farklı zamanlarda oynadım kalan maçları bir de,değişen hiçbirşey olmadı neymarla mbappeyle direkleri dövdüm seyircilere beyin kanaması geçirttim,ndombeleden sol ayak içi plase salahtan sağ ayakla jeneriklik goller mi dersin o bu derken kayıp,elit3 şansı kalmayınca da bıraktım.Kadronu da paylaşabilir misin,24 üstüne cıkamadım bu sene bir türlü.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler. 20-3 gelip elite olamamak kötü olmuş. Kadrom şu şekilde

800k civarı coins var + wl ödülleri + rivalsdan gelecek ultimate packlerle 1-2 takviye yaparım bu hafta.

• KopRules K kullanıcısına yanıt
    Hocam merhabalar. Simdi cogu kullanici cgn havuzunda oldugu icin port acamiyor. Dolayisiyla oyunlarda ani ping dalgalanmalari , kagnilik , yavaslik vs bir ton şey yasiyor. Port acildigi zaman ea sunucularindan olan sorunlar haric diger tum seyin onune geciyorsun. Bunun icin statik ip alarak cgn havuzundan cikmak gerekiyor. Ornek veriyorum uyduneti ariyorsunuz. Ben statik ip almak istiyorum. Neden derse cgn havuzundan cikmak icin dersiniz. Sonrasinda size onay vs diyecek hallettigini belirttigi anda modeminize reset atin ve modem arayuzunden ip adresinize bakin. Muhtemelen cift hane ile baslayan ve whatismyipadress tarzi sitelerden de kontrol ederseniz modem arayuzundeki ip ile sitedeki ip adresinin ayni oldugunu goreceksiniz. Sira geldi port acma islemine. Ben bunu dmz ile yaptim. Yani manuel bir sekilde kendim udp vs port acmadim. Ps4 ip sini ps4 - ag baglantisi goruntulemeden ogrendik ardindan modem arayuzune girdik. Guvenlik - dmz ye geldik ps4 ip sini oraya yazip aktif hale getirdik ardindan modeme son bir kez reset atiyoruz. İslem bu kadar.

• Finn Balor kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. Senin de dediğin gibi bana da çok gerçekçi gelmedi açıkçası. yani tabii ki kesin olarak konuşamam ama EA gibi bir firmanın böyle bir konfigürasyon dosyası yapısı kullanacağını zannetmiyorum. Kaldı ki bu iddialar doğru olup bunlar bu iddiaları gündeme taşımak isteyen kişiler tarafından okunması ve anlaşılması kolay olsun diye bu şekilde dosyalar hazırlayıp sosyal medyaya yüklemiş de olabilirler. Ama bu dosyalar EA'in kullandığı dosyalar, ya da bunlar FIFA kodları demek çok abartı olur.
  • jiu_jitsu1905 J kullanıcısına yanıt
    Hocam umarim size de bu sekilde faydasi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Black-Mirror

Teşekkürler. 20-3 gelip elite olamamak kötü olmuş. Kadrom şu şekilde

800k civarı coins var + wl ödülleri + rivalsdan gelecek ultimate packlerle 1-2 takviye yaparım bu hafta.

Alıntıları Göster
    zaha yerine pick ben yedder,jesus yerine mbappe,guardiola yerine ndombele,sandro yerine telles,lenglet yerine varane şeklinde 4-2-3-1 kullanıyorum ben de.Bu hafta Messiyi monte ettim.Bu hafta nasıl bir fıkrayla karşı karşıya kalıcam merak ediyorum.Messiye para yetmezse ilk hamlen mbappe olsun mutlaka.

Bilgiler için teşekkürler hocam. Akşam deneyeceğim bakalım. Yalnız bu dmz olayını araştırırken çok riskli olduğunu okudum. Bu doğru mudur sıkıntı çıkarmasın sonra ?
    hocam ben de uydunet kullanıyorum.iyi oldu bu uydunet paralı mı verıyordu oyle bıseydı galıba.şunu sorucam mevcut ip değişecek mı yanı bizim uydunet farklı bır ip mi verecek anlamadım.şimdi modemı kullanan her cıhaz kendı ip sini alıyor mesela 111.111.11.01 pc alsa .02 ps4 05 laptop vs. uydunet bıze bir ip verıyor da biz onu ps4 manuel ayarlardan mı değiştiriyoruz.senın anlattıgına gore ps4 un kullnadıgı ip yi tanıtıyoruz modemde ilgili kısma bu durumda uydunet sana ne saglıyor o kısmı anlamadım.ne verıyor yanı?
  • 
Sayfa: önceki 50455046504750485049
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.