Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (5014. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
172.482
Cevap
785
Favori
6.093.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 50125013501450155016
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pickler iyi allahtan.Ben Yedder cok istiyordum gelmesi müthiş oldu Lucası satıp bi 40 da ordan kasmış oldum.
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba,

PS4 - FIFA 20 için, sağlam FUT kadrosu mevcut yahut içinde coins bulunan hesap alınır,

Güven konusunda asla problem yaşamayız referanslarımı kontrol edebilirsiniz,
  • Normalde oyuncular paket açıldıkça ucuzlaması gerekirken neden fiyatlar artıyor

Dün Ben yedder 170k lara düştü şimdi 230a bid yapanlar var.

Lenglet 100 lere gelmişti 120 filan olmuş.

Millet her division sonrası kadroyu satıp tekrar mı kuruyor ne yapıyor yada EA fiyatlar artsın diye kendisi mi çekiyor kartları piyasadan
  • quote:

Orijinalden alıntı: aarda

Sen oynayamamış olabilirsin hocam hala üst düzey oyunculardan son kullanan var,ben kullandığımda da cok etkiliydi.Adama yaser yıldız muamelesi yapmışsın resmen
    Valla olabilir Arda belki problem bendedir. Neymar ve Mbappeye alisinca SON biraz agir kaliyor 600K ya yakin para verince insan herseyi yapsin istiyor olmuyor tabii bakalim Messi parasi cikarsa Messiyi alacagim SON ile yollarimizi ayiracagiz

• quote:

Orijinalden alıntı: nazif21

arkadaşlar icon 2 görevleri ne zaman gelecek. 12 de12 yaptım drogba için kasmaya değermi başka icon tavsiyesi olan varmı
    drogba alma hocam çok kötü şurdan izleyebilirsin birisi oynamış

• O kadar packten 1 walkout çıktı oda kane . 89 luk adam çıkıyor kane çıkıyorya gelsene mbappe .. Satılamaz bide.
  • Fut acilyormu sizde oyun atti beni bidahada girmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: aarda

Pickler iyi allahtan.Ben Yedder cok istiyordum gelmesi müthiş oldu Lucası satıp bi 40 da ordan kasmış oldum.

HOCAM HANGİ PAKETTEN, NASIL ÇIKIYOR BUNLAR YA? :) DELİRCEM VALLA.

• quote:

Orijinalden alıntı: xraxion61

Artık şu wl ödüllerinde adamakıllı bişey gelsin ben yedderi çekeyim yeter ya hep 82-81 leş adamlar
    Bence hesap sansi diye bisey var ama bana hic denk gelmedi odullerden birak iyi oyuncuyu 5 k lik oyuncu bile dusmuyor
    cikmayana hic cikmiyor cikanada akiyor sans iste

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
    700k var sizce ne alayım???

• Parejo cikti

Sbc

• quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

Valla olabilir Arda belki problem bendedir. Neymar ve Mbappeye alisinca SON biraz agir kaliyor 600K ya yakin para verince insan herseyi yapsin istiyor olmuyor tabii bakalim Messi parasi cikarsa Messiyi alacagim SON ile yollarimizi ayiracagiz

Alıntıları Göster
    Bu yoruma ben de katılıyorum Mbappe Neymar bambaşka seviye ben de Messiye biriktirmeye başladım bi 1m eksik var

• burki_rock kullanıcısına yanıt
    Hocam haftasonu ligi paketleri,24win ile tamamladım 1 jumbo rare players,1 premium totw,3 tane de 5 oyuncu içinden pick veriyor.

• İlk Icon görevleri ne zaman kalkacak, bilen var mı acaba ?
    Fut champions görevi kaldı da, bu hafta sonu oynamasam görev kaçacak mı kaçmayacak mı emin olmak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PlayerX -- 24 Ekim 2019; 14:0:28 >
  • Sabah bir yayıncıyı İzledim, cruyff yakaladım diye kahkaha atıyordu, kadronun yarısı oyun sonu legend. sinirlerim bozuldu ufaktan.

Neyse millet bu 2. 12 lik görevler için ben satılamazlara abandım, nasıl olucak bakalım görevler çıkana kadar paketten çıkanları satmıycam.

• Bu ben yedderin fiyatı niye arttı ya. 170k'ya gidiyordu. Ödüllerden sonra fırladı

• PES 2020 kutulu, kodu kullanılmadı, FIFA 20 ile takas düşünen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Czn

Sabah bir yayıncıyı İzledim, cruyff yakaladım diye kahkaha atıyordu, kadronun yarısı oyun sonu legend. sinirlerim bozuldu ufaktan.

Neyse millet bu 2. 12 lik görevler için ben satılamazlara abandım, nasıl olucak bakalım görevler çıkana kadar paketten çıkanları satmıycam.
    Binlerce dolarlik points o bosver.

• Suan sanirim kondisyon dusmuyor takimin, bu durum nezaman duzelir, veya duzelirmi?

• PlayerX kullanıcısına yanıt
    bende 8 tane ikon görevini yaptım. squad battles daki 4 görevi yapmayacağım. roberto carlosu almak için 4 tane icon görevini yeni görevler gelince yapmayı düşünüyorum. sanırım 15 gün var
  • 
Sayfa: önceki 50125013501450155016
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.