Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (5013. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
172.623
Cevap
785
Favori
6.098.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 50115012501350145015
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar icon 2 görevleri ne zaman gelecek. 12 de12 yaptım drogba için kasmaya değermi başka icon tavsiyesi olan varmı
  • Arkadaslar dzeko online da 10 gol gorevi hangi macta kabul ediyor online mac yaptim saymadi Online arkadasla yaptimsaymadi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nazif21

arkadaşlar icon 2 görevleri ne zaman gelecek. 12 de12 yaptım drogba için kasmaya değermi başka icon tavsiyesi olan varmı
    Gerrard bence hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KcRasco

Arkadaslar dzeko online da 10 gol gorevi hangi macta kabul ediyor online mac yaptim saymadi Online arkadasla yaptimsaymadi
    Online Mücadele sanırım dostluk maçları kısmındaydı.Ben biriyle eşleştim ben 10 gol atayım sen 11 at dedim kabul etti öyle yaptım aldım Dzeko'yu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bobadilla

Hocam benim tv arızalandı şu an mecbur bişey almak zorundayım.Dediğin sorun bende de var bazen oyuncular yanlayarak koşuyor.Yenisini alınca şimdi ki duruma göre 10% fark etse yeter.

Alıntıları Göster
    Aynen hocam Tv'de dediğin tabir yanliyarak gitmeleri monitörde şu ana kadar bir kere olmadı daha. diğer tuş gecikmesi delay bağlantıyla alakalı heralde bunlar oluyor .yüzde on fark eder hocam .

• Sierra 117 kullanıcısına yanıt
    Ortadaki alan mi hocam. 2 macta 7 attim buradan girip saymadi
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• KcRasco K kullanıcısına yanıt
    Evet, orada Online Mücadele diye başka bir mod var.Neden saymamış anlamadım.

• Son ile oynamamis ve almayi dusunen var ise kesinlikle tavsiye etmiyorum. Son yerine Osimhen vardi 8 kimya ile oynuyordu para gelince Son aldim cok ovduler ama maalesef rezalet bir oyuncu birebirde etkisi hic yok omuz omuzada zayif ve l1 i cok kotu kullaniyor donusleri inanilmaz agir. Bu adamin fiyatinin bu kadar ucmasi sirf pl de ve 5wf olmasindan kaynakli ama sicayim boyle 5wf ye sag ayagi ile atamiyor adam. Haftaya messiyi alabilirsem insallah div 1 i gorecegiz
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• KcRasco K kullanıcısına yanıt
    Attığın her golden sonra takımından rastgele bir oyuncuyu çıkartan modu oynamanı bekliyor online oyna kısmındaki modlardan. diğerlerini saymaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: josrdr

https://streamable.com/xrtp3
    Gece gece bosluguma geldi kahkaha attim sunun yuzunden elite falan kacsa katil olur insan.

• Arkadaşlar Edin Dzeko görevinde Dev avcısı görevini nasıl yapıyoruz 75 hızlı min 80 fizikli adamla gol atıyorum.Ama kabul etmiyor. Örnek olarak takımımda forvetler balotelli ve higuain

• Arkadaşlar günaydın, ben alman kadrosu ile oynuyorum fakat istediğim performansı alamıyorum özellikle dayanıklılık konusunda elimdeki mevcut kadroyu satıp 500k civarı bir kadro kurmak istiyorum bana yardım edecek bir hayırsever var mı? Şu taktikle bu takım daha iyi oynar dediğiniz şimdiden teşekkürler.

• sowerteam7 kullanıcısına yanıt
    Özelliklere uygun forvet kullanacaksın yada oyununa güveniyorsan takımında bu şartlara uyan adamı maç içinde forvete çekeceksin
  • quote:

Orijinalden alıntı: sowerteam7

Arkadaşlar Edin Dzeko görevinde Dev avcısı görevini nasıl yapıyoruz 75 hızlı min 80 fizikli adamla gol atıyorum.Ama kabul etmiyor. Örnek olarak takımımda forvetler balotelli ve higuain
    lukaku ile gol at ben onunla yaptım tam uyuyor o göreve
  • quote:

Orijinalden alıntı: KcRasco

Ortadaki alan mi hocam. 2 macta 7 attim buradan girip saymadi
    hocam ortadakini seç ondan sonra mücadele yazan moda gir her gol atışında rastgele bir oyuncunu atıyor bu mod da yapacaksın 2 maçta 10 gol rahat atıyorsun.
  • dımmışali kullanıcısına yanıt
    Hangi lig ya da oyuncular olsun

• Tommy Shelby kullanıcısına yanıt
    Hocam karışık olabilir veya direkt olarak epl olabilir

• usuallysony U kullanıcısına yanıt
    Selamlar. Hocam gece netten bakip buldum sansima oynadigim adam mikrofon varmis konustuk yaptik. İlk mac fransiza denk geldi ingilizce bilmiyordu da 2. De denk geldi anlasip yaptik 👍

• ScRyedd kullanıcısına yanıt
    Sen oynayamamış olabilirsin hocam hala üst düzey oyunculardan son kullanan var,ben kullandığımda da cok etkiliydi.Adama yaser yıldız muamelesi yapmışsın resmen

• 
Sayfa: önceki 50115012501350145015
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.