Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (5011. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kafalardansekentop , Sea_wolf Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir - 9 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
172.438
Cevap
785
Favori
6.092.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
49. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 50095010501150125013
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    önce sutu doldur, tam vuracakken koseye it sol analogu😉

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Div 4 deyim. Demin bir takımla 2 2 berabere kaldım -19 kesti.

Sonra birini 5 0 yendim +9 verdi şaka gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim bi tek la liga kaldı. morata saul koke ile falan oynuyorum beynimde ur çıktı ameliyata giriyorum

bu arada ilk defa gece oynadım farkı bariz hissediyorsunuz, işi bırakırım gece oynamak için o derece akıcı
  • Finn Balor kullanıcısına yanıt
    Ben de anlamadım ne gerek var

• Dün gece oturdum, tüm Şampiyonlar Ligi görevlerini yaptım ama çok zamanımı aldı. Tabii sinir de etti 2 farklı Rivals maçında gol at diyor ama gidiyor paketten Mangala veriyor. Sonra mecbur gidip marketten Abraham aldım da 3 maçta tamamlayabildim görevi. Cidden çok ilginç bir firma bu EA. Paketler de bomboş çıktı maalesef. ŞL paketinden ise kaleci Bravo geldi.
  • haritaci41 kullanıcısına yanıt
    Oyun beni bırak sinyalleri veriyor hocam

• dün ucl nelson semedo çıkmıştı paketten.akşam en fazla 10 bine koyuluyordu pazara, öyle sattım.şimdi 44 bin olmuş markette, nasıl bir saçmalık bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrashTrainer

dün ucl nelson semedo çıkmıştı paketten.akşam en fazla 10 bine koyuluyordu pazara, öyle sattım.şimdi 44 bin olmuş markette, nasıl bir saçmalık bu.
    düz bazı oyuncuların fiyat aralığı yanlış çıktı. lenglet, allan filanda öyleydi. sonradan düzelttiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagcag06 -- 23 Ekim 2019; 10:59:43 >
  • PS4 // FUT takımı sağlam yahut içinde coins bulunan hesap satın alınır, özel mesaj olarak geri dönüş yapabilirsiniz,
  • CrashTrainer C kullanıcısına yanıt
    hocam buglu çıktı bazı kartlar market fiyatları yanlış girilmiş 2 tane allan mavi aldım 20k dan bekliyorum artsın diye minimum 50ksı var
  • Beyler Squad battle maclarinda oyun ne kadar akiciysa Online maclarda bir okadar agir ve hantal. Bu oyunun ozelligimi ? Bizim internetimiz veya serverlami alakali ? Buna yapabilecek bisey varmi usandim vallahi 100mbit internetim var evimde daha ne olsun uzaya uydumu firlatayim ?

• arkadaşlar bu icon takası görevlerine bakmamıştım. 11 inde başlamış. 12 kartı toplamak kalan 1 haftada yeterli olabilir mi ? acaba görevlerin süreleri geçti mi bazı kartlar için ?

• legacy of kain kullanıcısına yanıt
    Hocam dediklerinin hepsinde haklısın. Bu oyun insanın ciddi anlamda sinir sistemini ele geçirip psikolojik olarak fena bozuyor. Beni bozdu mesela . Evde eşimle huzurum kaçma noktasına geldi . O yüzden ben dün gece anı bir karar alıp oyunu direkt sattım birisine hesapla beraber. Ve şuan sadece elimde FIFA 19 var onda kurduğum kadro ile kasmadan oyunun tüm mallıklarına aldırmadan zevkine onu oynamaya devam edecek o da sırf sevdiğim kadroyu kurduğum dan.

En azından sinirim stresim yarı yarıya azalır artık .

Yoksa bu oyun dinden de imanda da çıkarır insanı . Arada küfür eden ben her saniye oyunda bagara bagara küfür etmeye başladım aylardır . İnsanı değiştiriyor bu oyun. Bırakın oynamayın en güzeli. Oynayacaksıniz da benim gibi FIFA 19 oynayın kadronuz varsa zevkine oynayın çok daha az sinir yaparak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haritaci41 -- 23 Ekim 2019; 12:54:3 >

• quote:

Orijinalden alıntı: er7an

arkadaşlar bu icon takası görevlerine bakmamıştım. 11 inde başlamış. 12 kartı toplamak kalan 1 haftada yeterli olabilir mi ? acaba görevlerin süreleri geçti mi bazı kartlar için ?
    Benimde başlayalı 4 gün oldu 3 görevim kaldı vaktin varsa olur online galibiyet zorlar biraz ben iki maçım barbere bitti zman kaybettirdi

• xraxion61 kullanıcısına yanıt
    Dün sabaha karşı 06.00 dan itibaren FIFA 20 serüvenim bitti zaten hocam

• er7an kullanıcısına yanıt
    Görevler çok aşırı zor değil hocam, rahatlıkla yapabilirsiniz bence. Tabii Rivals'taki kadrolarınızın ve Rivals'ta hangi ligde olduğunuzun önemi büyük. Squad Battles görevleri birkaç saatte çok rahat biter. Sanırım oradan 4 adet Swap kartı veriyordu. Diğer 2 görevde de 20 Rivals maçı oynamanızı ve 20 gol atmanızı istiyordu sanırım, onu da rahatça yapabilirsiniz. Geri kalan görevlerde de 5 büyük ligden kadrolarla (7 oyuncu ilk sahibi)3'er galibiyet ve ayrıca 9 adet hafta sonu ligi galibiyeti istiyordu.
  • legacy of kain kullanıcısına yanıt
    FIFA 19 da aynı sonuçta arada insan sinir onda da yapar ama bir amaç olmadığından kafa rahat olur biraz daha .

Bende tenis world tur oynayım bari . Sıkılınca da Metro last a dalarım

• Bu UCL kartı ile 2 farklı maçta gol at görevi yüzünden Benzema kanserine yakalanacağım

Herkese Pace ile alakalı şeyler basmaya karar verdim Benzema beyinsizini gördükten sonra Lucasta deadeye baslıydı onu bile hawka çevireceğim böyle birşey yok ya

7 Rivals maçında 1 gol atamamak nedir ya
  • vokiceki kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam

• Sakin patron :) EA'in oyununa gelme. Amaçları herkesi kanser etmek. O yüzden rahat oyna keyif almak için. Sonuçta iyi oynadığın maçta bile sanki kontrol sende değilmiş hissi veriyor oyun. O yüzden hepsi yalan dolan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mettfrost -- 23 Ekim 2019; 16:21:45 >
  • 
Sayfa: önceki 50095010501150125013
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.