Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (5007. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ismeyu , fkasifoglu Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 12 Misafir - 12 Masaüstü2 Mobil2 iOS
5 sn
172.625
Cevap
784
Favori
6.098.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
69. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 50055006500750085009
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emorra

Arkadaslar ozel taktiklerde nelerle oynuyorsunuz ? Geride kal oyun zevkimi cok bozuyor kontra yerine daha pas yaparak oynamak istiyorum suanli metada mumkunmu ?
    dengeli dengeli oynayabilirsin topa daha cok sahip olup sakin oyun kurayım diyorsan dengeli+possession deneyebilirsin.Meta oyun tarzı değil de daha cok oyuncu bazlı şuan.İstediğin oyunu senin yansıtıp yansıtamaman ile alakalı biraz da.
  • akgun17 A kullanıcısına yanıt
    Başarılar hocam. Bir rakibe denk gelmiştim, maç boyunca sürekli olarak Semedo ile orta açmıştı. Sonunda Correa ile gol atmıştı. Ben de 1-2 maç yedekten Dzeko alıp, kafa vuruşu denemiştim ama beceremedim. Geçen sene olsa kolay bir görevdi ama bu sene orta & kafa ile çok az gol atabildim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Finn Balor

Başarılar hocam. Bir rakibe denk gelmiştim, maç boyunca sürekli olarak Semedo ile orta açmıştı. Sonunda Correa ile gol atmıştı. Ben de 1-2 maç yedekten Dzeko alıp, kafa vuruşu denemiştim ama beceremedim. Geçen sene olsa kolay bir görevdi ama bu sene orta & kafa ile çok az gol atabildim.
    3 haftada 70-75 WL maci yaptim rivalsleri saymiyorum bile ama online da kalenin dibi haric belki de hic kafa golum yok. Kornerden 1 tane bile yok ona eminim. Gercekten ya sistem degisti ya da olmuyor yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 21 Ekim 2019; 13:21:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam, etkisini aşırı derecede azaltmışlar gibi. Pro Clubs'ta da öyle. Geçen sene leblebi gibi kafa golü atan arkadaş, şimdi top kaleyi bulsa seviniyor. Aslında pek şikayetim yok. Atamıyorum belki ama aynı şekilde yemiyorum da
  • quote:

Aynen hocam, etkisini aşırı derecede azaltmışlar gibi. Pro Clubs'ta da öyle. Geçen sene leblebi gibi kafa golü atan arkadaş, şimdi top kaleyi bulsa seviniyor. Aslında pek şikayetim yok. Atamıyorum belki ama aynı şekilde yemiyorum da
    Hocam 4 ayrı maçta orta ile gol atacam diye perişan oldum bom boş topları dışarı vuruyorlar. gerçek hayatta tamam her orta gol olmuyor ama bu seferde gerçekci yapacaz diye adamları kazmaya çevirmişler. neyse ki 6 maçta 4 orta golü yapabildim dzeko yu aldım

• Bu hafta çok sakin kalamadım 23le kapattık WLyi, kadroyu erken değiştirip, az sakin olsam 25 gelirdi, genel olarak kadro farkından kaybettim, zaten bir süre sonra her gelen neredeyse profesyonel esporcu çıktı.
    Platform xbox.
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FieSTaA -- 21 Ekim 2019; 14:34:54 >
  • Merhaba arkadaslar oyuna alistim derme catma kadroda kurdum eleme maclari bitince oyunu cozememistim 8.divisiona atmisti oyun beni. 10 macin 8 ini fln kazandim 7. divisona ciktim hemen. Defansi kavradigim an ustuste maclar kazandim. Yeni gorev sistemlerini sevdim. Insallah level 30 olup Zahayi alabilirim su an Level 15 im daha. Karsima en az 100-200 k lik kadrolar yendi benim bazi adamlarim silver yada nonrare Shelvey i fln oynatiyorum orta sahada. Yavas yavas yukseltirim ama zaten bisey degismez fazla oyun istedigine veriyor maci.

Penalti ve frikik atmayi cozemedim arenaya girip pratik yapmaya useniyorum suc benim.
  • bence haftasonu ligindeki maçlarınıza pazar günü başlayın derim ben. çünkü ilk gruplarda kolay rakipler kalıyor ve onlarla eşleşip maç yapıyorsunuz. seviyenize kadar her maçı kazanırsınız. ama cuma mesela cehennem gibi oluyor gruplar.
  • Sb de günlük yenileme hakkı 10 mu oluyor
  • quote:

O da dogru kornerlerde adam tutmuyorum artik :) Gerci CR7 yine on direklerden sallar

• arkadaşlar 87 Dalglish deneyen var mı ? statslar baya iyi görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagcag06

arkadaşlar 87 Dalglish deneyen var mı ? statslar baya iyi görünüyor.
    Draftta 2-3 kere oynadim bana kalirsa muhtesem bir oyuncu. Replika Cruyff gibi

• enteresan şeyler deniyorum ;)
    hem de arka arkaya
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alexandro006 -- 21 Ekim 2019; 15:57:29 >
  • alexandro006 kullanıcısına yanıt
    Oha şansa bak nasıl denk geldi hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: alexandro006

enteresan şeyler deniyorum ;)
    hem de arka arkaya
    abi nasıl başarıyorsunuz bunu ya, harbiden helal olsun
  • Yapmayı düşünüyorum önerirmisiniz,değer kaybedermi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Packlerle alakalı şunu fark ettim dünde bugünde altın yükseltme yaptım saat olarak 13-15 arası iyi şeyler çıkıyor nedense, allison de bruyne insignie fln geldi ve 3 tane pack yaptım yani 10 tane yaptım çıktılarda değil . Bundan sonra bu saatlere bırakmayı düşünüyorum packleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sean john

Packlerle alakalı şunu fark ettim dünde bugünde altın yükseltme yaptım saat olarak 13-15 arası iyi şeyler çıkıyor nedense, allison de bruyne insignie fln geldi ve 3 tane pack yaptım yani 10 tane yaptım çıktılarda değil . Bundan sonra bu saatlere bırakmayı düşünüyorum packleri
    Bu paket şansının saatlerle pek ilgisi olduğunu düşünmüyorum hocam
    Tamamen şansa kalmış. Size iyi denk gelmiş ama hayırlı olsun
    Bir arkadaşım da paket şansının sabah 6-7 gibi fazla olduğunu söylemişti

Sırf onu dinleyip 2 tane Nadir Mega paketimi de bu sabah işe gelmeden açayım dedim. Koskoca nadir mega paketlerden 80 üstü oyuncu gelmedi şaka gibi. Bi de o saatlerde tüm menüler yağ gibi akıyor maşallah. Gün içinde oynadığım oyunla alakası yok
    Burada WL yi gece oynayanlara hak verdim. Sadece menüler bile bu kadar akıcı ise, maç içini düşünemiyorum.

Ama tabi açtığım nadir mega paketlerin de bu kadar hızlı 80 lik oyuncular çıkarması kötü oldu En azından bi takılıp board falan gelseydi :)

• emorra E kullanıcısına yanıt
    hocam çok iyi bir oyuncu değilim ama 60k ve 19k lık kadrolarla 2 maç kala 17 win aldım haftasonu liginde. Online seasonslarda atalanta takımının kadro dizilişi,talimatları ve oyuncu talimatlarını aynen uyguladım.3 lü savunma dizilişi fark yaratıyor şu anda bence
  • Ben de dün 3700 e marcelo aldım diye seviniyodum

• 
Sayfa: önceki 50055006500750085009
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.