Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (5005. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
172.544
Cevap
786
Favori
6.095.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
12. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 50035004500550065007
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aarda

geçen haftaiçi hatırlarsın belki hocam konusmustuk seninle, geçen senelerde rahat oynayıp en kötü gold1 olup bırakırım parolasıyla oynadıgımda rahatlıkla elit olabiliyordum ama ne zaman elit olayım diye hırs yaptığımda, geçen haftalarda olduğu cinnete geldiğimi söylemiştim.

Bu hafta gold1 olur en kötü diyerek rahat rahat en ufak bir sinirlenme olmadan 24 ile bitirdim ki saçma sapan kaybettiğim 2 3 maç var 27 bile olabilirdi.İnan gold1 olsan da kötü degil jumbo rare oyuncu veren herhangi bir paketin oldugu her derece başarıdır,mutlaka hedefin olsun güzel ama sakin sakin oynayıp oyunun keyfini cıkarmak önemli.İyi oyuncuysan veya iyi bir oyuncu seviyesine cıkmak istiyorsan(istiyorsak) işte bu kriz anlarında sakin kalıp geriye düşsen bile saçma sapan gol yiyip çevirebiliyor olmamız gerekiyor.Geçen haftaki cinneti bu hafta devam ettiriyor olsaydım inan en az 5 maç kaybetmiştim bu hafta,sakin kalıp minimum 4 maç çevirdim.

Alıntıları Göster
    Gunaydin. Oncelikle hedefledigini basaranlari tebrik ediyorum. Evet sakin kalmak onemli bazen ayar kaciyor o zaman daha cok hata yapiyorsun ama ben her mac sonrasi 1-2 dk mola veriyorum. Yenildigim maclarda ise en az 5 dakika mola veriyorum. Yani sakinlikle alakasi oldugunu pek sanmiyorum kendi acimdan cunku 5 mac ust uste yenildim resmen 20 de kaldi oyle. Cok garip seyler oluyor zaten gece oynadigim icin gecen hafta sinirlenemedim bile evdekiler uyuyor, komsular falan filan gece 2 ydi saat. Belki o maclari verimli oldugum zamna yapabilsem oglen ki bu ulke internetiyle imkansiz ama oyle olmus olsa rahat yenebilirdim bilemem.

Gece 1 dedigin an benim uykum gelir universite zamani akiskanlar mekanigine bile sabahlamadim maksimum saat 2 benim icin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 21 Ekim 2019; 9:19:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• usuallysony U kullanıcısına yanıt
    ben de bu kartı merak ediyordum. düşünüyorum görevleri yapmayı ama ölüm gibi ya :) neyseki hali hazırda italyan kadrom var umarım orta ile goller atarım. artık kısa pasları bile yuvarlak ile veririm :)
  • Arkadaşlar ronaldo+figo mu, neymat+mbappe mi? hangisinin üstüne takım kurmalı? Aslında ronaldo ve mbappe arasında kaldım. yaklaşık 600.bin coin fark var aralarında. buna değer mi
  • usuallysony U kullanıcısına yanıt
    Bana da olmuyordu, bir keresinde bilgisayardan hızlı hızlı rastgele seçtim, şansıma oldu.

• aarda kullanıcısına yanıt
    oo arda tebrikler :) kadron nası ve hangi taktikle oynuyousn 4222 devam mı hala
  • Agalar selamlar, dün fut champs e hedefim olmadan, 9 maçlık ikon görevi için girdim. Arkadaş ne hayvani oynayan rakipler var.

Yahu şu tüm sahayı kaplayan presi nasıl açıyorlar, anlamıyorum bazen çok iyi paslaşmama rağmen açamıyorum şu presi.

Neyse ama zaten 9 maç kazanmaktı pek stres olmadım, gümüş 2 de bıraktım

Şimdi kaldı 2 görev, bir fransa 3 online görevi birde squat battllesta 6 maçlık 83 rating görevi.

• Bu oyunda gündüz ile gece farkı var.

Eğer gündüz herkesle birlikte futchamps oynamak isterseniz özellikle c.tesi ve pazar oyun gecikme şampiyonasına dönüyor.

Ne defans yapabiliyorsunuz, ne adam geçebiliyorsunuz ne de zamanında şuta basıp gol atabiliyorsunuz.

Fakat öyle ki c.tesi ve pazar gece 2-3'Ten sonra girip maç yapmaya kalkarsanız o da ne ?

Yağ gibi akıyor oyun. Herkes vızır vızır. Pasların gidiyor, verkaçlar başarılı. Gol atma olasılığın yükseliyor.

Benim anlamadığım bu twitch yayıncılarının oyunları nasıl kasmıyor. Fiber mi bunun çözümü ?
  • Arkadaşlar bu 12. İkon takas oyuncusunu umarım kaçırmamışımdır bilgisi olan var mı? Birde bu çığlık dzeko görevini yapan arkadaşlar çok mu zor yapıldı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dımmışali -- 21 Ekim 2019; 10:4:30 >
  • Olmadi olmamasinin sebebide 25 maci Osimhen denen gerizekali potm herifiyle 8 kimya oynadigim icin. Son 5 mac SON aldim ama yetmedi, saglik olsun onumuzdeki haftalara bakacagiz artik.
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• oyunun en keyifli zamanları. Bir aya kalmaz saçma sapan kartlarla oyun bozulacaktır. 2019 da sadece bir kez başardığım hafta sonu liginde 17 galibiyet alma başarısını bu sene ilk kez katıldığım haftada başardım. Her maç değiştirerek iki kadro kullandım. Kadro değerlerim 60k ve 19k. 19k ya kurduğum kadro daha çok maç kazandı. Ama işte araştırıp kurduğumuz kadrolar bir kaç haftaya işe yaramaz hale gelecektir.Herkese iyi haftalar
  • orkonsay O kullanıcısına yanıt
    Ronaldo, mbappe. Ronaldo tank gbi bir oyuncu, ben draftta oynayabildim, farklı bir isim. Mbappe’yi anlatmama gerek yok zaten.

• kerrjo1 kullanıcısına yanıt
    Maalesef gecenin sabahı mesaisi olan benim gibi kişiler için zor oluyor gece oynaması, ama dediğin gibi ciddi bir oynayış farkı var twitch yayıncıları yayın için ayrı, oyun için ayrı net kullanıyorlar ve büyük kısmı yüksek hızlı fiber net kullanıyor buna rağmen kasma ve gecikme yine oluyor buna rağmen iyi sonuçlar alana çok saygı duyuyorum klasik bir altın 3 seviye oyuncusu olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: josrdr

oha yine mi kaçtı
    Aynen hocam ucunda kaldık gene. Ama gelecek eninde sonunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arasscan

arda çok arada kaldım :D biraz daha para yapıp mbappe+neymar yaparım o zaman baklaım

Alıntıları Göster
    Muazzamlar Aras.Mbappe de cok iyi gerçekten Cr7 alsam mı almasam mı diye düşündürtüyor o derece.İnanılmaz kıvrak ve çevik bu sene cok cok onemli cidden.Neymar oyun sonuna kadar bizimle olucak öyle gözüküyor

• quote:

Orijinalden alıntı: aarda

20w sonrası kalan 5 maçımı kante alarak devam ettim inanılmaz fark ettiriyor perşembe ödüller sonrası bütçen yetiyorsa kesinlikle kante almalısın.

Aubameyang yapılmaması gereken bir karttı,ekstra flashback kartlar dısında satılamaz oyunculara para bağlamamak gerekli oyun başında.

Alıntıları Göster
    Kante vardı aslında ancak Mbappe yi almak için onu satmak zorunda kalmıştım.
    Mbappe yi alınca para kalmadığı için WL yi mecburen Ndombele ile geçirmek zorunda kaldım.
    Orta sahanın kalitesi resmen 3 gömlek azaldı. Para biriksin ilk aklımdaki isim gene Kante'yi almak olacak, haklısın hocam

Forvette Auba yerine Son ile oynasaydım Elite kesin gibiydi. Auba dediğiniz gibi gereksiz maalesef. Üst düzey oyuncuların Auba yerine Son tercihi çok doğru. Çeviklik ve hızlı dönüşler çok önemli bu oyunda. Auba kendi etrafında dönene kadar maç bitiyor

• ReiSeM kullanıcısına yanıt
    Sağolasın emre teşekkürler 4-2-3-1 oynuyorum kadro şu şekilde.20-5 ken kritik maçlar için ndombele yerine kante aldım.

• ScRyedd kullanıcısına yanıt
    Hocam Osimhen ilk 11 de oynatılacak biri değil bana göre. Super sub olabilecek bir oyuncu en fazla.
    Ben yedekten aldığımda bile çok etkili bulmadım. Ama idare.
    Son ı en başta aldaydınız keşke

Bu arada ben de Auba yı 8 kimya ile oynatmak zorunda kalıyorum. Ama sağ bekim 6 kimya ile sorunsuz oynadığı için kimyaya pek takılmadım. Kimya dan daha çok oyuncunun özellikleri daha etkili olabilir diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Gunaydin. Oncelikle hedefledigini basaranlari tebrik ediyorum. Evet sakin kalmak onemli bazen ayar kaciyor o zaman daha cok hata yapiyorsun ama ben her mac sonrasi 1-2 dk mola veriyorum. Yenildigim maclarda ise en az 5 dakika mola veriyorum. Yani sakinlikle alakasi oldugunu pek sanmiyorum kendi acimdan cunku 5 mac ust uste yenildim resmen 20 de kaldi oyle. Cok garip seyler oluyor zaten gece oynadigim icin gecen hafta sinirlenemedim bile evdekiler uyuyor, komsular falan filan gece 2 ydi saat. Belki o maclari verimli oldugum zamna yapabilsem oglen ki bu ulke internetiyle imkansiz ama oyle olmus olsa rahat yenebilirdim bilemem.

Gece 1 dedigin an benim uykum gelir universite zamani akiskanlar mekanigine bile sabahlamadim maksimum saat 2 benim icin

Alıntıları Göster
    Akışkanlar dedin içim bir tuhaf oldu İnan sakin kalınca herşey oluyor yediğim golleri derlesem bu haftaki,milyon izlenir o derece sinir bozucu goller yedim cok 1-0 yenik başladıgım dk 15 2-0 geri düştüğüm de oldu.Tamamen o an konsantre olup sakin olmakla alakalı.Pro oyuncu olmak zaten imkansız ama en azından kendi potansiyelimizi doğru kullanmak adına cok onemli sakinlik.

• Cuma günü 2. Halloween kadrosu gelecek mi
  • Sabaha doğru uykusuz uykusuz anca wl yi bitirebildim. 20 da 16 yapıp geri kalan 11 maç sadece 3 Galibiyet almak da EA bin işi galiba .. son 3 4 maç resmen bir el değiyormuş gibi birbirinin kopyasiydi. Direkten topum dönüyor 2 3 dk içinde hooop gol yiyirum . Direkten dönüyor top alakasız yere gidiyor tekrar 2 3 dk içinde bu sefer adamın direkteb dönüyor ama ne hikmetse onun önünde kalıyor top hooop gol . .

Ya da rakip tam atağa çıkıyor oyun bende bi kasmaya başlıyor topa müdahale yapamıyorum bir bakmışım rakip gol atmış benim adamlar 75 yaşında kambura dönmüş dedeler gibi titriyorlar ekranda. Arka arkaya kalan son 3 4 maç fotokobi gibi aynı şeyler olur mu arkadaş ya .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haritaci41 -- 21 Ekim 2019; 11:10:21 >
  • 
Sayfa: önceki 50035004500550065007
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.