Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4479. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
172.254
Cevap
787
Favori
6.085.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44774478447944804481
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yine iyiymis, Di Maria alan da var. EA'in garezi bir tek bana sanirim. La Liga SBC'den arka arkaya MOTM Ramos ve Messi alan vardi. Biz de Bash'ini aldik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu haftayı da paketlerde en yüksek kagawa ile kapattık çok şükür

• 100 k param var takviye tavsiyesi olan varmı ?
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• quote:

Orijinalden alıntı: GrkmAdr

Yine iyiymis, Di Maria alan da var. EA'in garezi bir tek bana sanirim. La Liga SBC'den arka arkaya MOTM Ramos ve Messi alan vardi. Biz de Bash'ini aldik.
    Motm ramos ve messi mi vay be ben atm barça reali birde valenciayı yapmadım büyük paket veriyor belki onlarda birşey çıkabilir genellikle kötü takımları tammaladım 20de 15 tamam bir tek bunlar kaldı paketler çöp zararına gidiyorsun.Aspas'ı alacağım bende cm cam st olarak deneyeceğim staminası iyi baya.
  • Bugün* Premier Lig tamamladım. Doucoure için.

Çıkan en iyi kart ?

Ederson. Gerisi çöp. Hah bir de mahrez.

Diyeceğim bu kadar.

Daha da lig sbclerine bulaşmam diyeceğim de çekirdek gibi meret başlayınca bırakamıyorsun çok zevkli.

Özellikle bronz paketten yükselttiğin silverlarla bedavaya yapınca daha da güzel oluyor. Mesela belalı cardiff sbc'si normalde 60-70k ya gelirken ben takassız silverlarla yükselte yükselte 20k ya mal ettim.

Vardy için tekrar yapasım var. Takımda takas edilemez forvet bolluğu var gerçi ama olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerrjo1 -- 31 Ocak 2019; 19:30:51 >
  • 1m coins 250tl
    Platform ps4 yüzde 5 lik kesintiyi de karşılayacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: erhanhty

Kış güncellemesi ing hangi oyunculara gelmesi yüksek ihtimal ve ne zaman bu güncelleme daha gelecek arkadaşlar
    bence van dijk ve salah yüzde yüz alır.fabinho ve alisson da alabilir upgrade
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psycho Cepkin

Bu haftayı da paketlerde en yüksek kagawa ile kapattık çok şükür
    Ne biçim konuşuyon bizim reyiz hakkında
  • erhanhty kullanıcısına yanıt
    mbappe
    lala
    cancelo da alıcak
    salah almıyabilir

• Beyler webapp yada mobile uygulamadan unassigned işini nası yapıcaz? Tekliflerden gelen 50 adam var atanamayan itemler yerine yollayamıyorum teklif de yapamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: WITCHER

Ne biçim konuşuyon bizim reyiz hakkında

Alıntıları Göster
    Futbolculuğuna lafım yok ben ederine coins değerine bakarım

• İngiltere ligi için iyi kafa vuran bir golcü önerir misiniz. Genelde orta yapıyorum ama gol atamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Isstanbul

İngiltere ligi için iyi kafa vuran bir golcü önerir misiniz. Genelde orta yapıyorum ama gol atamıyorum.
    Firmino, H.Kane, Auba
  • Owen sbc geldi.aylardır nedved ve seedorf için bekliyorum halen gelmedi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Isstanbul

İngiltere ligi için iyi kafa vuran bir golcü önerir misiniz. Genelde orta yapıyorum ama gol atamıyorum.
    hocam aubameyang karşıma geldiğinde tutmakta aşırı güçlük çekiyorum hiç kullanmadım ama aşırı hızlı güçlü havaya hakim fiyati biraz gold carda göre pahali forvet icib ama deger kane almayin pisman olabilirsiniz asiri yavas gelebilir

• Omantielvo kullanıcısına yanıt
    dostum burdan biz birkaç kişiyle whatsapp grubu oluşturduk istiyorsan senide alabiliriz yardımcı olmaya calisiriz elimizden geldigince :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Maestro725

bence van dijk ve salah yüzde yüz alır.fabinho ve alisson da alabilir upgrade

Alıntıları Göster
    Aubameyang, hazard alabilirmi acaba

• Feneri Ea'ye şikayet edeceğim belki ultimate pack felan verirler.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 31 Ocak 2019; 22:26:45 >
  • Mobilden acicam bundan sonra valla. Kac aydir oynuyom dogru durust kart gelmedi mobilden bi actim ikon baresi geldi 😀

• Bu kadroda optimizasyona gerek var mi? Yoksa coin kasmaya devam mi edeyim gittigi yere kadar?

• 
Sayfa: önceki 44774478447944804481
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.