Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: unnamed13, Surfing with the Alien, Shafter Daha Az
3 Kayıtlı Üye, 3 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
105.855
Cevap
564
Favori
3.657.913
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!
Giriş
    718 Mesaj
    100k civarı coin risksiz nasıl aktarılır arkadaşlar? PC'de oynuyorum.
    |
    |

Duygulandım hocam Fifa 14'te Doumbia - Ahmed Musa - Emenike alıp terör estiriyorduk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 29 Ocak 2019; 19:41:48 >
    |
    |
    kerrjo1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

# Sarah Linden #
  • quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Duygulandım hocam Fifa 14'te Doumbia - Ahmed Musa - Emenike alıp terör estiriyorduk

Belki grafik olarak iyi değildi ama oynanış olarak en iyi ve son seri oyunlardan biri idi fifa 17 sonrası iyice bozdu dengesizlik ise 15 le başladı.
    |
    |

• Yarbay
    4379 Mesaj
    arkadaşlar gerçekten kadrosunu satıp bekleyecek olan var mı? ne yapalım satalım mı kadroları.
    |
    |

Çin atasözü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Die Ärzte

Real face gelmis mi, sirf bu yuzden fabinho yu almiyorum
    Yok gelmedi gelse ben yazardım buraya
    |
    |
    La vittoria sara nostra 1903 Força Barça 1899
  • Binbaşı
    1030 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: The BlackMamba 24

Maça 4-3-2-1 ile başlarsan herkes tam kimya oynar takımı değiştirmene gerek yok

Alıntıları Göster
    Hocam tavsiyeniz için teşekkürler ama ben genede fabinhoyu aldım ve şöyle bişey yaptım iyi oldu gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Finesse shot olayı bitmiş, dağlara taşlara vuruyorsunuz r1'e bastığınız an
    Zamanlı bitiricilik ceza alanına girmedikçe zor atmak yani öyle arkası dönük fizandan girmiyor dağa taşa gidiyor hep.
    |
    |
    Mehdi Benatia şimdi transfer oldu Juve'den. Acaba 10 tane toplasak kar bırakır mı ? Artık packlerden yeni takımıyla çıkacak güncelleme gelince.

# Sarah Linden #
  • quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Mehdi Benatia şimdi transfer oldu Juve'den. Acaba 10 tane toplasak kar bırakır mı ? Artık packlerden yeni takımıyla çıkacak güncelleme gelince.
    katar ligi fifa da yok adam oyundan silinecek sadece fut kartları kalır.

Bana Atletico madrid sbc'sinden baş için olan sakatlık giderme kartı çıktı.

Ekseriyetle ne harcadıysam ona geldi la liga sbc'si. Ama şans ya. Kime ne çıkar belli değil. Hiç olmazsa 45k'lık prime player paketleri falan var onlardan başlayın. Bakarsınız gerisi bedavaya gelir. Twitterda biri middle seedorf çıkarttım falan demiş mesela. Elinizde yükseltmeden kalan nadir olmayan futbolcularınız falan varsa yapın.
    |
    |
    Hendrik Johannes Cruijff kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1098 Mesaj

Sentinel basılı Scream Martin Cacares baya iddaalı bir kart olmuş. Aslında denemek lazım mehdi yerine.
    |
    |

# Sarah Linden #
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerrjo1

Bana Atletico madrid sbc'sinden baş için olan sakatlık giderme kartı çıktı.

Ekseriyetle ne harcadıysam ona geldi la liga sbc'si. Ama şans ya. Kime ne çıkar belli değil. Hiç olmazsa 45k'lık prime player paketleri falan var onlardan başlayın. Bakarsınız gerisi bedavaya gelir. Twitterda biri middle seedorf çıkarttım falan demiş mesela. Elinizde yükseltmeden kalan nadir olmayan futbolcularınız falan varsa yapın.

Ben aspas alacağım cm oynatırım.

Aspas cm mi cam mı ? Modric çok hoşuma gidiyor aslında ama onun gibi oynar mı cmde acaba. Fiyat düne göre yavaştan roketlenmiş ama. Neyse şu rivals ödülleri falan verilsin de 2. parti de aspas için yaparız.
    |
    |
  • quote:

Aspas cm mi cam mı ? Modric çok hoşuma gidiyor aslında ama onun gibi oynar mı cmde acaba. Fiyat düne göre yavaştan roketlenmiş ama. Neyse şu rivals ödülleri falan verilsin de 2. parti de aspas için yaparız.
    Cm cam bilmiyorum fantazi oynuyorum artık ben buna uygun bir oyuncu cm cam yerine göre st statsları iyi staminada orta alanda oynamak için iyi denerim yani casemiro yerine bir kroos bir dembele felan gelse düşünürdüm yani yada belki diego costa felan casemiro bana hantal geldi o yüzden hiç düşünmedim.Ben cl kartını kullanmıştım casemironun afedersin ama tam d**** ngln teki.Çok yaktı beni.
    |
    |
    Belgian authorities, we have decided not to offer FIFA points for sale in Belgium anymore, and we are implementing these changes by 31 January 2019, both in our FIFA console and PC games. . "
    "This means players in Belgium will no longer be able to buy points to get FIFA Ultimate Team packages, but players still have access to the Ultimate Team game mode and can continue playing with their current players. as has always been the case, be won by playing the game and players can continue to use coins and the transfer market. "

Belçikalı yetkililerle görüşmemiz neticesinde bundan sonra fifa points belçika'da satılmayacak. Hâla oyuna ve ultimate team'e erişebilirsiniz demişler. Güzel haber. Darısı Tüm Avrupa'nın başına. Pro lig'in lisansını da almazlar artık.
  • quote:

Belgian authorities, we have decided not to offer FIFA points for sale in Belgium anymore, and we are implementing these changes by 31 January 2019, both in our FIFA console and PC games. . "
    "This means players in Belgium will no longer be able to buy points to get FIFA Ultimate Team packages, but players still have access to the Ultimate Team game mode and can continue playing with their current players. as has always been the case, be won by playing the game and players can continue to use coins and the transfer market. "

Belçikalı yetkililerle görüşmemiz neticesinde bundan sonra fifa points belçika'da satılmayacak. Hâla oyuna ve ultimate team'e erişebilirsiniz demişler. Güzel haber. Darısı Tüm Avrupa'nın başına. Pro lig'in lisansını da almazlar artık.

Avrupada bu ses getirirde biz maalesef ülke olarak teknolojiye yabancıyız yani iktidardakileri esas alırsak uzağız baya hatta düşman

Oyunda paket adaleti yok özellikle elite seviyesinde yapanlara çöp ötesi kart çıkıyor o dttekkz denen v****ledin videoları var youtubeda gördüm malum birinci bitirmiş turnuvaları baktım 2-3 kere fut champda birinci olmuş xbox konsolda çıkan kartlar iğrenç e bende gold 1 yapıyordum elite 2 ile bıraktım(insna diyorki sadece eğlenmek istiyorum ben bu lanet oyunu niye oynuyorum diyorum bu oyunun içine bu fifa etti) fantaziye döndüm artık bu oyunda adalet yok rezalet iyi yapıyorsun iğrenç şeyler çıkıyor adam 11 -12 win alıyor en iyi kart çıkıyor saçmalıktan başka birşey değil çoğu kişi o çıkan çöpleri satarak üst seviye kadro oluşturmaya çalışıyor aslında yasaklanması hatta ağır bir para cezası verilmesi gerek bunlara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hendrik Johannes Cruijff -- 29 Ocak 2019; 22:34:43 >
    |
    |

• Yarbay
    5100 Mesaj

10/20 bitti.
    Alexis Sanchez ve Robben 44k.
    Su an tam kafa kafaya ya da 10k zararla ilerliyorum.

|
    |

|
    |
    Tommy Shelby kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1809 Mesaj

Sonunda alemlerin kralinı almayi basardim
    pele good maradona better george best

|
    |
Mobilya Takımları
haberler
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,938
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.