Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4476. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
172.608
Cevap
786
Favori
6.097.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
84. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 44744475447644774478
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • takım iyiydi, yıllardır online fifa oyuncuları. Hatta benim ps4 alma sebebim, "gel yaa katıl bize akşam mac ederiz" diyen tayfa idi. Böyle tayfada hep bir Alfa kurt olan ya da kendini öyle hisseden tipler vardır. Ama ondan daha iyi takim oyunculari mevcuttur. Herkese laf soylerler ama, kendilerine laf edilince kızarlar. Velhasıl kelam kalp kıranın kalbini kırarım, istemesemde. Adamına göre muamele.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • B.Avcı B kullanıcısına yanıt
    ben kullanıyorum gayet iyi.

• google da "division rivals points" araması yap, klasmanlarin güncel ve bir önceki hafta Rank puanlarını gösteriyor.

• neden bu arsenal oyuncularının fiyatı arttı koscielny baya 5k ya gidiyor nerdeyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sean john

neden bu arsenal oyuncularının fiyatı arttı koscielny baya 5k ya gidiyor nerdeyse
    City - Arsenal maçı var, yarın marquee sbc'de gelir diye yüksektir.
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Arkadaşalar kadrom bu şekilde, 4-2-2-2 oynuyorum. Kimyalara takılmayın, size bir sorum var.

Acaba geri kalan herkesin kimyası 10 olacak şekilde, ibrahimoviçi 5 kimya başlatmak mı yoksa ibrahimoviçi 10 kimya başlatıp salah'ı 1.dkda oyuna almak mı daha mantıklı?

Yani kısacası sorum ibrahimovic 10, salah 5 kimya vs ibrahimovic 5, salah 10 kimya.

• Ortalık japon bayrağından geçilmez şimdi.
  • WITCHER kullanıcısına yanıt

• 92 puyol mu 90 puyol mu yarın sabah ilk işim ikisinden birini almak sizce hangisini alim yorum yazarmisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: The BlackMamba 24

Arkadaşalar kadrom bu şekilde, 4-2-2-2 oynuyorum. Kimyalara takılmayın, size bir sorum var.

Acaba geri kalan herkesin kimyası 10 olacak şekilde, ibrahimoviçi 5 kimya başlatmak mı yoksa ibrahimoviçi 10 kimya başlatıp salah'ı 1.dkda oyuna almak mı daha mantıklı?

Yani kısacası sorum ibrahimovic 10, salah 5 kimya vs ibrahimovic 5, salah 10 kimya.
    Bence Ibra 10 Salah 5.

Salah'ı 8 le oynatmıştım. Pek farkını hissetmedim. Ama Ibrayı 10 la bana karşı oynatanları durduramayıp 5le oynatanlara rahat oynuyorum.

• Bu hafta TOTW agir cop. Direkt Coin olarak alip SBC'ye basalim bari ugrasmadan. Zaten 4 takim kaldi hepsini karsilar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Angel 83

92 puyol mu 90 puyol mu yarın sabah ilk işim ikisinden birini almak sizce hangisini alim yorum yazarmisiniz
    Puyol kisa diye biliyorum bide artik orta kafa kullanimlari yeni patchle daha populer o yuzden tavsiye etmem

• Jesus kesin gidecek. Varane yerine Ramos geliyor. Lala 86’lık yapılacak.

Aubameyang keza oyun başı direkt Ibrahimovic ile değiştiriyorum. Onun dışında Neymar TOTY alamazsam upgrade yapmam ona.

ilk hedefim: Eusebio, ardından Ronaldo alacağım. WL ödüllerinden sonra 91 Blanc olacak.
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• 2 kere Robben aldim kasitli mi atiyor acaba Flashback dedikodulari vardi ya malum. Barca SBC de Khedira Quaresma aldik masraflardan yirttik. Son 2 takim kaldi, 5k civari zararla ilerliyorum. En azindan batmadik. Huesca ve Atl Madrid cok sikinti. Zaten bir halt verdigi yok Sbc yi bitirmeye bile gerek yok bu saatten sonra.. Saglam bir seyler cikaran var mi hic o diger bir iki arkadas disinda?

• 91 Cruyff çok ucuz beyler. Almanızı öneririm, bu elemanın fiyatı artar.:/

• Surfing with the Alien kullanıcısına yanıt
    Guzel kadro hocam iboyu yapmadigima pismanim ama kadro doluydu tevezi yapmistim

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
    Benimde bi gullit bide ferdinand hedefim

• GrkmAdr G kullanıcısına yanıt
    5 k zarar hic bise degil hocam sbcleri yapmak benim.icin zevkli ugras gibi oldu bu haftadan sonra devam edecegim 2 kere italya ligi 3. Nun bitmesine az kaldi diger liglerinde cogu bitmek uzere
    Bu biraz kumar ama ne kadar cok paket acarsaniz okadar sansiniz artiyor. Satilamaz paket leri seciyorum yukseltmelerde yakaladigim yuksek reytinglileri saklayip icon sbclerinde kullaniyorum. O iconuda diger icinda kullaniyorum
    Crespo ronaldinho totty kdb yakaladim en buyukler bunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: gazilitek

Guzel kadro hocam iboyu yapmadigima pismanim ama kadro doluydu tevezi yapmistim

Benimde bi gullit bide ferdinand hedefim
    Prime Blanc bilerek almadım. Trade vs. aynı ben bu WL bitişi Desailly Prime alacağım daha iyi çünkü onun dışında Cruyff ilk hedef oldu CAM bölgesi için. Eusebio için zaman var daha

kante ile Raul yer değiştirip, Rijkaard ile KDB yer değiştirin hocam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surfing with the Alien -- 31 Ocak 2019; 8:24:11 >

• meryembetul54 M kullanıcısına yanıt
    Hocam doucoure çeviklik 64 sıkıntı oluyor mu?

• Angel 83 A kullanıcısına yanıt
    Puyol yerine başka bir oyuncu bakabilirsin.
  • 
Sayfa: önceki 44744475447644774478
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.