Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (423. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: muten_roshi Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 8 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.483
Cevap
785
Favori
6.093.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
63. Sırada  bugün en iyi #10
Sayfa: önceki 421422423424425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Coin konusunda bilgisi olan arkadaşlar var mı acaba? Coin satın alacağım fakat banlanma nedeni diye biliyorum. Farklı bir hesap açıp oradan ana hesabıma aktarsam ana hesabımın ban yeme riski var mıdır?
  • Menajer nasil degistieiyoruz WC ultimate de:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iboruc kullanıcısına yanıt
    Ronaldo yine biraz çalım atıp orta kesebiliyor ama suarez hiç iyi değil. 92 yazıyor ama kafa hiç yok. Hız desen sıfır. Boş buldu mu şut atıyor o kadar. Yada ben oynayamıyorum bilmiyorum. Lavezzi aguero vs bekledim hiç gelmedi. O kadar açıyorum gelmiyor. Rakipler lavezzi aguero di maria koyuyor ezip geçiyor defansı hızlarıyla. Artık sıkıldım çok sinir bozucu bir oyun. Kırıp atasım geliyor bazen. Şu pes çıksa da bir de ona baksak. Sırf futbol için aldım fifayı ama sinir bozuyor resmen. Sürekli formation değiştirip duruyorum. Bir düzen tutturamadım gitti şu oyunda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirkumsali

Ronaldo yine biraz çalım atıp orta kesebiliyor ama suarez hiç iyi değil. 92 yazıyor ama kafa hiç yok. Hız desen sıfır. Boş buldu mu şut atıyor o kadar. Yada ben oynayamıyorum bilmiyorum. Lavezzi aguero vs bekledim hiç gelmedi. O kadar açıyorum gelmiyor. Rakipler lavezzi aguero di maria koyuyor ezip geçiyor defansı hızlarıyla. Artık sıkıldım çok sinir bozucu bir oyun. Kırıp atasım geliyor bazen. Şu pes çıksa da bir de ona baksak. Sırf futbol için aldım fifayı ama sinir bozuyor resmen. Sürekli formation değiştirip duruyorum. Bir düzen tutturamadım gitti şu oyunda

Ronaldonun tek sevdigim yonu kafa olmasi onun disinda 92 lik hazard mukemmel hiz pas sut ve driblingi var ama senin dedigine bende ayar oluyorum dostum

• Hic bir forvet bu adami gecemez kesinlikle marking93 stand tackle99 interception98 strenght 99 shadow karti kesinlikle oneriyorum hizina bakmayin sakin sadece rakibin saginda solunda onunde olsun gerisini ona birakin kafa toplarinda biledehset kornerlerde affetmiyor hem defansta hem atakta

• Bu site ne ise yariyo futheads

• Kadrom şu şekilde oldu.

4-4-2: Neuer,Boateng,Chiellini,Srna,Vertonghen,Xavi,Modric,Reus,Menez(tek sıkıntım),Soldado(Lukaku),Sturridge.

10 maçın 8'ini kazandım 1 beraberlik 1 maglubiyet aldım. Arkadaslar siz siz olun bir oyuncunun overallerine aldanmayın 80'lik Lukaku'yla Benzemanın oynayamadıgı oyunu oynuyorum.

Bu arada ps3 platformu için transfer listesi genişletme atmak isteyen olursa psn: onurr61

• WC'de 4-4-1-1 dizilişinde koyuyorum messinin önüne dzekoyu karşımda durabilene aşk olsun. Valbuena da çok fena bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimtonbul

Bu site ne ise yariyo futheads

Ultimate oynuyorsan her zaman gozun bu sitede olmali. Yeni haberler oyuncular fiyatlar falan girdikce gorursun dostum

• staylano kullanıcısına yanıt
    Dzeko valbuena quick sell yaptigim isimler:)))

• Wc'de Benteke efsane olmuş. 92'lik Suarez var, Benteke ondan 3 kat daha sağlam oynuyor.
  • iboruc kullanıcısına yanıt
    tamam sensin en iyi
  • Bugün David Luis Paris Saint Germain e geçmiş.çok işime yaradı tam da fransız kadro kurmuştur t.silva nın yanına adam arıyodum

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackofWars

Bugün David Luis Paris Saint Germain e geçmiş.çok işime yaradı tam da fransız kadro kurmuştur t.silva nın yanına adam arıyodum

Tabi fiyati uygunsa alabilirsin dostum ;) once fiyatina bak

• Oyunda savunma yaparken l2 ve r2 tuşlarını kullanıyor musunuz? Yada nasıl kullanıyorsunuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirkumsali

Oyunda savunma yaparken l2 ve r2 tuşlarını kullanıyor musunuz? Yada nasıl kullanıyorsunuz?

R2 başka bir oyuncunun pres yapmasini sağlıyor sanirim onu bazen kullanıyorum. L2 oyun aninda aklima gelmiyor bile çok ters bana :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahimtonbul -- 6 Temmuz 2014; 19:38:51 >
  • WC Ultimate her final maçına geldiğimde hata mesajı veriyor

There was an error creating your game session. Please try again.

Bu ne böyle maçı oynayamıyorum

• Başka summer transfers yok mu david luizden başka

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafafgs

Başka summer transfers yok mu david luizden başka

http://m.bbc.com/sport/27667106 dostum ben burada takio ediyorum en pahali transferlerde diego costa ve fabregas > chelsea
    david villa da free olarak amerikaya gitti. Simdi atleticoya guzel bir st gelir umarim bbva da gercekten benzama disinda buyuk bir st sikintisi var. Bu sitede ay ay hangi transferlerin nereye yapildigi yaziyor.

• 
Sayfa: önceki 421422423424425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.