Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (3797. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
172.612
Cevap
786
Favori
6.097.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37953796379737983799
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    pek trader degilim ama wl den sonra almak daha mantikli bence. kadrosunu begenmeyenler ya da oyuncusunu degistirmek isteyenler vs olur o yuzden fiyatlar duser.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • xraxion61 kullanıcısına yanıt
    Eğer 50-100 k lık bir kadro kuracaksanız bugün ile pzt arasında %10-15 lik bir fiyat farkı oynar. Zaten o farkı mac yaparak kapatırsınız. Ancak 400-500k lık yada daha pahalı bir kadro kuracaksanız pazartesi gününü beklemenizi öneririm.
  • beyler adamlar ayagımdan topu daha pas vermeden alıyor ama ben alamıyorum anlamıyorum yani pas yapmama bile izin vermiyorlar bunun bi çözümü yok mu
  • enabest E kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam sağol oblak fernandinho alacağım sadece wlye katılmadım zaten bekleyebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Icon SBC bu sene olacak mı olmayacak mı belli değil ama eninde sonunda yüksek rating isteyen bir SBC gelecek. Yatırım için gemi kaçırılmış değil. Sadece piyasayı anlık takip etmek lazım. Örneğin akşam 2.7-2.8 k olan bir 84 lük kart sabah buy know ile 1800 e alınabiliyor. Ben 84-85 ve 87 İniesta lardan 150 tane stokladım..

Şu adamlara bakabilirsiniz:

84- Lopes , Illaramendi (Bid le 2k altına bile alınıyor sbc çıktıgında en az 4-5k olur bu kartlar)
    85-Falcao, Dzeko, Brahimi (Bid ile 4k altı toplanamaya bakın. Dün ben 2.8k dan falcao düşürdüğümü bilirim.)
    87-Iniesta (10k altı hala alınabilir. SBC gelirse paha biçilmez. 20k üst limiti var büyük ihtimalle limiti arttırılır.)

Ben tüm yatırımlarımı bu adamlar üzerine yıgdım bekliyorum.

Bu süreçte adamları yüksek fiyattan da saat başı listeliyorum. 5-6 tane iniestayı 19k dan sattım. 84 lükler özellikle prime time da (akşam üstü 4 ile aksam 10 arası) her yenilememde en azında 1-2 tanesi 4k dan satılıyor. Gelen parayla tekrar bidle alıp yatırım yapıyorum. Kadrom şu an 50-60 k. Oyunu çözmeye yetecek kadar bir kadro kurdum. Onun dışında adam almıyorum. Çünkü şu an parayı kadronuza gömersiniz bilin ki 1 hafta 10 gün içinde kadronuz %50 değer kaybedecek. İleri de iy ibir kadro kurmak istiyorsanız nakitte veya yatırımda kalmanızda fayda var.

SBC'ler ile ilgili de naçizane bir tavsiyem var. Bir çoğumuz SBC'leri Futbin'den bakıp yapıyoruz. Ancak futbin'e anında price fix geliyor ve sbc ler çok yüksek maliyetlerle tamamlanıyor. Onun yerine SBC listesinden rare kartları az olan sbc lerden 2 tanesini seçin, screen shotını alın. SBC'yi bu ss lere göre 1-2 gün sonra yapın. Çok daha ucuza tamamlamış olacaksınız. Bu şekilde paketlerden çöp bile çıksa hiç bir sbc den zarar etmezsiniz.

• Perin

Kars - De Vrij - Barzagli - Dalbert

Cuadrado - Allan - Gomez - İnsigne

Mandzukic- İcardi

4-4-2 oynuyorum şuan 25k para var nereye takviye yapmalıyım sizce
  • KendineAteist kullanıcısına yanıt
    Defans al

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Sağol, ben de chiellini, matuidi ve handanovic almayı düşünüyorum. Pazar akşamını mı bekleyeyim ? Haftasonu şehir dışındayım oyun oynayamayacağım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    hocam 83 stoklamak mantikli mi sizce. 1k ya bidle alabiliyorum. sbc cikarsa kar getirir mi ?

• Dostlar yılların FIFAcısı olarak FUTa 16dan sonra ilk kez giriş yaptım.
    İtalyan ligi kadrosu kurdum maçlarım da fena gitmiyor. Kadroda ne gibi değişiklikler önerirsiniz? Bir de teknik direktör tam olarak neye etki ediyor italyan liginden bir TD mi bulmalıyım?
    Reina 82- (Kaleci)
    Hysaj 82 - Caldara 80 - Juan Jesus 78 - Kolarov 82
    Nzonzi 82 - Allan 82 - Bakayoko 80
    Lukaku 77 - Dzeko 85 - Callejon 84
    yedeklerde fellaini - cengiz ünder - verdi - luis alberto - fofana - antonelli falan var.
    Özellikle dzeko nzonzi ve bakayokonun fizik güçlerinden çok memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 5 Ekim 2018; 14:3:51 >
  • aa44 kullanıcısına yanıt
    Pzt sabahını beklemenizi öneriririm.
  • Jersey Devil kullanıcısına yanıt
    Mutlaka 83 lerde de artık olacaktır. Ama 84 ve üstü ratinglilerin kaymağı daha fazla olur. Hem de listelerinizi daha az sayıda ama daha değerli adamlarla doldurursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enabest

Arkadaşlar Icon SBC bu sene olacak mı olmayacak mı belli değil ama eninde sonunda yüksek rating isteyen bir SBC gelecek. Yatırım için gemi kaçırılmış değil. Sadece piyasayı anlık takip etmek lazım. Örneğin akşam 2.7-2.8 k olan bir 84 lük kart sabah buy know ile 1800 e alınabiliyor. Ben 84-85 ve 87 İniesta lardan 150 tane stokladım..

Şu adamlara bakabilirsiniz:

84- Lopes , Illaramendi (Bid le 2k altına bile alınıyor sbc çıktıgında en az 4-5k olur bu kartlar)
    85-Falcao, Dzeko, Brahimi (Bid ile 4k altı toplanamaya bakın. Dün ben 2.8k dan falcao düşürdüğümü bilirim.)
    87-Iniesta (10k altı hala alınabilir. SBC gelirse paha biçilmez. 20k üst limiti var büyük ihtimalle limiti arttırılır.)

Ben tüm yatırımlarımı bu adamlar üzerine yıgdım bekliyorum.

Bu süreçte adamları yüksek fiyattan da saat başı listeliyorum. 5-6 tane iniestayı 19k dan sattım. 84 lükler özellikle prime time da (akşam üstü 4 ile aksam 10 arası) her yenilememde en azında 1-2 tanesi 4k dan satılıyor. Gelen parayla tekrar bidle alıp yatırım yapıyorum. Kadrom şu an 50-60 k. Oyunu çözmeye yetecek kadar bir kadro kurdum. Onun dışında adam almıyorum. Çünkü şu an parayı kadronuza gömersiniz bilin ki 1 hafta 10 gün içinde kadronuz %50 değer kaybedecek. İleri de iy ibir kadro kurmak istiyorsanız nakitte veya yatırımda kalmanızda fayda var.

SBC'ler ile ilgili de naçizane bir tavsiyem var. Bir çoğumuz SBC'leri Futbin'den bakıp yapıyoruz. Ancak futbin'e anında price fix geliyor ve sbc ler çok yüksek maliyetlerle tamamlanıyor. Onun yerine SBC listesinden rare kartları az olan sbc lerden 2 tanesini seçin, screen shotını alın. SBC'yi bu ss lere göre 1-2 gün sonra yapın. Çok daha ucuza tamamlamış olacaksınız. Bu şekilde paketlerden çöp bile çıksa hiç bir sbc den zarar etmezsiniz.
    tavsiyeleriniz için teşekkürler,

aynı adamları 150 defa nasıl stoklayabiliyorsunuz,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e71 -- 5 Ekim 2018; 13:17:17 >

• 3900'e Guardiola, 4200'e Puel sattım. Neden bu teknik direktörlere bu kadar para veriyorlar ? Altıüstü teknik direktör değil mi ?
  • e71 E kullanıcısına yanıt
    100 tane transfer listesine 50 tane izlenenler listesine, 1 er tane kulübe hatta 5 tane de atanmayı bekleyenlere stoklayabiliyoruz :)
    Piyasa daha da düşmez herhalde. 50k'lık kadro var satayım mı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyuna zaman ayıramayacağım için 1 m coin satıyorum arkadaşlar uygun vericem ilgilenen ulaşabilir

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

3900'e Guardiola, 4200'e Puel sattım. Neden bu teknik direktörlere bu kadar para veriyorlar ? Altıüstü teknik direktör değil mi ?
    Teknik direktörlerin özelliklerine bakın %1 - %2 - %3 gibi ifadeler göreceksiniz.

Klübünüzdeki bütün teknik direktörlerin o %lerini toplayın %50 yaptınız diyelim . 28 lik sözleşme bastığınızda %50 daha fazla basacak ve 42 maçlık sözleşme imzalamış olacaksınız. maks sınır %50 di önceki serilerde büyük ihtimal yine öyledir o yüzden biriktirmek önemli
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

bu arkadaşa kimya olarak ne uygulamalıyım fizik şut mu versem yoksa şut dribbling fizik mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KendineAteist

Teknik direktörlerin özelliklerine bakın %1 - %2 - %3 gibi ifadeler göreceksiniz.

Klübünüzdeki bütün teknik direktörlerin o %lerini toplayın %50 yaptınız diyelim . 28 lik sözleşme bastığınızda %50 daha fazla basacak ve 42 maçlık sözleşme imzalamış olacaksınız. maks sınır %50 di önceki serilerde büyük ihtimal yine öyledir o yüzden biriktirmek önemli

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim, böyle bir şey olduğunu bilmiyordum. İşime yaramıyor diye sattım ben de, bundan sonra özelliklere bakarım.

• 
Sayfa: önceki 37953796379737983799
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.